اعتصاب کارکنان اداره گذرنامه در سراسر بریتانیا به مدت پنج هفته برای دستمزد | اداره گذرنامه

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کارکنان اداره گذرنامه به دلیل تشدید اختلاف بر سر شغل، حقوق و شرایط، به مدت پنج هفته اعتصاب خواهند کرد.

بیش از 1000 عضو اتحادیه خدمات عمومی و تجاری (PCS) که در دفاتر گذرنامه در انگلستان، اسکاتلند و ولز کار می کنند از 3 آوریل تا 5 می در این اقدام شرکت خواهند کرد.

کسانی که در دورهام، گلاسکو، لیورپول، لندن، نیوپورت، پیتربورو و ساوتپورت کار می کنند از 3 آوریل تا 5 مه کار را ترک خواهند کرد در حالی که آنها در بلفاست از 7 آوریل تا 5 می اعتصاب خواهند کرد.

اتحادیه گفت که این اقدام “تشدید قابل توجه” اختلاف طولانی مدت خود است و هشدار داد که احتمالاً با نزدیک شدن به تابستان “تأثیر قابل توجهی” بر تحویل پاسپورت ها خواهد داشت.

مارک سرووتکا، دبیر کل PCS، گفت: «این تشدید اقدامات ما به این دلیل است که برخلاف سایر بخش‌های عمومی، وزیران نتوانسته‌اند با ما گفتگوی معناداری داشته باشند، علی‌رغم دو حمله گسترده و هدفمند و پایدار. اقدام به مدت شش ماه

“رویکرد آنها شاهد دیگری است که آنها با نیروی کار خود بدتر از هر کس دیگری رفتار می کنند. آنها شش ماه فرصت داشته اند تا این اختلاف را حل کنند، اما به مدت شش ماه از بهبود 2 درصد افزایش حقوق تحمیلی خودداری کرده اند و نتوانسته اند به سایر مسائل نگران کننده اعضای ما رسیدگی کنند.

“به نظر می رسد آنها فکر می کنند اگر اعضای ما را نادیده بگیرند، آنها را ترک خواهند کرد. اما چگونه اعضای ما می توانند بحران هزینه های زندگی را نادیده بگیرند در حالی که 40000 کارمند دولتی از بانک های مواد غذایی استفاده می کنند و 45000 نفر از آنها مدعی مزایایی هستند که خودشان مدیریت می کنند؟

این یک رسوایی ملی و لکه‌ای بر آبروی این دولت است که بسیاری از نیروی کار خود در فقر به سر می‌برند.»

اقدام صنعتی پیشنهادی توسط کارکنان اداره گذرنامه پس از ماه‌ها اعتصاب بر سر حقوق در بخش‌های دیگر مانند راه‌آهن، متروی لندن، مدارس، روزنامه‌نگاری منطقه‌ای بی‌بی‌سی و دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

روز پنج‌شنبه، اتحادیه‌های کارگری در انگلستان با پیشنهاد دستمزد نهایی با دولت موافقت کردند، که در صورت پذیرش، امید می‌رود که به خروج پرستاران و کارکنان آمبولانس پایان دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …