“برای شلغم به روسیه بیا”: ولادیمیر پوتین کمبود سبزیجات غربی را به سخره می گیرد – ویدئو | اخبار جهان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین، پیشنهاد کرد که بریتانیا و سایر کشورهای اروپایی در بحبوحه بحران امنیت غذایی و هزینه های زندگی، برای سبزیجات به روسیه بروند. هنگامی که پوتین با خوشحالی تاب آوری بخش غذای روسیه را تبلیغ می کرد، در صدای پوتین نت فرویدی وجود داشت. او گفت: «تحلیلگران خارجی برای ما رکود و کاهش در بخش مصرف را پیش‌بینی می‌کردند، آنها قفسه‌های خالی فروشگاه‌ها، کمبود شدید کالاها و شکست بخش خدمات را وعده می‌دادند».

پوتین خطاب به اتحادیه صنعت گران و کارآفرینان روسیه گفت که کشورهای غربی با چالش هایی روبه رو هستند که بسیاری فکر می کردند روسیه با آن مواجه است و به کشورهای اروپایی پیشنهاد کرد برای مقابله با این چالش ها به روسیه مراجعه کنند. او گفت: شلغم محصول خوبی است، اما احتمالاً باید برای شلغم به روسیه بروند، زیرا سطح برداشت ما به طور قابل توجهی از ارقام همسایگان ما در اروپا بیشتر است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

برایتون – منچستریونایتد: سوپر لیگ زنان – زنده | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، WSL رکورد دیگری را در این …