خانواده می گویند که مدیر مدرسه پس از خبر پایین بودن رتبه Ofsted خودکشی کرد | آفستد

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خانواده‌اش می‌گویند، یک مدیر مدرسه پس از اینکه به او گفته شد که به مدرسه‌اش کمترین رتبه ممکن Offsted داده خواهد شد، خودکشی کرد.

روث پری که 13 سال در مدرسه ابتدایی کاورشم در ریدینگ کار کرده بود، در ماه ژانویه پس از اینکه به او اطلاع دادند که مدرسه از برجسته به نامناسب کاهش یافته است، جان خود را از دست داد.

خواهر او، جولیا واترز، گفت که این زن 53 ساله بازرسی در 15 و 16 نوامبر سال گذشته را به عنوان بدترین روز زندگی خود توصیف کرده است. او افزود که پری در زمان انتظار برای انتشار گزارش، “سایه مطلق خود سابقش” بوده است.

مت رودا، نماینده حزب کارگر در ریدینگ شرق، گفت که آفستد باید پس از مرگ “ویرانگر” پری اقدام کند. او گفت: «افستد اکنون باید سؤالات سختی در مورد نقش خود و چگونگی جلوگیری از تراژدی های بیشتر در آینده از خود بپرسد.

رودا گفت که با نیک گیب، وزیر مدارس ملاقات کرده است، و افزود: «من فکر می‌کنم منصفانه است که بگوییم نگرانی‌های محلی در مورد نحوه انجام بازرسی، همچنین در مورد نحوه عملکرد مؤثر چارچوب Ofsted و سایر مقررات مؤثر بر Ofsted وجود دارد. فشار بیشتر بر مدیران.»

واترز به بی بی سی ساوث گفت که به پری اطلاع داده شده بود که رتبه مدرسه در اولین روز بازرسی کاهش می یابد، که اولین روزی بود که او به عنوان مدیر با آن مواجه شد.

او گفت که بازرسان گزارش دادند که پسری در حال انجام یک حرکت رقص با نخ دندان، از بازی ویدیویی Fortnite، شواهدی از جنسی‌سازی کودکان در مدرسه است. او افزود که بازرسان به کارکنان گفتند که آزار کودک روی کودک را دیده‌اند که معلوم شد یک دعوا در زمین بازی بوده است.

واترز گفت: “روث در 8 ژانویه جان خود را از دست داد، در تمام این فرآیند، هر بار که با او صحبت می کردم، او درباره شمارش معکوس صحبت می کرد.

“من به وضوح به یاد دارم که او یک روز می گفت “52 روز و چند روز دیگر”.

یادم می آید اولین روزی که او را دیدم، به جای اینکه فقط با او تلفنی صحبت کنم، چند روز پس از پایان بازرسی آفستد، او آمد، او یک سایه مطلق از خود سابقش بود.

این گزارش که این هفته منتشر شد، نشان می‌دهد که این مدرسه در همه مقوله‌ها به غیر از رهبری و مدیریت، خوب است، جایی که به نظر می‌رسد ناکافی بوده و پایین‌ترین رتبه را دارد. این بدان معناست که کل مدرسه به پایین ترین رتبه کاهش یافته است.

واترز گفت که این رتبه‌بندی شغل خواهرش را که زمانی دانش‌آموز این مدرسه بود، “تخریب” کرده است. او گفت: “این قضاوت یک کلمه ای فقط 32 سال از حرفه او را از بین می برد، تحصیلات حرفه او بود، 32 سال خلاصه شده در یک کلمه – ناکافی.” این فقط ذهنش را درگیر کرده بود تا اینکه دیگر طاقت نیاورد.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

گزارش آفستد می گوید که مدیران مدرسه “دانش لازم را برای ایمن نگه داشتن دانش آموزان از آسیب” ندارند.

در پاسخ به این گزارش، دبستان کاورشم در نامه ای اعلام کرد: «مدرسه به سرپرستی روث بلافاصله پس از بازدید بازرسی پاسخ داد تا نسبت به رفع مشکلات مطرح شده اقدام کند.

پس از فقدان دلخراش روث، ما به کار او ادامه دادیم تا اطمینان حاصل کنیم که مدرسه مکانی موثر، امن و شاد برای کودکان برای یادگیری و دستیابی به آن است.

متیو پوروز، مدیر منطقه ای آفستد برای جنوب شرق، گفت: «ما عمیقاً از مرگ غم انگیز روث پری ناراحت شدیم.

“افکار ما با خانواده خانم پری، دوستان و همه افراد جامعه دبستان کاورشم باقی می ماند.”

در بریتانیا و ایرلند، سامری ها می توانند از طریق تلفن رایگان 116 123 یا ایمیل jo@samaritans.org یا jo@samaritans.ie تماس بگیرند. در ایالات متحده، خط حیاتی پیشگیری از خودکشی ملی در 988 است یا برای پشتیبانی چت کنید. همچنین می توانید برای ارتباط با مشاور خط متنی بحران، HOME را به شماره 741741 پیامک کنید. در استرالیا، خدمات پشتیبانی بحران Lifeline 13 11 14 است. سایر خطوط کمک بین المللی را می توانید در befrienders.org بیابید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لابی‌ها در بازنگری 80 میلیارد دلاری IRS بایدن از بین بروند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، واشنگتن – بازنگری 80 میلیارد دلاری دولت …