بوون و اسکاماکا وستهم را به مرحله یک چهارم نهایی لیگ کنفرانس رساندند | لیگ کنفرانس اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گل های جیانلوکا اسکاماکا، جارود بوون و دیوین موباما نوجوان باعث شد تا 10 برد از 10 پیروزی کامل شود. وستهام در لیگ کنفرانس اروپا

چکش ها مبارزات داخلی خود را به یک طرف گذاشتند تا از کنار قبرس عبور کنند آئک لارناکا 4-0 در ورزشگاه لندن و 6-0 در مجموع برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی. اسکاماکا، خرید تابستانی 35 میلیون پوندی وستهم که در لیگ برتر با مشکل مواجه شده است، با مصدومیت میشائیل آنتونیو در خط حمله شانس خود را به دست آورد.

تلاش نادرست ایتالیایی از طریق چنگ کنان پیریک دروازه بان عبور کرد تا وستهم پیش بیفتد قبل از اینکه تیم میهمان درست قبل از نیمه اول به 10 نفر کاهش یابد.

وستهام در 90 ثانیه از نیمه دوم اختلاف خود را دو برابر کرد، زمانی که پیریک ضربه اسکاماکا را به سمت پاهای بوون، که در تیرک دروازه به پایان رساند، زد. تنها دو دقیقه بعد بوون گل سوم را با ضربه سر به ثمر رساند و در این روند با 8 گل بهترین گلزن تاریخ وستهم در اروپا شد.

سپس یک لحظه خاص برای موباما وجود داشت، این بازیکن 18 ساله اولین گل دوران حرفه ای خود را با ضربه سر توماس سوچک به ثمر رساند.

دیوید مویس، سرمربی وستهم گفت: ما واقعاً کار حرفه ای انجام دادیم. این همیشه یک بازی پرمخاطره بود و اگر آنها یک گل را به عقب برگرداندند، شاید کمی مضطرب می شدیم.”

این در حالی است که در لیگ اروپا ژوزه مورینیو رم برگزار شد جامعه واقعی در اسپانیا به تساوی بدون گل دست یافتند تا در مجموع تساوی 2-0 را قطعی کنند.

تیم میزبان بر موقعیت‌ها مسلط بود، اما ایتالیایی‌ها با دفاعی روبه‌رو آنها را مهار کردند. رم فصل گذشته اولین فاتح لیگ کنفرانس اروپا بود.

یوونتوس 10 نفره را شکست داد فرایبورگ 2-0 تا در مجموع با نتیجه 3-0 پیش رفت که دوسان ولاوویچ از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و فدریکو کیزا یک ثانیه دیرهنگام را به ثمر رساند.

فاینورد اوکراین را شکست داد شاختار دونتسک 7-1 برای پیشرفت در مجموع 8-2 به عنوان کاپیتان اورکون کوکچو و مهاجم اوساما ادریسی هر کدام دو گل به ثمر رساندند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

رکورد شش بار قهرمانی در لیگ اروپا سویا با وجود باخت 1-0 مقابل فنرباغچه، در مجموع با نتیجه 2-1 پشت سر گذاشتیم. انر والنسیا یک پنالتی را برای تیم ترکیه به گل تبدیل کرد.

گل زودهنگام موسی دیابی و ضربه امین عدلی در نیمه دوم کافی بود بایر لورکوزن پیروزی 2-0 مقابل مجارستان فرنچواروس در حالی که باشگاه آلمانی در مجموع 4-0 پیش رفت.

تدی توما، لازار امانی و لویک لاپوسین برای تیم بلژیکی گلزنی کردند. اتحادیه رویال سنت ژیلویز همانطور که شکست دادند اتحادیه برلین 3-0 برای کسب پیروزی در مجموع 6-3.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“چه شبی، جدی”: چراغ ها برای شیاطین خاموش می شوند زیرا شیرها پس از خاموشی گابا برنده می شوند | شیرهای بریزبن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، گابا به دلیل قطع برق …