تعقیب و گریز پلیس بریتانیایی مردی که در حین رانندگی تلفن همراه در دست داشت | پلیس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دو افسر پلیس سوار شده مردی را که هنگام رانندگی تلفن همراه خود را در دست داشت تعقیب کردند.

افسران اسب سوار در سراسر بریتانیا مستقر شده اند تا تعداد افرادی که از تلفن استفاده می کنند در هنگام فرمان کاهش یابد. پلیس آون و سامرست در عملیات اجرایی به رهبری شورای روسای پلیس ملی (NPCC) طی سه هفته آینده مشارکت دارند.

در ویدئویی از حساب توییتر ASPolice Roads Policing (RPU)، دو افسر سوار بر اسب در حال تعقیب و توقف راننده ای در یک ماشین نقره ای دیده می شوند.

هنگامی که راننده در جاده ای در ایست ریچ، تاونتون توقف کرد، یکی از افسران به او گفت: “تو می دانی که نباید از تلفن خود استفاده کنی.”

او پاسخ داد: نه، موسیقی نیست. من مشکل دارم» که افسر گفت: «اما شما در حال رانندگی هستید و با تلفن صحبت می کنید و می بینم که یک تماس تلفنی در جریان است.»

عبارت «رانندگان با 6 امتیاز روبرو هستند [and] 200 پوند جریمه در صورت دستگیری با استفاده از تلفن» به همراه ویدیو ارسال شده است.

پلیس آون و سامرست گفت که این مرد با گزارش تخلفات رانندگی صادر شده است و 200 پوند جریمه به اضافه 6 امتیاز در گواهینامه اش صادر می شود، یا می تواند موضوع را به دادگاه بکشاند.

این نیرو گزارش داد که از ابتدای سال 2021 بیش از 4500 تصادف مرگبار یا جراحتی در جاده های ایوان و سامرست رخ داده است.

از مارس 2022، استفاده از تلفن همراه، تبلت یا هر وسیله ای که می تواند داده ها را ارسال یا دریافت کند هنگام رانندگی یا موتورسیکلت غیرقانونی است.

هرکسی که هنگام رانندگی از دستگاه دستی خود استفاده کند ممکن است با جریمه ای تا 1000 پوند و همچنین شش امتیاز گواهینامه یا محرومیت کامل از رانندگی مواجه شود.

پلیس آون و سامرست گفت که فیلم این دو اسب در 7 مارس فیلمبرداری شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کمک های مالی به خانه سگ و گربه Battersea پس از مرگ پل اوگریدی به 100000 پوند رسید | پل اوگریدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خانه سگ‌ها و گربه‌های Battersea …