گرت ساوتگیت نگران است جانشین خود با کمبود بازیکنان انگلیسی مواجه شود | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گرت ساوتگیت نگران است که جانشینان او به عنوان سرمربی انگلیس با بحران انتخاب مواجه شوند، اگر تعداد بازیکنان لیگ برتری واجد شرایط برای تیم ملی کم شود.

نگرانی فوری ساوت گیت، بازی های مقدماتی یورو 2024 مقابل ایتالیا در ناپل در پنجشنبه آینده و اوکراین در ومبلی سه روز بعد است. او ایوان تونی را به یاد آورد، علیرغم اینکه مهاجم خوش فرمی که پس از قبول اتهامات متعدد در مورد نقض قوانین شرط بندی اتحادیه فوتبال با محرومیت طولانی مدت مواجه شده بود.

این مدیر همچنین ریس جیمز، بن چیلول و مارک گوهی را بازگردانده است و در کنار کایل واکر، که به اتهام افشای خود در یک بار تحت تحقیقات پلیس است، ایستاده است. در این گروه 25 نفره جایی برای ترنت الکساندر-آرنولد، بن وایت، کانر کودی و کالوم ویلسون وجود ندارد، در حالی که تاکید شده بود که رحیم استرلینگ مناسب نیست.

ساوتگیت مطمئن است که انگلیس شانس قهرمانی در جام ملت‌های اروپا را دارد و نشان می‌دهد که این بخشی از انگیزه او برای ادامه کار پس از ناامید شدن شکست در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی مقابل فرانسه در دسامبر گذشته بود. اما زمانی که از نظر تصویر اطراف تنظیمات، به جلوتر نگاه کرد، حالش تیره شد.

ساوت‌گیت گفت که او در پست‌های خاص، از جمله مدافعان چپ متخصص و هافبک‌های دفاعی، از نظر عمقی کوتاه است. او خاطرنشان کرد که فقط “چهار مدافع چپ پای چپ در لیگ برتر بازی می کنند” که واجد شرایط حضور در انگلیس هستند، به این معنی که او باید “شروع به جستجو در چمپیونشیپ” کند. کالوین فیلیپس، محور خط میانی، علیرغم شروع نکردن یک بازی لیگ برای منچسترسیتی، در ترکیب باقی مانده است.

کالوین فیلیپس در بازی جام حذفی برای منچسترسیتی مقابل بریستول سیتی.
کالوین فیلیپس در بازی جام حذفی برای منچسترسیتی مقابل بریستول سیتی. او از زمان انتقال تابستانی اش از لیدز، هنوز یک بازی لیگ برتر را شروع نکرده است. عکس: گراهام هانت / ProSports / Shutterstock

ساوتگیت گفت که این غیرقابل انکار است که تعداد بازیکنان انگلیسی در لیگ “به سرعت در حال بدتر شدن” است و اگر این روند ادامه یابد، نگران آینده است. او با اشاره به مدت باقیمانده قراردادش گفت: “این برای من در 18 ماه آینده نگران کننده نیست.” اما در چهار یا پنج سال آینده ما باید واقعا مراقب باشیم.»

در بیش از یک هفته آخر هفته لیگ برتر، تنها 28 درصد از بازیکنان شروع کننده واجد شرایط حضور در انگلیس بوده اند که کمترین تعداد در تاریخ است. به طور کلی حدود 32 درصد بوده است.

ساوتگیت که در سال 2016 سرمربی تیم ملی انگلیس شد، گفت: “من فقط می توانم در مورد واقعیت صحبت کنم – 28٪ در چند هفته اخیر در چند هفته گذشته اتفاق افتاده است.” “این حدود 32٪ بوده است اما از 35٪ زمانی که من انتخاب کردم، کاهش یافته است. بیش از 38 درصد در سال های قبل، بنابراین نمودار واضح است. اگر هیچ کس موضعی برای محافظت از بازیکنان جوان انگلیسی و شانس آنها اتخاذ نکند، اعداد به همین منوال ادامه خواهند داشت.

راهنمای سریع

ترکیب انگلیس برای دیدار با ایتالیا و اوکراین

نمایش دهید

دروازه بان ها: جردن پیکفورد (اورتون)، نیک پوپ (نیوکاسل)، آرون رمزدیل (آرسنال)

مدافعان: بن چیلول (چلسی)، اریک دایر (تاتنهام)، مارک گوهی (کریستال پالاس)، ریس جیمز (چلسی)، هری مگوایر (منچستریونایتد)، لوک شاو (منچستریونایتد)، جان استونز (منچستر سیتی)، کیران تریپیر (نیوکاسل) یونایتد)، کایل واکر (منچستر سیتی)

هافبک ها: جود بلینگهام (بوروسیا دورتموند)، کانر گالاگر (چلسی)، جردن هندرسون (لیورپول)، جیمز مدیسون (لستر سیتی)، میسون مانت (چلسی)، کالوین فیلیپس (منچستر سیتی)، دکلان رایس (وست هم)

مهاجمان: فیل فودن (منچستر سیتی)، جک گریلیش (منچستر سیتی)، هری کین (تاتنهام)، مارکوس راشفورد (منچستریونایتد)، بوکایو ساکا (آرسنال)، ایوان تونی (برنتفورد)

از بازخورد شما متشکرم.

بر اساس مطالعات انجام شده، هیچ رابطه ای بین حجم دقایق لیگ برتر و موفقیت تیم ملی وجود ندارد. عامل کلیدی داشتن بازیکنان با کیفیت کافی است که به طور منظم در بالاترین سطح ظاهر می شوند و بخشی از 40 تیم ملی هر سال هستند.

انگلیس بین سال‌های 1994 تا 1996، زمانی که لیگ حدود 65 درصد بازیکنان انگلیسی داشت، خارج از 20 بازیکن برتر فیفا قرار داشت. از سال 2018، زمانی که انگلیس به طور مداوم در بین پنج تیم برتر قرار دارد، زمان بازیکنان انگلیسی حدود 34 درصد بوده است. ساوت‌گیت گفت تعداد بازیکنان برزیلی و پرتغالی در لیگ قهرمانان بیشتر از بازیکنان انگلیسی و فرانسوی و اسپانیایی بیشتر است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

نگرانی جدیدترین روند در ژانویه خواهد بود: 55 معامله و 44 معامله که یا بازیکنان خارجی جدید وارد شده بودند. [to the Premier League] یا دو نفر که قبلا اینجا بودند – جورجینیو و [Albert] سامبی لوکونگا، که به داخل حرکت کرد، گفت: ساوتگیت. از قراردادهای انگلیسی، یک زن و شوهر دروازه بان های انتخابی دوم یا سوم و سه نفر مربوط به نقل و انتقالات جوانان بودند – یکی رومئو بکهام. بنابراین این 80٪ از معاملاتی است که تا ژانویه انجام می شود و غیرانگلیسی بودند. این تاثیر ژانویه در چند هفته اخیر ظاهر شده است.

همچنین، کسی باید در مورد 10000 بچه ای که در آکادمی های ما حضور دارند فکر کند و اینکه آیا شانس واقعی برای داشتن یک حرفه در پایان وجود دارد یا خیر. یک سوال اخلاقی نیز وجود دارد.»

ساوت‌گیت در این موارد به خوبی آشناست، مواردی که تونی و واکر مهم‌ترین نمونه‌ها هستند. با تونی، ساوتگیت گفت که هیچ مبنایی برای عدم انتخاب او وجود ندارد، زیرا تونی “برای باشگاهش بازی می‌کرد و دادگاهی یا قضاوتی در کار نبود.”

او موضع مشابهی را در مورد واکر اتخاذ کرد، اگرچه او پیشنهاد کرد که اگر اتهاماتی علیه بازیکن مطرح شود، ممکن است تغییر کند. ساوتگیت گفت: «همانطور که امروز اینجا نشسته‌ایم، هیچ دلیل قطعی برای عدم انتخاب او وجود نداشت. اگر این تغییر کند، ما باید وضعیت را بررسی کنیم. و او این را درک خواهد کرد.

“این یک وضعیت پیچیده است. من طولانی با او صحبت کرده ام. وقتی بازیکن تیم ملی انگلیس هستید، محدودیت بیشتری برای رفتار شما وجود دارد. من فکر نمی کنم که ما آن تصمیمات را ساده می گیریم.»

ترکیب انگلیس: جی پیکفورد، ن پاپ، رامسدیل; بی چیلول، ای دایر، ام گوهی، آر جیمز، اچ مگوایر، ال شاو، جی استونز، کی تریپیر، کی واکر؛ جی بلینگهام، سی گالاگر، جی هندرسون، جی مدیسون، ام مونت، کی فیلیپس، دی رایس. پی فودن، جی گریلیش؛ اچ کین، ام راشفورد، بی ساکا، آی تونی

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …