“همه چیز درد می کند”: رکورد طولانی ترین موج سواری جهان در سیدنی شکسته شد | موج سواری

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بلیک جانستون، مرد سیدنی، رکورد طولانی‌ترین دوره موج‌سواری را که تا به حال برگزار شده است، شکست، پس از اینکه در ساعت 1 بامداد پنجشنبه به آب رفت و قصد داشت تا عصر جمعه برای جمع‌آوری پول برای سلامت روان، موج‌سواری کند.

در یک استراحت کوتاه، جانستون اعتراف کرد که “همه چیز دردناک است” و جلسه ماراتن سخت تر از آن چیزی بود که او پیش بینی می کرد.

من در تمام زندگی ام گشت و گذار کرده ام اما هرگز در این عرصه. بله، حداقل یک چالش ذهنی و جسمی بوده است.» او به برنامه Nine’s Today گفت.

جانستون رکورد قبلی 30 ساعت در اختیار جاش انسلین آفریقای جنوبی را شکست و تا عصر جمعه به موج سواری در کوچه کرونولا ادامه می دهد و رکورد خود را به 40 ساعت می رساند.

مردم در امتداد ساحل جمع شده اند تا شاهد ثبت رکورد جهانی باشند و از آنها حمایت کنند.

جانستون، یک مربی موج سوار محلی و موج سوار حرفه ای سابق، این شاهکار طاقت فرسا را ​​برای جمع آوری پول برای بنیاد چامپی پولین انجام می دهد. این موسسه خیریه برای گرامیداشت یاد و خاطره اسنوبردیست حرفه ای الکس “چامپی” پولین که در سال 2020 درگذشت، راه اندازی شد.

جانستون یک دهه پیش پدرش وین را به دلیل خودکشی از دست داد.

برادر بن گفت: “این برای بزرگداشت سالگرد پدرمان است… برای بلیک، از زمانی که پدرمان را از دست دادیم، این سفر دیوانه وار بوده است.” “این فقط چیزی است که به آن احترام بگذارد و او واقعاً می‌خواهد فعالانه به مردم نشان دهد که ابزارهایی برای مقابله با سلامت روان وجود دارد.”

فشار فیزیکی 40 ساعت در آب بسیار زیاد است و خطراتی از جمله آفتاب سوختگی، کم آبی بدن، کوسه ها و نیش های دریایی را به همراه دارد. برنامه جمع آوری 250,000 دلار برای این بنیاد بود و بیش از 200,000 دلار قبلاً اهدا شده است.

جانستون در ساحل کرونولا موج می زند.
جانستون در ساحل کرونولا موج می زند. عکس: سعید خان/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

لورن، همسر جانستون گفت، در حالی که خیالش راحت بود که همسرش رکورددار جدید جهانی است، اما هرگز شک نداشت که او را به پایان برساند. او گفت: “من می دانستم که او همیشه به هدفی که تعیین کرده بود می رسد.”

این مرد 40 ساله در اوایل این هفته گفت که می‌خواهد به بچه‌هایی که در حال حاضر مربیگری می‌کند در موج‌سواری الهام بخشد و ابزارهای عملی و پشتیبانی را برای آنها فراهم کند تا بتوانند از پس روزهای سخت برآیند.

من گاهی اوقات با خودم خوب نیستم. من به خودم فشار زیادی می‌آورم تا شوهر، پدر و دوست بزرگی باشم.»

هدف جانستون برای موج سواری بیش از 500 موج – به طور متوسط ​​هر شش دقیقه یک موج – نیز با بیش از 533 موج سوار شده قبل از ساعت 9 صبح روز جمعه شکسته شده است.

“بله، من مشتاقم، اما من پخته هستم. امروز هنوز هشت ساعت طولانی دیگر در آب مانده ام. بنابراین فقط در حال حاضر با آن برخورد کنید. این خیلی سخت تر از آن چیزی است که من پیش بینی می کردم.»

  • در استرالیا، خدمات پشتیبانی بحران Lifeline 13 11 14 است. در ایالات متحده، خط حیاتی پیشگیری از خودکشی ملی 1-800-273-8255 است. در انگلستان، سامری ها می توانند با شماره 116 123 تماس بگیرند. سایر خطوط کمک بین المللی خودکشی را می توانید در befrienders.org بیابید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کمک های مالی به خانه سگ و گربه Battersea پس از مرگ پل اوگریدی به 100000 پوند رسید | پل اوگریدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خانه سگ‌ها و گربه‌های Battersea …