پاتریک ویرا در خطر اخراج از کریستال پالاس پس از 12 بازی بدون برد | کریستال پالاس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس کریستال پالاس، استیو پریش، به طور جدی در حال بررسی اخراج پاتریک ویرا از سرمربیگری پس از یک روند فاجعه بار است که باعث شد باشگاه سه امتیاز از منطقه سقوط فاصله داشته باشد.

پالاس هنوز در سال 2023 در 12 بازی پیروز نشده است و شکست روز چهارشنبه مقابل برایتون چهارمین بازی متوالی بود که آنها موفق به گلزنی نشدند. مشخص است که پریش در هفته‌های اخیر به شدت تحت تأثیر اجراهایش قرار نگرفته است و شروع به یافتن جایگزین‌های بالقوه برای ویرا کرده است، وینسنت کمپانی از برنلی و مایکل کریک از میدلزبورو در میان کسانی هستند که در صورت ایجاد تغییر می‌توانند هدف قرار بگیرند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ویرا که در سال 2021 جانشین روی هاجسون شد و در اولین فصل حضور خود پالاس را به رده دوازدهم لیگ برتر و نیمه نهایی جام حذفی رساند، گمان می‌رود که از عدم سرمایه‌گذاری در پنجره‌های نقل و انتقالات تابستانی و ژانویه ناامید شده باشد و به این موضوع اشاره کند. تیم او با یک سری بازی در مقابل باشگاه های نیمه اول روبرو شده است.

ویرا قرار است یکشنبه در بازی نهایی قبل از تعطیلات بین‌المللی به دیدار تیم سابقش آرسنال برود و باید دید که آیا او برای بازی خانگی مقابل لستر در تاریخ 1 آوریل که یک سری بازی‌ها را با دیگر مدعیان سقوط آغاز می‌کند در محل خواهد بود یا خیر. .

پس از اولین شکست کاخ مقابل برایتون از سال 2019 از ویرا پرسیده شد که آیا او اعتقاد به سلسله مراتب کاخ را حفظ کرده است و پاسخ داد: “شما باید این سوالات را از آنها بپرسید. من نمی توانم به جای آنها پاسخگو باشم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جنگ روسیه و اوکراین زنده: روسیه در باخموت پیشروی کرد. مردی که بعد از نقاشی های ضدجنگ دخترش فرار کرده بود دستگیر شد | اوکراین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی …