Talking Horses: Iwilldoit می تواند در Midlands Grand National | نکاتی در مورد اسب دوانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نگرند نشنال ماه بعد پس از موفقیت چشمگیرش در کلاسیک چیس در وارویک در ماه ژانویه، یک هدف طبیعی برای آیویلدویت بود، اما سام توماس نتوانست ششمین بدرقه با استعداد اما مستعد آسیب دیدگی خود را برای واجد شرایط بودن او برای حضور در آینتری دریافت کند و امیدوار است. به جای آن به میدلندز بزرگ ملی در اوتوکستر بسنده کنید.

Iwilldoit می‌توانست یکی از مدعیان اصلی بریتانیا برای Aintree باشد، زیرا معادل ولز را تنها در چهارمین شروع خود در دسامبر 2021 از روی حصارها برد. این دومین دور او پس از وقفه 226 روزه بود و او قبل از آن یک سال دیگر را در کنار زمین گذراند. آخرین برد او در وارویک

برد چشمگیر او در آنجا شاهد افزایش امتیاز او به 155 بود، در فاصله ای نزدیک از مجریان درجه یک معمولی، و اگرچه او در روز شنبه با 10 پوند به 17 رقیب خواهد داد. Iwilldoit (3.00) سفر می کند و مانند اسبی می پرد که می تواند به مبارزه با معلول ادامه دهد.

اوتوکستر 1.15 جیمی اسنودن یکی از معدود مربیان بریتانیایی در میان برندگان جشنواره بود برای آزادی مشروط می تواند کار خوب را ادامه دهد. او زیر نظر یک سوارکار بی تجربه خیلی سخت به میدان رفت، اما همه شانس ها را در فرم قبلی دارد و گاوین شیهان اکنون کنترل را به دست گرفته است.

کمپتون 1.30 هر خبری قبل از آخرین مسابقه‌اش در کمپتون، یک مسابقه‌دهنده در بازار بود، اما مسابقه‌ای عالی را با بند زبانی برای اولین بار انجام داد و گونه‌هایی که نیل مولهولند امروز به این ترکیب اضافه کرده است، می‌تواند باعث شود که او بهبود جزئی مورد نیاز را انجام دهد.

اوتوکستر 2.25 مورد کلکسیونرها در ماه فوریه در کلاس دو در هایدوک مورد توجه قرار گرفت و نمره افتتاحیه 132 می تواند به خوبی ثابت شود که او در مسیر حرفه معلولیت خود قرار می گیرد.

Kempton 2.05 استقامت او باید در اعتماد گرفته شود، اما یورکسی آخرین بار یک مسابقه چشم نواز را در Betfair Hurdle انجام داد و با سرعت بسیار کمی چهارم شد. نایب قهرمان آنجا، فیلی بی، فرم را در کانتی هاردل در روز جمعه مشخص کرد و گری مور در حدود 6-1 گران به نظر می رسد.

کمپتون 2.40 هری درهام حرفه تمرینی خود را با 25 درصد اعتصاب از حدود 32 دونده تاکنون آغاز کرده است. دره وفا اسبی که او را از شغل قبلی‌اش به عنوان دستیار پل نیکولز دنبال کرد، می‌تواند بهترین دستمزدش را تا به امروز به او بدهد. او پس از 14 ماه تعطیلی در ماسلبورگ در ماه فوریه، مثل همیشه خوب به نظر می رسید و شانس بالایی برای دریافت جایزه اول 30000 پوندی در آن فرم دارد.

اوتوکستر 3.35 او بیش از بسیاری از رقبای خود آشکار است، اما گوستاویان پیشرفت در ثبت برد 29 طول در اکستر دفعه قبل ممکن است با افزایش 5 پوندی وزنه ها دست کم گرفته شود، زیرا او با وجود داشتن تنها دو حریف برای شکست دادن، در زمان مفیدی ساعت را متوقف کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اوون ویلیامز از Ospreys: “راگبی بدترین چیزی است که از زمانی که حرفه ای بوده ام آن را دیده ام” | ماهی‌خواران

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیدر اینجا افراد کمی هستند که …