مدیرعامل رویال میل از سوی نمایندگان مجلس به “بی کفایتی یا نادانی” متهم شد | نامه ی سلطنتی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس اجرایی رویال میل توسط نمایندگان مجلس به “بی کفایتی یا بی اطلاعی” متهم شده است که از رگولاتور Ofcom خواسته اند تا بررسی کند که آیا این شرکت الزامات خدمات قانونی را نقض کرده است یا خیر.

کمیته فراحزبی کسب و کار، انرژی و استراتژی صنعتی پارلمان (BEIS) از سازمان دیده بان خواسته است که نقض مشکوک تعهد خدمات همگانی (USO) را بررسی کند که اپراتور پست را ملزم می کند شش روز در هفته نامه ها را به سراسر کشور ارسال کند.

نمایندگان پارلمان رویال میل را به اولویت دادن بسته ها به نامه ها متهم کرده اند و روز جمعه ادعا کردند که این شرکت به طور سیستمی در تحویل بخشی از تعهدات خود کوتاهی کرده است.

سایمون تامپسون، مدیر اجرایی رویال میل، در ماه ژانویه به کمیته شواهد ارائه کرد، اما در اقدامی غیرمعمول، ماه گذشته پس از متهم شدن به ارائه شهادت نادرست، فراخوانده شد.

تامپسون سپس اعتراف کرد که از دستگاه‌های ردیابی دیجیتالی که توسط کارکنان پست حمل می‌شد برای تحت فشار قرار دادن آنها برای کار سریع‌تر استفاده می‌شد و مدیران سرکش را به دلیل استفاده از اطلاعات در نقض خط‌مشی شرکت سرزنش کرد.

رئیس کمیته، دارن جونز، گفت که پس از اولین جلسه استماع، تقریباً 1500 پیام دریافت کرده است، با شواهدی که نشان می‌دهد اطلاعات ردیابی از دستیارهای دیجیتال پستی (PDA) که توسط کارگران حمل می‌شود «100 درصد» برای نظم و انضباط استفاده می‌شود. کارکنان مدیریت عملکرد تامپسون استدلال کرده است که این دستگاه‌ها برای «تعادل یکنواخت حجم کار در کل تیم» استفاده می‌شوند.

جونز گفت: «بعید می‌کنم باور کنم که چنین نقض گسترده‌ای از خط‌مشی‌های شرکت و تعهدات قانونی ناشی از توطئه شبکه ملی کارگران سرکش علیه مدیریت رویال میل است.»

این نماینده حزب کارگر گفت که کمیته با شواهدی که «دقت پاسخ‌ها را به چالش می‌کشد» پر شده است. او گفت: «صادقانه بگویم، شکست‌ها در سیاست‌های شرکت که آقای تامپسون به آن اعتراف کرده است، تنها می‌تواند به دلیل سطح غیرقابل قبولی از بی‌کفایتی یا سطح غیرقابل قبولی از نادانی درباره آنچه در رویال میل اتفاق می‌افتد باشد.

در گزارشی از سوی کمیته، نمایندگان مجلس خاطرنشان کردند که رویال میل از سال 2017 هر سال به اهداف تحویل درجه یک دست پیدا نکرده است. تامپسون به نمایندگان مجلس گفت: “عملکرد USO شرکت قطعا به اندازه کافی خوب نبوده است.”

روابط بین مدیران رویال میل و نیروی کار آن در جریان اختلاف چند ماهه بر سر حقوق و شرایط کاری که منجر به اعتصاب شده است، تیره شده است. گفتگوها با اتحادیه کارگران ارتباطات، که نماینده حدود 115000 کارمند پست است، ادامه دارد.

رویال میل تهدید کرده است که اگر «تغییر عملیاتی قابل توجه» با اتحادیه ها توافق نشود، تجارت داخلی و بین المللی خود را از هم جدا خواهد کرد.

این شرکت همچنین با حمله باج افزاری مواجه شد که تحویل آن از بریتانیا به کشورهای دیگر را فلج کرد. این کشور از پرداخت باج ۸۰ میلیون دلاری (۶۷ میلیون پوندی) که پس از آن هکرهای مرتبط با روسیه به دنبال آن بودند، خودداری کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سخنگوی این شرکت گفت: «رویال میل به ارائه خدمات جهانی مفتخر است و سیاست‌های ما روشن است که بسته‌ها و نامه‌ها باید با اهمیت یکسانی برخورد کنند. ما به کمیته اطلاع داده‌ایم که در حال بررسی اعمال مداوم سیاست‌های خود در مورد تحویل نامه‌ها و بسته‌ها در سراسر تجارت خواهیم بود.»

این شرکت گفت که یافته های بررسی را با آفکام به اشتراک خواهد گذاشت و پیشنهاد گمراه شدن نمایندگان مجلس را رد کرد.

یکی از سخنگویان آفکام گفت: «عملکرد اخیر رویال میل به وضوح از جایی که باید باشد کوتاه است. ما در مورد این موضوع بسیار نگران هستیم و از شرکت خواسته ایم توضیح دهد که برای بازگرداندن سطح خدمات به صورت اضطراری چه کاری انجام می دهد.

آفکام گفت که عملکرد رویال میل را برای 12 ماه گذشته هر ماه آوریل ارزیابی می کند و اضافه کرد که تنظیم کننده “در صورت لزوم از انجام اقدامات اجرایی دریغ نخواهد کرد”.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

متهم به قتل پس از مرگ عابر پیاده در پلیموث | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مردی در پی مرگ یک …