اما رادوکانو بخشی از بازی بیلی ژان کینگ بریتانیا با فرانسه نیست | اما رادوکانو

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اما رادوکانو در مسابقه نهایی مقدماتی جام بیلی ژان کینگ بریتانیای کبیر مقابل فرانسه در ماه آینده حضور نخواهد داشت.

آن کیوتاوونگ همان تیمی را که در ماه سپتامبر به نیمه نهایی رسیده بود نام برد و گفت که رادوکانو برای بازی در کاونتری از 14 تا 15 آوریل “در دسترس نبود”.

رادوکانو پس از پیروزی افتتاحیه‌اش در ایندین ولز گفت که حتی نمی‌دانست مساوی چه زمانی بوده است، نظری که به نظر می‌رسد با کیوتاوونگ خوشایند نباشد. شماره 1 سابق بریتانیا به یکی از گزارشات این اظهار نظر با یک شکلک چهره متفکر در رسانه های اجتماعی پاسخ داد. کاپیتان بریتانیای کبیر سپس به طور جداگانه پست کرد و ظاهراً به این موضوع اشاره کرد: “مهارت های ارتباطی من به طور کلی خوب است در صورتی که کسی تعجب کند.”

کیوتاوونگ در توضیح تصمیم خود برای حفظ ایمان به هریت دارت، هدر واتسون، کیتی بولتر، آلیسیا بارنت و اولیویا نیکولز، گفت: “خوشحالم که تیمی را که چهار ماه پیش در گلاسکو داشتیم نام ببرم، جایی که خیلی خوب بازی کردیم. و روحیه تیمی برق بود. نمایش های به یاد ماندنی در طول هفته وجود داشت که به ما کمک کرد تا به نیمه نهایی برسیم.

مهارت های ارتباطی من به طور کلی خوب است در صورتی که کسی تعجب کند.

– آن کیوتاوونگ (@annekeothavong) 10 مارس 2023

هریت با شکست دادن امثال به ما نشان داد که چه توانایی هایی دارد [Paula] بادوسا و [Ajla] توملیانوویچ ما دیدیم که آلیشیا و اولیویا اولین بازی خود را در جام انجام دادند، جایی که آنها انرژی زیادی به زمین آوردند و نشان دادند که دوبل چقدر مهم است. کتی و هدر سابقه اثبات شده ای در این رقابت دارند و مثل همیشه مشتاق حضور در این تیم هستند.

“در حالی که اما برای این بازی در دسترس نیست، ما مشتاقانه منتظر بازگشت او به تیم در آینده نزدیک هستیم.”

رادوکانو که فینال ماه نوامبر در گلاسکو را به دلیل آسیب دیدگی مچ دست از دست داد، این هفته قبل از شکست مقابل ایگا سویاتک، شماره 1 جهان، به دور چهارم در ایندین ولز رسید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اوون ویلیامز از Ospreys: “راگبی بدترین چیزی است که از زمانی که حرفه ای بوده ام آن را دیده ام” | ماهی‌خواران

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیدر اینجا افراد کمی هستند که …