Galopin Des Champs در جام طلای چلتنهام رستگاری می یابد | جام طلایی چلتنهام

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Galopin Des Champs یک برنده قانع کننده هفت گانه جام گلد چلتنهام را پس از آن که بازیکن مورد علاقه در راه دور در یک مسابقه نمایشی که رهبران دیرینه Ahoy Senor و سپس Hewick سقوط کردند، چندین نرده را به صدا درآورد، شکست داد.

این سومین موفقیت در جام طلا برای مربی ویلی مولینز با رهبر بازار 7-5 بود. برنده کینگ جورج Bravesmansgame با نتیجه 6-1 دوم شد و Conflated که دیوی راسل در آخرین لحظه با احساس درد از زمین خارج شد با نتیجه 22-1 سوم شد.

Galopin Des Champs 12 ماه پیش در جشنواره Cheltenham در آخرین حصار سقوط کرده بود و Turners Chase در رحمت او بود و این رستگاری برای برنده و ارتباطات او بود.

سوارکار پیروز پل تاونند پس از مسابقه به ITV Racing گفت: «قایقرانی ساده نبود، مطمئناً. هر جا می رفتم کمی دردسر داشت، پرش او برای اولین دور کمی محتاط بود، اما بیرون رفتن من به او ایمان کامل داشتم که قرار است من را از دردسر خلاص کند و او این کار را کرد.

او یک اسب درست و حسابی است زیرا در سه مسابقه مختلف دویده است و هنوز یک جام طلا را برده است.

می‌توانستم ببینم که همه آن‌ها جلوی من می‌روند و این به من این امکان را داد که پر کنم و آخرین نفر روی صحنه باشم. اگر آنها جلوی من می‌نشستند و تند می‌شدند، باید آنها را تعقیب می‌کردم، اما این فرصتی را به من داد که پس از درست کردن زمین، او را پر کنم. این مسابقه فقط متفاوت است – من را به سطح دیگری می برد.”

همه سقوط کنندگان و ساوندز روسی که با سقوط آهوی سنور به زمین کشیده شدند، پس از اتفاقات ناگوارشان با وضعیت خوبی بازگشتند.

پیش از این، ایرلندی ها در شرط بندی برای آلبرت بارتلت هاردل، رقابت اصلی برای مانع کاران تازه کار، غالب بودند، اما این هفته برای اولین بار نبود که پل نیکولز جایزه را از طریق نمایش نبرد به لطف Stay Away Fay در خانه نگه داشت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مسابقه به سبک دراماتیک پس از اینکه کوربتز کراس خوش فکر در آخرین مرحله از میدان خارج شد، به پیروزی رسید، اما برنده به نظر می‌رسید که در آن مرحله معیار خود را داشته باشد و سوارکار پیروز هری کابدن گفت:[Stay Away Fay] فوق العاده ترین تعقیب کننده سال آینده خواهد بود – ما بهترین او را ندیده ایم.

1-2-3-4 برای مربی غالب جشنواره چلتنهام، مولینز در مسابقات قهرمانی با مانع نوجوانان، Triumph Hurdle، با لوسیموث بود. وقتی از او پرسیده شد که آیا برنده می‌تواند نامزدی برای مسابقات قهرمانی مانع سال آینده باشد، مولینز گفت: «به هر حال او این احتمال را دارد که از آن تپه بالا آمد. هر احتمالی وجود دارد که او این مسیر را طی کند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دادگاه قبرس: انگلیسی آزادانه به قتل همسرش اعتراف کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، پافوس، قبرس — دادگاه قبرس روز …