DeSantis، در دفاع، نشانه هایی از لغزش را در نظرسنجی ها نشان می دهد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

چند ماه سخت برای ران دیسانتیس بوده است.

دونالد جی. ترامپ و متحدانش او را به عنوان «میتبال رون»، «ران دیسانتیمونیوس»، «آرایشگر»، وفادار و حامی برنامه‌های کاهش حقوق مورد انتقاد قرار داده‌اند. اکنون، او انتقاد بسیاری از محافظه کاران جریان اصلی را به خاطر خواندن تهاجم روسیه به اوکراین یک “مناقشه ارضی” دریافت می کند.

آیا همه اینها در نظرسنجی ها تفاوت ایجاد می کند؟ نشانه هایی وجود دارد که پاسخ مثبت است.

در نظرسنجی‌هایی که از زمان آغاز تهاجم ترامپ در دو ماه پیش انجام شد، آقای دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، به طور پیوسته موقعیت خود را در برابر آقای ترامپ که تعداد خود او افزایش یافته است، از دست داده است.

ردیابی اینکه چه کسی در رقابت جمهوری خواهان بالا و چه کسی پایین است، دشوار است، زیرا نظرسنجی های مختلف دیدگاه های متفاوتی را در مورد قدرت آقای ترامپ داشته اند. تنها در چند روز گذشته، یک نظرسنجی CNN/SSRS نشان داد که یک رقابت تنگاتنگ با آقای دیسانتیس با 39 درصد و آقای ترامپ با 37 درصد در میان رای دهندگان ثبت نام شده، در حالی که نظرسنجی مورنینگ کانسلت نشان می دهد که آقای ترامپ تقریباً دو به دو است. -یک سرب، 52 درصد تا 28 درصد.

در این شرایط، بهترین راه برای به دست آوردن یک مطالعه واضح از روندهای اخیر، مقایسه نظرسنجی های انجام شده توسط همان نظرسنجی ها در طول زمان است.

در طول دو ماه گذشته، ما حدود 12 نظرسنجی از نظرسنجی‌هایی دریافت کرده‌ایم که رقابت جمهوری‌خواهان را در دو ماه گذشته بررسی کرده بودند. این نظرسنجی ها لزوما از کیفیت بالا یا نماینده ای برخوردار نیستند، بنابراین روی میانگین در این نظرسنجی ها تمرکز نکنید. این روند است که مهم است، و روند صریح است: هر یک از این نظرسنجی ها نشان می دهد که آقای دیسانتیس وضعیت بدتر از قبل و آقای ترامپ بهتر شده است.

گاهی اوقات توضیح اینکه چرا نظرسنجی‌ها به این شکل حرکت می‌کنند، دشوار است. به نظر نمی رسد این یکی از آن موارد باشد. گفتن یک داستان مرتب در مورد اینکه چرا آقای دیسانتیس لیز خورده است آسان است.

  • دست انداز انتخاباتی DeSantis به پایان رسیده است. پس از انتخابات میان‌دوره‌ای، آقای دیسانتیس از پوشش رسانه‌ای گسترده‌ای از پیروزی قاطع خود در فلوریدا و نقش آقای ترامپ در نمایش ناامیدکننده حزب جمهوری‌خواه سود برد.

  • ترامپ حمله کرد. از اواسط تا اواخر ژانویه، آقای ترامپ شروع به آزمایش خطوط مختلف حمله کرد و از وفاداری آقای دیسانتیس و ثبات او در مورد مسائل کووید انتقاد کرد. در اوایل فوریه در سایت Truth Social خود، آقای ترامپ عکس و پست‌هایی را به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد آقای دیسانتیس در حالی که دو دهه پیش معلم دبیرستان بود، دانش‌آموزان دختر را «آرایش» می‌کرد. او از آن زمان به این فشار ادامه داده است.

  • DeSantis در حاشیه است. زمانی که آقای ترامپ به او حمله کرد، دفاع چندانی از سوی آقای دیسانتیس یا ضدحمله ای علیه آقای ترامپ صورت نگرفت، چه توسط آقای دیسانتیس و چه از طرف متحدانش. آقای دیسانتیس هنوز حتی نامزدی خود را اعلام نکرده است.

تشخیص اینکه کدام یک از این توضیحات بیشتر اهمیت دارد کمی سخت است. با نگاهی دقیق تر به داده ها، دلیلی وجود دارد که فکر کنیم همه این عوامل نقش دارند.

به عنوان مثال، شواهد قابل قبولی وجود دارد که نشان می دهد آقای دیسانتیس حتی قبل از شروع جدی حملات آقای ترامپ در حال لغزش بوده است. نظرسنجی دانشگاه مونموث از 26 ژانویه تا 2 فوریه نشان داد که حمایت از آقای دیسانتیس در مقایسه با نظرسنجی از اوایل دسامبر به میزان قابل توجهی بدتر شده است. در این مرحله اولیه، تغییر در نظرسنجی مونموث و سایر نظرسنجی‌ها بیشتر شبیه یک جهش محو شده پس از میان دوره‌ای است تا تأثیر حملات آقای ترامپ.

اما آقای دیسانتیس مدت‌ها پس از اینکه دست‌انداز میان دوره‌ای او باید از بین رفته باشد، همچنان در نظرسنجی‌های اخیر جایگاه خود را از دست داده است. این هفته، یک نظرسنجی کوئینیپیاک نشان داد که آقای ترامپ تنها در ماه گذشته به سودهای بزرگی دست یافته است و پیشتازی او 12 واحد افزایش یافته است.

به طور متوسط، آقای دیسانتیس در نظرسنجی های انجام شده در ماه گذشته در مقایسه با نظرسنجی های انجام شده توسط همان نظرسنجی بین 15 ژانویه و 15 فوریه، چهار امتیاز از دست داده است.

چقدر اهمیت دارد که آقای دیسانتیس در حال از دست دادن جایگاه خود است؟ ممکن است به خودی خود اهمیت چندانی نداشته باشد، اما می تواند چیز مهمی در مورد چالش های پیش روی کمپین DeSantis بگوید.

تاکنون، شواهد کمی مبنی بر اینکه آقای دیسانتیس صدمات جدی یا جبران ناپذیری را متحمل شده است، وجود دارد، حتی اگر موقعیت خود را در برابر آقای ترامپ از دست داده باشد. برای مثال، رتبه‌بندی محبوبیت او همچنان قوی است: نظرسنجی جدید کوئینیپیاک نشان داد که او در میان جمهوری‌خواهان امتیاز استثنایی 72-6 را دارد. اگر گفتگوی رسانه ای مطلوب تر شود، موضع او در برابر آقای ترامپ می تواند به راحتی بازگردد.

اما این احتمال وجود دارد که این قسمت مشکل عمیق‌تری را برای آقای DeSantis ایجاد کند، حتی اگر حملات خود به‌خصوص مضر نبوده باشند. او و تیمش نتوانسته‌اند به حملات پاسخ دهند یا گفتگو را تغییر دهند، و این ممکن است به این دلیل باشد که او و متحدانش فکر نمی‌کنند که بتوانند با خیال راحت با رئیس‌جمهور سابق درگیر شوند. این به توضیح اینکه چرا حملات آقای ترامپ تا حد زیادی بدون مناقشه مانده اند کمک می کند. این به توضیح تلاش آنها برای محدود کردن حوزه های اختلاف اساسی با آقای ترامپ کمک می کند، از جمله در مورد موضوعی مانند اوکراین که در آن آقای دیسانتیس اکنون در تضاد است. حدود نصف از محتمل ترین حامیان خودش

تعجب آور نخواهد بود اگر تیم DeSantis در تعامل با فردی که همچنان در بین جمهوریخواهان محبوب است و باید بگوییم، توانایی تعامل نامتقارن را دارد، مردد باشد، همانطور که حملات “آرایشگر” او برجسته می شود. این درسی است که چند نامزد سابق ریاست جمهوری از فلوریدا به خوبی در سال 2016 آموختند.

اما اگر حمله به آقای ترامپ خطراتی را به همراه دارد، اجازه دادن به او بدون دفاع شدید یا ضربه متقابل مشت‌زنی را نیز به همراه دارد. اگر به مدرک نیاز دارید، فقط می توانید به اعداد نظرسنجی لغزنده آقای دیسانتیس نگاه کنید.


این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، مسائل مالی را بیان می کند | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، می‌گوید …