Sire Du Berlais شوک 33-1 برنده Stayers’ Hurdle در جشنواره چلتنهام | جشنواره چلتنهام 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از دو روز حضور در جشنواره، زمانی که بازیکن‌ها ضربه‌ای پشت سر هم می‌آمدند، شرط‌بندان در روز پنج‌شنبه در بعد از ظهری که همه افراد مورد علاقه شکست خوردند، راه خود را باز کردند. شکست انووی آلن از شیشکین، بازیکن محبوب پولی، در مسابقه Ryanair Chase اولین نتیجه بزرگ برای رینگ بود، اما 40 دقیقه بعد بهتر بود، زیرا Sire Du Berlais، یک شانس 33-1 بدون حساب، سومین نتیجه را ثبت کرد. موفقیت جشنواره کار خود را در Grade One Stayers’ Hurdle.

رنگ‌های سبز و طلایی معروف جی‌پی مک‌مانوس برای 30 سال یا بیشتر نشانه‌ای خطر برای بوکی‌ها در جشنواره بوده است، اما این لایه‌ها بودند که وقتی مارک والش سر دو برلایس را با دوندگی قوی در آخرین پرواز در این جشنواره آورد، تشویق می‌کردند. راهی برای موفقیت سه چهارم در 11 سالگی، او مسن‌ترین برنده مسابقه از سال 1986 بود، و اگرچه می‌توانست دو برد جشنواره را در طول مسیر و مسافت کسب کند، اما در سال‌های 2019 و 2020، هر دو زودتر به فینال پرتمپس رسیده بودند.

بازگشت به آن مسابقه، در واقع، برنامه اولیه برای گلدن گوردون الیوت بود، اما Sire Du Berlais نتوانست در مسابقات مقدماتی بدود و در عوض به عنوان یک دونده امیدوار در رویداد ویژه درجه یک پایان یافت.

مک مانوس پس از خوشامدگویی به برنده جشنواره هفتاد و یکم خود گفت: «فکر می‌کردم او در روز آخر در ناوان خوب دوید، زیرا وزن زیادی از دست می‌داد. فکر می‌کردم او شایسته استفاده از فرصت است. من برنده های 33-1 زیادی نداشتم اما کرئون قدیمی [50-1 in the 2004 Pertemps Final] برنده به قیمتی گزاف و کادون [at the same price in the 2006 Pertemps] اما می ترسم این یکی بدون پشتوانه باشد، اما با این حال ما به همان اندازه از آن لذت خواهیم برد.”

داشل دراشر، یک بازیکن خارجی دیگر با نتیجه 40-1، پس از سر دو برله، در رده دوم قرار گرفت، اما به دلیل ایجاد تداخل در آخرین پرواز، به رتبه سوم سقوط کرد و پس از اینکه تیهوپو، تیم مورد علاقه، به مقام دوم ارتقا یافت، الیوت را با نتیجه 1-2 باقی گذاشت.

انووی آلن که اوایل بعدازظهر با راشل بلکمور دو و سه ربع رایان ایر را از شیشکین گرفت، به نظر می‌رسید که در اوایل دوران حرفه‌ای‌اش، زمانی که الیوت در یک مسابقه یازده مسابقه شرکت کرد، یکی از ستاره‌های ثابت الیوت باشد. رگه برنده‌ای که شامل بردهای جشنواره در Bumper و Ballymore Novice Hurdle بود.

راشل بلک مور انووی آلن را در مسابقه رایان ایر پیش از شیسکین به پیروزی هدایت می کند.
راشل بلک مور انووی آلن را در مسابقه رایان ایر پیش از شیسکین به پیروزی هدایت می کند. عکس: مایکل استیل/گتی ایماژ

صاحبان او اسب های خود را قبل از جشنواره 2021 از حیاط الیوت خارج کردند، اما زمانی که عکسی از مربی نشسته بر روی اسب مرده ای در اینترنت منتشر شد و قبل از پیروزی روز پنجشنبه، او در دو تلاش نتوانست به تعداد جشنواره خود اضافه کند.

در برنده شدن، او در جایی موفق شد که سر گرهارد، یک دونده دیگر با همان رنگ‌ها، در تعقیب تازه‌کار مشورتی قهوه‌ای روز چهارشنبه شکست خورد، با تکمیل یک مجموعه کامل از برنده‌های جشنواره درجه یک در یک سپر، روی موانع و حصارها.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

هنری دی برومهد که مربی انوی آلن را برعهده گرفت، گفت: “امیدوار بودم که او بهترین تلاش خود را به جلو نشان دهد و به درستی این کار را انجام داد.” ما سعی کرده‌ایم سنگ تمام بگذاریم، اما هر کاری که اکنون انجام می‌دهیم به نظر می‌رسد که کار می‌کند.

“من مطمئن نیستم که چه کار می کنیم [next]. او سه مایل می ماند و جام طلایی مسابقه است. من می گویم اگر [Cheveley Park’s] A Plus Tard در آن نبود، او احتمالاً در آن می دوید. ما بعداً خواهیم دید که چه کار می کنیم و فقط از امروز لذت می بریم.”

شیشکین، نایب قهرمان، بهترین اسب آن روز از یک اصطبل بریتانیا بود، اما دونده نیکی هندرسون از همان مرحله اولیه می پرید و به سمت چپ آویزان بود و حتی پس از یک اشتباه بزرگ سه نفره، به خوبی توانست چارچوب را درست کند. خانه این دومین شکست پرهزینه در این دیدار در چند سال اخیر بود، پس از اینکه او پس از شروع 5-6 برای Champion Chase در سال گذشته، از Energumene عقب افتاد.

راهنمای سریع

نکات جمعه گرگ وود

نمایش دهید

فاکنهام 1.00 Weebill 1.40 Mad About Sally 2.20 Nothingtochance 3.00 Le Tueur 3.45 Big Boy Bobby 4.20 Pride Of Hawridge 5.00 Sir Jack Yeats

دانکاستر 1.20 Idealdes Villerets 2.00 Big Changes 2.40 Flirtatious Girl 3.15 Son Of The Somme 4.00 Horacio Apple’s 4.40 Couldbeaweapon 5.15 Luckie Seven

چلتنهام 1.30 Blood Destiny 2.10 Filey Bay (nb) 2.50 Letsbeclearboutit 3.30 A Plus Tard (nap) 4.10 Secret Investor 4.50 Impervious 5.30 Iroko

ولورهمپتون 4.35 Rivas Rob Roy 5.20 Lilandra 6.00 Miss Sligo 6.30 Jenny Ren 7.00 Open Market 7.30 One Hart 8.00 Dreams Delivered 8.30 Poetic Force

نیوکاسل 5.05 Rock Chant 5.45 Qaasid 6.15 Carbis Bay 6.45 Spinaround 7.15 Elisheva 7.45 Nelson Gay 8.15 Abbey’s Dream

از بازخورد شما متشکرم.

هندرسون گفت: “او واقعاً آنطور که شما امیدوار بودید سفر نمی کرد، حتی در اوایل، فقط به نظر نمی رسید که از این موضوع خوشحال باشد.”

او واقعاً خوب کار کرده است تا جایی که باید به پایان برسد.

برای او عجیب است که اینطور به سمت چپ برود. او هرگز راحت به نظر نمی رسید، اما ببینید کجا کارش را تمام کرده و چگونه کارش را تمام کرده است. او یک اشتباه بد مرتکب شد که از تپه پایین آمد، اما دوباره به آن بازگشت، بنابراین اگر هیچ چیز دیگری نباشد، مصمم است.

“ما باید بررسی کنیم که چرا او چپ دست می شود، زیرا او این کار را نمی کند. او دوشنبه به مدرسه رفت و هرگز ندیده اید که اسبی از پنج حصار صاف تر، سریع تر و باریک تر بپرد.

من هیچ بهانه‌ای ندارم، اما انجام این کار بر خلاف او بود.»

اولین شکست برای بازیکنان در یک روز دشوار، شکست مایتی پاتر در اولین بازی Turners Novice Chase بود، پس از اینکه کودک شش ساله الیوت با نتیجه 4-6 عقب نشینی کرد. او نتوانست با ضربه پایانی استیج استار پل نیکولز کنار بیاید که پس از 53 بازنده در جلسه، اولین برنده جشنواره خود را از سال 2020 به مربی قهرمان بریتانیا داد.

این یکی از تنها دو برنده آن روز برای یک تیم ثابت بریتانیا بود، زیرا ایرلند تعداد خود را در این دیدار تا کنون با 5 پیروزی دیگر به 15 رسانده است و به روز پایانی می رود که مربیان ایرلندی احتمالاً هر هفت مورد علاقه را به میدان خواهند آورد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نمونه‌های خاردار خاردار «دیدنی» در میان سیل‌های Lismore کلیدی برای نقشه‌برداری گونه‌ها | زندگی دریایی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در حالی که سیل لیزمور …