خروج دو قطار از ریل در واشنگتن و آریزونا در بحبوحه افزایش نگرانی های ایمنی راه آهن | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دو قطار BNSF در حوادث جداگانه ای در ایالت های آریزونا و واشنگتن در روز پنجشنبه از ریل خارج شدند و دومی سوخت دیزل در زمین های قبیله ای در امتداد Puget Sound ریخت.

هیچ آسیبی گزارش نشده است. مشخص نیست که چه چیزی باعث خروج از ریل شده است.

خروج از ریل در واشنگتن در یک اسکله در امتداد خلیج پادیلا، در منطقه حفاظت شده قبیله ای Swinomish در نزدیکی Anacortes رخ داد. به گفته دپارتمان محیط زیست ایالتی، بیشتر 5000 گالن (نزدیک به 19000 لیتر) سوخت دیزل ریخته شده در سمت خشکی اسکله به جای آب نشت کرده است.

تیم های پاکسازی ایالتی، قبیله ای و قراردادی در حال واکنش بودند و برای حذف سوخت باقی مانده از دو لکوموتیو که قبل از اصلاح آنها از ریل خارج شدند، کار می کردند. یک تیم hazmat از یک پالایشگاه نفت در مجاورت نیز برای تهیه تجهیزات اضافی برای پاسخگویی به نشت در دسترس بود.

خروج از ریل در غرب آریزونا، در نزدیکی مرز این ایالت با کالیفرنیا و نوادا، شامل قطاری بود که شربت ذرت را حمل می کرد. آنیتا مورتنسن، سخنگوی اداره کلانتری شهرستان موهاوه، ​​گفت که از هرگونه ریزش یا نشتی آگاه نیست.

این خروج از ریل در بحبوحه افزایش توجه به ایمنی ریل در سراسر کشور به دنبال خروج آتشین از ریل در ماه گذشته در اوهایو و مجموعه ای از خروج از ریل از ریل از آن زمان تاکنون رخ داده است، از جمله مواردی که در میشیگان، آلاباما و سایر ایالت ها منتشر شده است.

طبق داده‌های فدرال، ایالات متحده به طور متوسط ​​روزانه حدود سه قطار از ریل خارج می‌شود، اما تعداد نسبتاً کمی فاجعه ایجاد می‌کنند.

ماه گذشته، یک قطار باری حامل مواد شیمیایی خطرناک در فلسطین شرقی، اوهایو، در نزدیکی مرز پنسیلوانیا از ریل خارج شد و باعث شعله‌ور شدن آتش و تخلیه صدها نفر شد.

مقاماتی که به دنبال جلوگیری از یک انفجار غیرقابل کنترل بودند، عمدا وینیل کلرید سمی را از پنج واگن ریلی آزاد کردند و سوزاندند و شعله های آتش و دود سیاه را به آسمان فرستاد. این امر باعث شد تا مردم در مورد تأثیرات بالقوه سلامتی سؤال کنند، حتی در حالی که مقامات معتقد بودند که تمام تلاش خود را برای محافظت از مردم انجام می دهند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

راهنمای تقریبی پیامدهای انتخاباتی اگر ترامپ متهم شود

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، بسیاری از مردم معتقدند که من پیش …