پزشکان NHS تا 5000 پوند برای استخدام همکاران برای بیمارستان های خصوصی پیشنهاد کردند | صنعت بهداشت و درمان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به پزشکان NHS پاداش نقدی تا 5000 پوند برای استخدام همکاران برای مشاغل در بیمارستان‌های خصوصی ارائه می‌شود، زیرا ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی تجاری برای کارکنانی با خدمات بهداشت عمومی بیش از حد در حال رقابت هستند.

آبان نیوز فاش می‌کند که HCA Healthcare متعلق به ایالات متحده، که بیش از 30 مرکز در لندن و منچستر را اداره می‌کند و ادعا می‌کند که بزرگترین ارائه‌دهنده خصوصی در جهان است، ده‌ها هزار پوند برای استخدام پزشکان آموزش دیده توسط NHS هزینه می‌کند.

هزینه های ارجاع بسته به مهارت و سابقه کار متغیر است. با توجه به مطالب بازاریابی که توسط آبان نیوز و پزشکان شاغل در HCA که خواستند نامشان فاش نشود، مشاهده شده است، این شرکت برای پزشکان مراقبت های ویژه پاداش 5000 پوندی ارائه می دهد – یکی از پرتقاضاترین تخصص ها – 2500 پوند برای پزشکان مقیم عمومی، و 1000 پوند برای نقش های جوان تر.

این پول برای کارکنانی ارائه می شود که به صورت پاره وقت یا تمام وقت برای HCA کار می کنند، به این معنی که آنها یا NHS را ترک می کنند یا ساعات کار در خدمات بهداشت عمومی را کاهش می دهند.

در اوج همه‌گیری، از آنجایی که بیمارستان‌های دولتی در خطر غرق شدن بودند، این شرکت پیام‌های استخدامی را برای پزشکان NHS ارسال کرد که به آنها سلام طلایی معادل 10 درصد حقوق سالانه ارائه می‌داد.

سایر امتیازات برای کسانی که می خواهند به شرکت بهداشت ایالات متحده بپیوندند شامل پوشش بیماری های خطرناک تا سقف 10000 پوند پس از یک سال خدمت، 50 درصد تخفیف عضویت در باشگاه و صرف غذا، بیمه عمر و دسترسی به پزشکان عمومی خصوصی در صورت نیاز است.

بیمارستان پورتلند در لندن
HCA Healthcare مالک بیمارستان پورتلند در لندن است، جایی که پرنسس یوجنی اولین فرزند خود را در سال 2021 به دنیا آورد. عکس: Facundo Arrizabalaga/EPA

این شرکت که در اواخر امسال یک بیمارستان خصوصی 100 میلیون پوندی را در بیرمنگام افتتاح می کند، مبالغ سخاوتمندانه ای را نیز به افرادی که به آن ملحق می شوند ارائه می دهد. در مطالب بازاریابی از فوریه 2023، که در لینکدین برای افرادی که به دنبال کار هستند، منتشر شد، HCA پاداش 10000 پوندی را به پرستاران کودکانی که به بیمارستان پورتلند پیوستند، ارائه کرد، جایی که خانواده سلطنتی از جمله دوشس ساسکس و افراد مشهوری مانند همسر سرآشپز جیمی الیور، جولز، زایمان کرده اند.

سخنگوی HCA انگلستان گفت: «ما همراه با بسیاری دیگر در بخش خصوصی و دولتی، به همه کارکنان، نه فقط کارکنان بالینی، تعدادی مزایا و مشوق‌ها را به عنوان روش استاندارد مانند طرح‌های پاداش، پوشش بیماری‌های بحرانی، مراقبت‌های بهداشتی خصوصی ارائه می‌کنیم. ، سهم بازنشستگی و بیمه عمر و همچنین به همه کارکنان خود در صورت کمک به استخدام یک کارمند جدید، اعم از بالینی یا غیر بالینی، یک پرداخت یکباره ارائه می دهند.

در قراردادهایی که توسط آبان نیوز مشاهده می شود، HCA همچنین قوانین سختگیرانه ای در مورد مکان های دیگری که پزشکان شاغل پس از ترک می توانند در این بخش کار کنند، دارد و بیان می کند که یک سال پس از ترک کار نمی توانند برای یک رقیب کار کنند. آنها به طور خاص می گویند “برای جلوگیری از شک” این شامل کلینیک کلیولند – یک شرکت بهداشتی دیگر متعلق به آمریکا – و کلینیک لندن است.

مزایای ارائه شده به نگرانی‌ها در مورد خزش خصوصی‌سازی در خدمات بهداشتی بریتانیا و تخلیه استعدادها از بیمارستان‌های دولتی می‌افزاید. بر اساس گزارش نمایندگان پارلمان، NHS در یک بحران شغلی است و باید 62000 متخصص پزشکی را برای پر کردن مشاغل خالی در سراسر بریتانیا پیدا کند.

یکی از پزشکان ارشد که ناشناس صحبت می کرد، گفت: «به طور کلی نه تنها به پزشکان بلکه به لایه های زیادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی حمله می شود. شکار غیرقانونی منابع با استعداد خوب NHS وجود دارد زیرا NHS دارای سقف هایی است که در آن هیچ انعطافی برای تشویق کارکنان وجود ندارد. بخش مستقل استعدادهای NHS در همه سطوح تخلیه می‌شود.»

دوک و دوشس یورک در بیمارستان پورتلند پس از تولد پرنسس یوژنی در سال 1990
دوک و دوشس یورک در بیمارستان پورتلند پس از تولد پرنسس یوژنی در سال 1990. عکس: تیم گراهام/کتابخانه عکس تیم گراهام/گتی ایماژ

دیوید رولند، مدیر مرکز سلامت و منافع عمومی، یک اندیشکده مستقل، گفت: «فقط یک مجموعه محدود از متخصصان پزشکی در بریتانیا وجود دارد که اکثریت قریب به اتفاق آن‌ها مستقیماً توسط NHS استخدام می‌شوند. هزینه‌های ارجاع استخدام از این نوع احتمالاً بخشی از یک استراتژی کلی است که توسط شرکت‌های بیمارستان خصوصی به کار گرفته شده است تا متخصصان پزشکی را از کار در NHS و به سمت بخش خصوصی دور کند.

وی افزود: «با رشد بخش مراقبت‌های بهداشتی انتفاعی، به‌ویژه در شهرهای بزرگی مانند لندن، منچستر و بیرمنگام، جایی که امکانات جدیدی در حال افتتاح هستند، انتظار می‌رود که استراتژی‌های بیشتری از این نوع طراحی شده باشد تا متخصصان پزشکی بیشتری را از NHS و NHS دور کند. نسبت به بخش خصوصی.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

بیمارستان‌های خصوصی به طور فزاینده‌ای به سمت ارائه خدمات مراقبت‌های ویژه رفته‌اند، در حالی که قبلاً تمایل داشتند با روش‌های انتخابی سروکار داشته باشند – درمانی که از قبل برنامه‌ریزی شده است، زیرا شامل اورژانس پزشکی نمی‌شود. HCA دارای واحدهای وابستگی بالا و مراقبت های ویژه در بیمارستان های اصلی خود است. وب سایت HCA می گوید: “مهم نیست چقدر بیمار شوید، وقتی یکی از بیماران ما هستید، نیازی به انتقال به بیمارستان دیگری نخواهید داشت.”

در بروشوری که برای هر کسی که شغلی را انتخاب می‌کند، به کارمندان گفته می‌شود: «اگر حرفه‌ای متعهد و ماهر را می‌شناسید که استانداردهای بالایی را که ما در HCA برای خود تعیین کرده‌ایم مطابقت می‌دهد، آنها را در جهت ما راهنمایی کنید. به ازای هر یک از ارجاعات شما که نمره را کسب کند، 1000 پوند پاداش دریافت خواهید کرد.

آرم HCA Healthcare روی تبلت
HCA Healthcare متعلق به ایالات متحده بیش از 30 مرکز در لندن و منچستر دارد. عکس: Igor Golovniov/SOPA Images/REX/Shutterstock

در یک ایمیل از سال 2020، در اوج همه‌گیری، یک استخدام‌کننده HCA ایمیل زیر را به پزشکان NHS ارسال کرد: «ما پیشنهادات حقوقی رقابتی داریم. ما در محدوده 60 تا 75 هزار پوند (برای 1.0FTE تمام وقت) استخدام می کنیم، و در حال حاضر یک طرح سلام طلایی داریم که در آن پس از یک سال خدمت فقط برای مراقبت های ویژه واجد شرایط دریافت 10 درصد پاداش حقوق خواهید بود. به عنوان یک کارمند HCA همچنین می توانید به بسته مزایای کارمند ما دسترسی داشته باشید که شامل مواردی مانند مراقبت های بهداشتی خصوصی رایگان، بسته عمومی خصوصی، بسته دندانپزشکی خصوصی، مستمری، مزایای معلولیت، برنامه چرخه تا محل کار، کارت غذا/سرگرمی، کارت سفر، مزایای فناوری، عضویت یارانه‌ای در باشگاه ورزشی و غیره (مقدار بسیار زیادی وجود دارد).

مدیر می گوید آنها در ساعات کار انعطاف پذیری دارند، اما «بیشتر ترجیح می دهند شیفت کامل را انجام دهند». آنها افزودند: “اگر شما این مسیر شغلی را در نظر بگیرید، یک ساختار مسیر شغلی برای رهبری پزشکی در داخل شرکت نیز وجود دارد.”

در پایان نوامبر، رکورد 7.2 میلیون بیمار در انگلستان در انتظار مراقبت های انتخابی و درمان پزشکی غیر فوری بودند که از تعویض مفصل ران گرفته تا عمل قلب در NHS را شامل می شد.

بر اساس داده‌های NHS انگلستان، بیش از نیمی از افرادی که در لیست بودند تا 18 هفته و حدود 400000 بیمار بیش از یک سال منتظر بودند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گردباد می سی سی پی: بایدن پس از طوفان مرگبار اعلام وضعیت اضطراری کرد | می سی سی پی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، جو بایدن برای مناطقی که …