ماریان ویلیامسون ادعاهای سوء استفاده از کارکنان را “تکنیک حواس پرتی” می نامد | ماریان ویلیامسون

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ماریان ویلیامسون، کاندیدای دموکرات ریاست جمهوری 2024، به ادعاهایی که در جریان نامزدی خود در کاخ سفید در سال 2020 مورد آزار و اذیت کلامی و عاطفی قرار گرفته پاسخ داده و این اتهامات را یک “قطعه ضربه ای” و “تکنیک حواس پرتی” خوانده است.

ویلیامسون، یک گورو خودیاری که تنها نامزد اعلام شده دموکرات است که جو بایدن را برای نامزدی حزب در انتخابات ریاست جمهوری به چالش می کشد، ادعاهای کارکنان سابق ستاد انتخاباتی مبنی بر اینکه او در طول مبارزات انتخاباتی دارای قسمت هایی از “کف کردن، تف کردن، خشم غیرقابل کنترل” بوده است را رد کرد. گوشی اش را به سمت کارکنان پرتاب کرد.

او به بی‌بی‌سی گفت: «اگر بتوانم گاهی اوقات در دفتر کار عوضی باشم، فکر نمی‌کنم کسی از این بابت خوشحال باشد، اما فکر می‌کنم هر کسی که مطالعه می‌کند می‌تواند آن را با آنچه در سیاست عادی است اندازه‌گیری کند».

مقاله‌ای که روز پنج‌شنبه توسط پولیتیکو منتشر شد، همچنین به ادعاهای کارکنان سابق کمپین انتخاباتی اشاره کرد که به طور ناشناس نقل شده بود، مبنی بر اینکه او از ظاهر فیزیکی آنها انتقاد کرده و آنقدر به در ماشین ضربه زده است که به مراقبت پزشکی نیاز دارد.

ویلیامسون به بی‌بی‌سی گفت: «اگر من یک خانم رئیس سرسختی بوده‌ام، اگر درس‌هایی برای یادگیری داشته باشم، که احتمالاً باید یاد بگیرم، پس امیدوارم که آنها را یاد بگیرم.

او به طور جداگانه به فاکس نیوز گفت که ادعاهای علیه او “تهمت آمیز” و “کلاً نادرست” است.

کمپین او همچنین این حساب ها را به عنوان تلاشی برای لکه دار کردن نامزد ریاست جمهوری او رد کرد و گفت که کارکنان سابق “در تلاش برای کسب امتیاز با تشکیلات سیاسی هستند” و “انتظار تلاش های هماهنگ برای اخراج و تحقیر ما” است. اما این کمپین افزود: “تقویت دروغ های آشکار نباید رخ دهد”.

ویلیامسون کمیته ملی دموکرات ها (DNC) را متهم کرده است که در سیستم اولیه به نفع بایدن که هنوز نامزدی خود را برای سال 2024 اعلام نکرده است، در میان انتظارات گسترده مبنی بر اینکه او برای دور دوم نامزد خواهد شد، متهم شده است.

این سازمان سیاسی هنوز برنامه‌ای را برای مناظره‌های ریاست‌جمهوری اعلام نکرده بود، که ویلیامسون ادعا می‌کند که مانع از اجازه مقامات حزب دموکرات به او برای اشتراک در صحنه مناظره با بایدن است.

ویلیامسون هفته گذشته به ABC News گفت: “DNC نباید این سیستم را تقلب کند.” آنها حتی دیگر تظاهر نمی کنند. آنها حتی در مورد نوسان خود در فصل اولیه پنهان نیستند. آنها در مورد آن بسیار آشکار هستند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سوئیس و فرانسه به عدم اقدام اقلیمی در جلسه دادگاه حقوق بشر اروپا متهم شدند | بحران آب و هوا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دولت‌های سوئیس و فرانسه در …