ایوان تونی با انگلیس تماس می گیرد اما الکساندر-آرنولد یا وایت | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ایوان تونی برای فصل تاثیرگذار خود با برنتفورد با فراخواندن به تیم انگلیس پاداش دریافت کرده است، حتی اگر پس از قبول اتهامات متعدد در مورد نقض قوانین شرط بندی اتحادیه فوتبال، محرومیت طولانی مدتی از او گرفته شود. تونی توسط گرت ساوتگیت در تیمی انتخاب شده است که رحیم استرلینگ یا ترنت الکساندر-آرنولد را در آن حضور ندارند. ساوتگیت گفت استرلینگ مناسب نبود و در غیر این صورت انتخاب می شد.

تونی در این فصل 17 گل به ثمر رسانده است و می تواند اولین بازی خود را برای انگلیس در مقدماتی یورو 2024 در خارج از خانه ایتالیا پنجشنبه آینده یا در خانه اوکراین سه روز بعد انجام دهد. او سال گذشته دعوت شد، اما ظاهر نشد و برای جام جهانی قطر انتخاب نشد.

در ماه های نوامبر و دسامبر، 262 اتهام از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس علیه او مطرح شد و او به بسیاری از آنها، اما نه همه، اعتراف کرده است. انتظار می رود تونی در جلسه انضباطی FA به برخی از اتهامات اعتراض کند. او پس از ارلینگ هالند و هری کین سومین گلزن برتر لیگ برتر در این فصل است و شنبه گذشته توسط ساوت گیت در اورتون تماشا شد.

ساوتگیت گفت: “او برای باشگاهش در دسترس است.” “هنوز محاکمه یا قضاوتی انجام نشده است، بنابراین من نمی دانم بر چه اساسی او را انتخاب نمی کنیم… او واقعاً خوب بازی می کند. حضور او در بازی ها را دوست دارم. من بازی او را در آرسنال دیدم، جایی که فکر می‌کردم او فوق‌العاده است و او سزاوار فرصتش است.»

راهنمای سریع

ترکیب انگلیس برای دیدار با ایتالیا و اوکراین

نمایش دهید

دروازه بان ها: جردن پیکفورد (اورتون)، نیک پوپ (نیوکاسل)، آرون رمزدیل (آرسنال)

مدافعان: بن چیلول (چلسی)، اریک دایر (تاتنهام)، مارک گوهی (کریستال پالاس)، ریس جیمز (چلسی)، هری مگوایر (منچستریونایتد)، لوک شاو (منچستریونایتد)، جان استونز (منچستر سیتی)، کیران تریپیر (نیوکاسل) یونایتد)، کایل واکر (منچستر سیتی)

هافبک ها: جود بلینگهام (بوروسیا دورتموند)، کانر گالاگر (چلسی)، جردن هندرسون (لیورپول)، جیمز مدیسون (لستر سیتی)، میسون مانت (چلسی)، کالوین فیلیپس (منچستر سیتی)، دکلان رایس (وست هم)

مهاجمان: فیل فودن (منچستر سیتی)، جک گریلیش (منچستر سیتی)، هری کین (تاتنهام)، مارکوس راشفورد (منچستریونایتد)، بوکایو ساکا (آرسنال)، ایوان تونی (برنتفورد)

از بازخورد شما متشکرم.

در تغییرات بیشتر از جام جهانی، کانر کودی، بن وایت و کالوم ویلسون به الکساندر-آرنولد ملحق شدند و نادیده گرفته شدند. وایت زود از مسابقات به خانه رفت و ساوتگیت گفت که بازیکن آرسنال و الکساندر-آرنولد در پست دفاع راست درست پشت سر ریس جیمز، کایران تریپیر و کایل واکر قرار داشتند.

بن چیلول و جیمز پس از غیبت در جام جهانی به دلیل مصدومیت، بازگشتند. همچنین مکان هایی برای مارک گوهی و کالوین فیلیپس وجود دارد که منچسترسیتی از آنها کم استفاده کرده است، اما ساوتگیت دوباره جایی برای فیکایو توموری یا جیدون سانچو پیدا نکرده است.

ساوت‌گیت گفت که پس از اینکه مشخص شد بازیکن سیتی توسط پلیس چشایر تحت بازجویی قرار گرفته است، پس از اینکه فیلم‌های دوربین مداربسته نشان می‌دهند که او «خود را در یک بار منچستر» نشان می‌دهد، با واکر صحبت کرده است. مدیر گفت: این یک وضعیت پیچیده است. من طولانی با او صحبت کرده ام. او به بازی با باشگاهش بازگشته است. در این مرحله هیچ مدرک قطعی برای کنار گذاشتن او وجود ندارد. فکر می‌کنم باید در قضاوت اخلاقی در مورد مسائل بسیار مراقب باشم.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ساوتگیت اضافه کرد که “نقاط حتی بالاتری در مورد نحوه رفتار شما” به عنوان یک ملی پوش انگلیسی وجود دارد و او “این تصمیمات را ساده نمی گیرد”.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“چه شبی، جدی”: چراغ ها برای شیاطین خاموش می شوند زیرا شیرها پس از خاموشی گابا برنده می شوند | شیرهای بریزبن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، گابا به دلیل قطع برق …