استارت آپ داده های سلامت جاناتان بوش، Zus Health، 40 میلیون دلار جمع آوری کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Zus Health، یک پلتفرم داده‌های سلامت به رهبری جاناتان بوش، جانباز سلامت دیجیتال، 40 میلیون دلار سرمایه جذب کرد.

این افزایش شامل مشارکت JAZZ Venture Partners، F-Prime Capital، Maverick Ventures و Andreessen Horowitz (a16z) بود.

کاری که آنها انجام می دهند

Zus پلتفرمی را ارائه می دهد که هدف آن اتصال اطلاعات سلامت است تا ارائه دهندگان بتوانند به یک نمای واحد از تاریخچه بیمار خود از جمله پوشش، تیم مراقبت و داروها دسترسی داشته باشند. این شرکت قصد دارد از آخرین بودجه برای افزودن منابع داده جدید، ایجاد گردش کار و ابزار ارجاع، و معرفی مسیرهای یکپارچه سازی استفاده کند تا ارائه دهندگان بتوانند از داده های بیمار خارجی استفاده کنند.

بوش، مدیرعامل زوس در بیانیه‌ای گفت: «ما نقش بسیار مهمی برای Zus به‌عنوان پایگاه اطلاعاتی مشترک در پشت بسیاری از سوابق پزشکی الکترونیکی، CRM و فناوری‌های مراقبت از بیمار که مراقبت‌های بهداشتی با آن کار می‌کنند، یافته‌ایم». “آنچه مدت‌ها به تعویق افتاده است، چشم اندازی از اطلاعات قابل هضم و جامع بیمار در محل مراقبت است، که Zus به طور منحصر به فردی برای ارائه آن قرار دارد.”

در کنار این بودجه، Zus از همکاری با شرکت فناوری مراقبت های اولیه خبر داد Elation Health، که ابزارهایی را برای سلامت از راه دور، مشارکت بیمار و EHR ارائه می‌کند که به سمت شیوه‌های مراقبت اولیه تنظیم شده است. Elation نمایه جمع‌آوری شده Zus را در سیستم‌های خود ادغام می‌کند تا پزشکان بتوانند به سوابق بیماران از بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، آزمایشگاه‌ها و داروخانه‌ها دسترسی داشته باشند.

کینا فونگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Elation در بیانیه ای گفت: «مشارکت Zus توانایی Elation را برای ایجاد راه حل های EHR پیشرو در بازار برای حمایت از سلامت جمعیت و ابتکارات مراقبت مبتنی بر ارزش را تسریع خواهد کرد. Elation و Zus با هم در حال بهینه سازی نحوه سنتز داده های سلامت خارجی در پلت فرم EHR هستند که از بسیاری از اهداف کلیدی ما مانند کاهش بار پزشک، تقویت رابطه بیمار و پزشک و ایجاد موفقیت در مراقبت های اولیه پشتیبانی می کند.

عکس فوری بازار

Zus در سال 2020 تاسیس شد در سال 2021 یک سری A 34 میلیون دلاری اعلام کرد. از آن زمان این شرکت با Healthie و Canvas Medical که زیرساخت‌های نرم‌افزاری و فناوری را برای شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی فراهم می‌کنند، قراردادهای مشارکتی امضا کرده است.

بوش یک کهنه کار در فناوری سلامت است و غول سلامت دیجیتال athenahealth را در سال 1997 تأسیس کرد. در سال 2018 به دنبال فشار سرمایه گذار فعال الیوت مدیریت و اتهامات آزار جنسی استعفا داد. در آن زمان، او همچنین به خاطر خشونت خانگی که به گفته او در زمان طلاقش در سال 2006 رخ داده، عذرخواهی کرد.

در سال 2019، بوش به شرکت مراقبت های اولیه مجازی پیوست Firefly Health به عنوان رئیس اجرایی.

“من فکر می کنم بالاترین و بهترین استفاده از مراقبت های اولیه، کسب حق ناوبری، کسب حق مراقبت از کارفرماست. محدودیت های زیادی برای آن وجود دارد. این بدان معنی است که شما باید پهنای باند و اتصال را برای پیگیری مراقبت داشته باشید. “او گفت MobiHealthNews در سال 2021 “یک کوارتربک نمی تواند توپ را پرتاب کند و نداند همه در کجای زمین هستند. شما باید ببینید همه کجا هستند… برای من، افرادی که می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند برنده می شوند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پیروزی بر داروخانه بزرگ درها را به روی داروهای ارزان تر سل می گشاید | توسعه جهانی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افراد مبتلا به سل مقاوم …