آلدی دستمزد کارگران فروشگاه بریتانیا را برای چهارمین بار در کمتر از یک سال افزایش داد | آلدی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Aldi چهارمین افزایش دستمزد خود را در مدت کمی بیش از یک سال با کارگران مغازه اعلام کرده است تا از جولای حداقل ساعتی 11.40 پوند دریافت کند.

افزایش 3.6 درصدی دستمزد کارگران Aldi را بسیار جلوتر از “دستمزد زندگی ملی” قرار می دهد که در ماه آینده به 10.42 پوند افزایش می یابد و دستمزد واقعی زندگی مستقل 10.90 پوند افزایش می یابد.

Aldi که اکنون چهارمین سوپرمارکت بزرگ بریتانیا با 990 فروشگاه و حدود 40000 پرسنل است، گفت که افزایش اخیر که به نفع 28000 کارگر خواهد بود، کل سرمایه گذاری خود را در پرداخت حقوق در 12 ماه گذشته به بیش از 100 میلیون پوند رساند. افزایش حقوق ماه جولای تنها چند هفته پس از افزایش حقوق آنها به ساعتی 11 پوند در ماه گذشته اعلام شد.

پس از اینکه تسکو اعلام کرد از ماه آینده حداقل 11.02 پوند در ساعت به کارگران پرداخت می کند، افزایش دستمزد ماه جولای، نوار جدیدی را برای سوپرمارکت ها ایجاد می کند، در حالی که Asda به کارمندان قول داده است که از ماه جولای 11.10 پوند به کارگران پرداخت کند. آلدی حقوق کارکنان فروشگاه را در ژانویه به حداقل ۱۱ پوند در ساعت افزایش داد که سومین افزایش در یک سال است.

Aldi همچنین تنها سوپرمارکتی است که برای استراحت پرداخت می کند، که برای کارگران متوسط ​​​​فروشگاه سالانه 927 پوند اضافی ارزش دارد. این افزایش برای کارکنان فروشگاه پس از آن اتفاق افتاد که کارگران انبار آلدی 4 درصد افزایش دستمزد دریافت کردند و به حداقل 13.18 پوند در این ماه رسیدند.

این سوپرمارکت در بحبوحه گسترش سریع در بریتانیا و رقابت شدید برای کارکنان پس از برگزیت، که جریان کارگران از خارج از کشور را محدود کرده است، در سال جاری 6000 کارگر دیگر را جذب کند.

این سوپرمارکت هفته‌ای یک فروشگاه جدید باز می‌کند و با همتای آلمانی خود Lidl رقابت می‌کند تا سریع‌ترین رشد زنجیره خواربار فروشی در بریتانیا باشد.

فروش در Aldi و Lidl بیش از 20٪ افزایش یافته است زیرا آنها از تغییر به تخفیفان سود می برند زیرا خانواده های تحت فشار به دنبال راه هایی برای پس انداز پول نقد در میان افزایش قبوض خانوار هستند.

گیلز هرلی، مدیر اجرایی کسب‌وکار آلدی در بریتانیا و ایرلند، گفت: «ما معتقدیم همکاران ما بهترین‌ها در این بخش هستند و متعهد هستیم که بهترین دستمزد را نیز دریافت کنند.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این اعلام در حالی منتشر می شود که رشد متوسط ​​دستمزد در سراسر بریتانیا نتوانسته همگام با افزایش هزینه های زندگی باشد و کارگران بیشترین ضربه واقعی را به میانگین دستمزدها در رکوردهای 20 سال قبل متحمل شده اند.

افزایش هزینه‌های زندگی منجر به اعتصاب در انبارهای آمازون و همچنین کارکنان راه‌آهن، کارکنان NHS، کارمندان دولت و معلمان در تلاش برای تضمین دستمزد بهتر شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …