جس استالی، رئیس سابق بارکلیز، به دلیل روابط اپشتین با تسلیم آمریکا مواجه خواهد شد | جی پی مورگان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جس استالی، رئیس سابق بارکلیز، هفته آینده به دلیل اتهاماتی که در مورد عملیات قاچاق جنسی جفری اپستین می‌دانست، با توقیف دو روزه مواجه خواهد شد.

جی پی مورگان، بانک آمریکایی که استالی در آن کار می کرد و مجرم جنسی محکوم به عنوان مشتری داشت، گفت که پنج شنبه و جمعه آینده او را به عنوان بخشی از شکایت خود مبنی بر پنهان کردن اطلاعات مهم در مورد سرمایه دار فقید از کار برکنار می کند.

این بانک استالی را به “رفتار عمدی و ظالمانه” در پنهان کردن اطلاعات کلیدی متهم کرده و خواستار آن شده است که مدیر اجرایی سابق بارکلیز در قبال جریمه هایی که ممکن است بانک ایالات متحده در نتیجه دو شکایت جداگانه با متهم کردن این بانک به تسهیل قاچاق زنان توسط اپستین مواجه شود، محکوم شود. دختران با ناتوانی در تشخیص پرچم قرمز.

جی پی مورگان توسط دادستانی در جزایر ویرجین ایالات متحده مورد شکایت قرار گرفته است، جایی که گفته می شود بسیاری از سوء استفاده ها در خانه ای که متعلق به اپستین در یک جزیره خصوصی است و همچنین توسط زنی که فقط به نام جین دو 1 شناخته می شود، صورت گرفته است.

این شکایت‌ها، در حالی که هدفشان جی پی مورگان بود، مدعی شده است که استالی «شخصاً قربانیان را مشاهده کرده است»، از جمله «بازدید از دختران جوان در آپارتمان‌های اپستین» و رد و بدل شدن 1200 ایمیل با این سرمایه‌دار فقید که شامل عکس‌هایی از زنان جوان در ژست‌های اغواکننده بود و به زنان اشاره می‌کرد. نام پرنسس های دیزنی

وکلای جی پی مورگان روز پنجشنبه به یک قاضی فدرال در نیویورک گفتند که قرار بود استالی طی دو روز از 23 مارس برکنار شود. قاضی تاریخ محاکمه پرونده جزایر ویرجین ایالات متحده و جین دو علیه جی پی مورگان را 23 اکتبر تعیین کرد.

استالی قبلا هر گونه دخالت در جنایات ادعایی اپستین را رد کرده بود.

جی پی مورگان هفته گذشته با اعلام شکایت خود علیه استالی گفت: «در حالی که رفتاری که اپستین به آن متهم شد نفرت انگیز است، شکایت علیه استالی [JP Morgan] نابجا و بی ارزش هستند. شاکیان ادعاهای نگران کننده ای را در مورد رفتار کارمند سابق ما جس استالی مطرح کرده اند و در صورت صحت او باید مسئول اعمال خود شناخته شود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

«در آن زمان، ما نمی‌توانستیم تصور کنیم که هیچ یک از کارمندان ما در این نوع رفتار ادعا شده شرکت کنند. ما از همه کارکنان خود در هر سطحی از شرکت انتظار داریم که با صداقت و صداقت عمل کنند. اگر این اتهامات علیه استالی درست باشد، او با برتری دادن منافع شخصی خود بر منافع شرکت، این وظیفه را نقض کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مارک لاتام به دلیل توئیت همجنسگرا هراسی که وزیر کار را از نظر جسمی بیمار کرد، محکوم شد | سیاست نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پنی شارپ، وزیر محیط زیست …