بوریس جانسون مجدداً به عنوان نامزد حزب محافظه کار در Uxbridge انتخاب شد | محافظه کاران

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بوریس جانسون مجدداً به عنوان نامزد محافظه کار در حوزه انتخابیه خود در Uxbridge و South Ruislip انتخاب شده است.

این پس از گمانه زنی ها مبنی بر اینکه ممکن است نخست وزیر سابق پیش از انتخابات عمومی بعدی به دنبال کرسی امن تری باشد، مطرح می شود.

یکی از سخنگویان گفت: “من می توانم تایید کنم که بوریس جانسون دوباره به عنوان نامزد محافظه کار در Uxbridge و South Ruislip انتخاب شده است.”

در حالی که جانسون دارای اکثریت 7000 رأی است، کرسی او به عنوان هدفی برای حزب کارگر در انتخابات بعدی دیده می شود.

با وجود گمانه زنی های مداوم، متحدان جانسون همیشه هرگونه پیشنهادی را که او به دنبال یک کرسی جدید یا امن تر است رد کرده اند.

از زمان ترک شماره 10 در سپتامبر گذشته، او بیش از 1 میلیون پوند هزینه سخنرانی را اعلام کرده است.

او همچنین از آن زمان تاکنون چندین مداخله عمومی انجام داده است، اوایل این ماه از توافق با اتحادیه اروپا انتقاد کرد که نخست وزیر، ریشی سوناک، با جایگزینی عناصر پروتکل ایرلند شمالی موافقت کرد.

انجمن محافظه‌کاران Uxbridge و South Ruislip اواخر روز پنجشنبه گفت: «امشب کمیته انتخاب Uxbridge & South Ruislip بوریس جانسون را به عنوان نامزد پارلمانی ما انتخاب کرد.

ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری در کنار او برای ارائه خدمات به ساکنان و جوامع در حوزه انتخابیه هستیم، جایی که او ارتباطات و مشارکت قوی دارد.

“تعهد او به ارائه یک بیمارستان جدید هیلینگدون برای ساکنان Uxbridge و South Ruislip در خط مقدم کار او به عنوان نماینده محلی ما باقی مانده است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شهروند آمریکایی زندانی به دلیل انتقاد از حاکمان عربستان سعودی آزاد شد | عربستان سعودی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پسرش گفت، یک شهروند آمریکایی …