جنون مارس: فورمن کوچک ویرجینیا را در اولین حضور پس از سال 1980 شگفت زده کرد | مسابقات NCAA 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جی پی پگز در فاصله 2.4 ثانیه باقی مانده، یک پرتاب سه امتیازی انجام داد و فورمن، بازیکن شماره 13، یک رالی را از 12 امتیاز کسری در نیمه دوم تکمیل کرد تا ویرجینیا، نفر چهارم، یک باخت دیگر در دور اول تورنمنت NCAA، 68 بر 67 روز پنجشنبه را به پایان برساند.

پالادین ها (28-7) با انجام اولین سفر خود به مسابقات NCAA در 43 سال، به دور دوم در منطقه جنوبی راه یافتند، جایی که آنها با ایالت سن دیگو با رتبه پنجم یا چارلستون با 12 نفره در روز شنبه بازی خواهند کرد.

فورمن اولین حضور در مسابقات خود را از سال 1980 با شکست دادن چاتانوگا برای قهرمانی در کنفرانس جنوبی به دست آورد، و پس از از دست دادن جایگاه خودکار لیگ به موکس با یک زنگ 35 فوتی در فینال جنوبی سال گذشته، یک تلاش یک فصل برای نجات خود را به پایان رساند.

پس از آن باخت، جالن اسلاوسون و بهترین دوستش، مایک بوثول، هر دو تصمیم گرفتند برای فصل پنجم خود با پالادین ها بازگردند. Slawson بازی را زمانی که Bothwell خطا کرد، در اختیار گرفت و با 19 امتیاز، 10 ریباند و 4 پاس منجر به گل تمام شد.

کیهی کلارک، که به عنوان بازیکن اول تیم ملی ویرجینیا در سال 2019 برنده عنوان قهرمانی شد، پاس بدی را که گرت هین در میانه زمین در فاصله هفت ثانیه مانده به پایان قطع کرد، پرتاب کرد و سبد گل پگس را که تنها سه بازیکن او در بازی بود، درست کرد.

پرتاب سه امتیازی عمیق ریس بیکمن در بازر از حاشیه خارج شد و ویرجینیا (25-8) در دور اول به عنوان تیم برتر برای سومین بار در چهار تورنمنت گذشته خود در NCAA حذف شد – مهم ترین شکست آنها به عنوان یک نه. 1 رتبه تا رتبه شانزدهم UMBC در سال 2018. ویرجینیا از زمان پیروزی در سال 2019 بر تگزاس تک برای عنوان قهرمانی، در مسابقات NCAA برنده نشده است.

مارکوس فاستر
مارکوس فاستر از فورمن پس از پیروزی خیره کننده پالادین ها مقابل ویرجینیا بعد از ظهر پنجشنبه در اورلاندو، فلوریدا جشن می گیرد. عکس: کوین سابیتوس/گتی ایماژ

کادین شیدریک با 15 امتیاز، 13 ریباند و 4 بلاک پیشتاز کاوالیرز بود. بیکمن 14 و آیزاک مک‌نیلی 12 گل به ثمر رساندند.

هاین دو پرتاب آزاد در 12.3 ثانیه باقی مانده انجام داد و پالادین ها کلارک را در عقب زمین به دام انداختند. گارد ارشد سال پنجم توپ را به عمق و در دستان هین پرتاب کرد و او توپ را به یک Pegues باز کرد.

مارکوس فاستر 14 امتیاز و پگس و بوثول هر دو با 11 امتیاز برای فورمن به پایان رسیدند.

ویرجینیا با پرتاب سه امتیازی مک‌نیلی با 11:54 باقی مانده نتیجه را 50-38 کرد. اما پالادین ها سرعت حمله کاوالیرز را کاهش دادند و اسلاوسون سه امتیاز را به ثمر رساند و بازی سه امتیازی را روی مالکیت های متوالی به گل تبدیل کرد تا اولین برتری فورمن، 57-54 در حالی که 5:02 باقی مانده بود.

شماره 7 میسوری 76، شماره 10 یوتا ایالت 65

میسوری در نیمه دوم از کوبی براون برای پیروزی در اولین بازی خود در تورنمنت NCAA در 13 سال گذشته استفاده کرد و روز پنجشنبه 76-65 ایالت یوتا را شکست داد.

براون سه پرتاب سه امتیازی را در فاصله کمی بیش از سه دقیقه به ثمر رساند تا نتیجه 13-2 را تقویت کند که نتیجه دو امتیاز را به برتری 62-53 تبدیل کرد.

ببرهای هفتم (25-9) از آنجا به پایان رسیدند و با اولین برد خود از زمان شکست کلمسون در دور اول در سال 2010، یک مسابقه شش بازی را متوقف کردند.

میسوری برای بازی با برنده بازی آریزونا-پرینستون در دور دوم منطقه جنوبی پیش رفت.

تیم دهمی آگی (26-9) از زمان شکست دادن ایالت اوهایو در دور اول در سال 2001، 10 بازی آخر خود در مسابقات را واگذار کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شرکت‌های آب در انگلیس با جریمه‌های سخت‌تر تحت طرح «آلای‌دهنده‌ها بپردازند» مواجه می‌شوند | خدمات رفاهی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، شرکت های آب در انگلیس …