حمله رشفورد باعث شد تا منچستریونایتد رئال بتیس را در یک هشتم نهایی شکست دهد | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دو دقیقه قبل از ساعت هشت به وقت محلی، بنیتو ویامارین از جای خود بلند شد و شروع به تشویق کرد، 55000 هوادار رئال بتیس سپس به آواز خواندن پرداختند. آنجا به رسمیت شناخته شد و استعفا نیز. مارکوس رشفورد به تازگی یک شوت پوچ با نیزه از روی سیلوا عبور داده بود تا او را به بهترین گلزن لیگ اروپا تبدیل کند و آنها می دانستند که منچستریونایتد را به دور بعد برساند. همیشه به همین اندازه مشکوک بودند و حالا تایید شد. یونایتد در شب 1-0 و در مجموع 5-1 پیش بود و این کار انجام شد. و بنابراین آنها ایستادند تا کف بزنند.

در نهایت، یونایتد می‌تواند به دور بعد صعود کند، جایی که مطمئناً به عنوان مدعی خواهد بود. آنها این کار را بدون خطر واقعی انجام دادند، کازمیرو و برونو فرناندز، که در اینجا از محرومیت اجتناب کردند. در پایان، برتری آنها گفت. غافلگیری شاید این بود که تنها یک گل وجود داشت: زمانی که یونایتد راهی برای عبور از آن پیدا کرد، هری مگوایر بلافاصله بعد از آن با ضربه سر، ووت وهورست به سمت سیلوا شوت کرد، و جیدون سانچو از دروازه خارج شد و تنها به عنوان تیم اریک ده هاگ آفساید اعلام شد. در جنوب اسپانیا 15 شوت زد.

اما این فقط در مورد این نبود، بلکه در مورد بتیس نیز بود: آنها به همان تعداد رفته بودند و حداقل برای یک ساعت مسابقه داده بودند. آنها سقوط کرده بودند، اما مانوئل پلگرینی اصرار داشت که این به معنای شکست آنها نیست – و این همان چیزی بود که هواداران نیز احساس کردند.

پلگرینی گفته بود: «امید همراه با واقع گرایی است. بتیس هرگز در اروپا بیش از یک گل شکست نخورده بود، چه برسد به سه گل و حتی کمتر از منچستریونایتد. مربی مدعی شد که تفاوت هشت برابری در بودجه این باشگاه ها وجود دارد، اما این بدان معنا نیست که هیچ باوری وجود نخواهد داشت. هواداران زود آمده بودند، در زیر آفتاب، شکوفه های پرتقال جمع شده بودند و فرا رسیدن بهار را اعلام می کردند. در منچستر برف باریده بود. اینجا 25 درجه بود و آنها مصمم بودند تلاش کنند. مهمتر از همه، آنها آمدند تا از این کار لذت ببرند.

بتیس باید 3 گل می زد، اما پلگرینی اشاره کرد، آنها مجبور نبودند همه آنها را در 5 دقیقه به دست آورند. اگه یکی اومد پس کی میدونه اگه زودتر بیاد خیلی بهتره اولین رویکرد از یونایتد بود، فاکوندو پلیستری تنها 40 ثانیه پس از اولین شروع خود در یونایتد، زمانی که او از حق ارسال یک سانتر فرار کرد، اما بتیس خیلی زود فشار آورد. چند بار در سه یا چهار دقیقه ابتدایی، داوید دخیا کمی بد به نظر می‌رسید که روی او بسته می‌شدند و آیوزه پرز قبلاً اولین ضربه را زده بود. که توسط Casemiro مسدود شده بود، در حال حاضر آتش خاموش.

بتیس می‌توانست و شاید باید تنها هفت دقیقه پیش می‌افتاد. در یک انتها، وگهورست با ضربه سر شیرجه زد، او فقط بعد از اینکه کاسمیرو در کرنر سرش را تکان داد، نتوانست به چند یارد برسد. ناگهان، در طرف دیگر، خوانمی دور شد. پاس آیوزه او را آزاد کرد، یک بر یک مقابل دخیا. ضربه او به دروازه بان برخورد کرد اما از کنار تیرک دروازه عبور کرد. این امیدی بود که آن‌ها می‌خواستند، مکان وحشی‌شده، تیم هم همین‌طور. “بله ما میتوانیم!” آنها شعار می دادند و شاید می توانستند. تقریباً بلافاصله بتیس تقریباً دوباره از همان فضای بین مگوایر و آرون وان بیساکا عبور کرد.

سپس از فاصله 20 یاردی، خواکین، که یک سال از دوران حرفه‌ای خود می‌گذشت و در زمان تولد پلیستری در جام جهانی شرکت کرده بود، یک شوت فوق‌العاده از تیرک دروازه به بیرون زد. خواکین 41 ساله است، اما برای لحظه ای دوباره 19 ساله شد، پاهای دوست داشتنی او را از کنار کازمیرو در حاشیه منطقه عبور داد. پس از آن پاس نهایی کاملاً از بین نرفت. چند ثانیه بعد این اتفاق افتاد و خوانمی پشت خط دفاعی لغزید، جایی که لیساندرو مارتینز مجبور به فرار شد. او و مگوایر به زودی در گفتگوی انیمیشنی قرار گرفتند و این موضوع در مورد شهر خوبی نبود. یونایتد تحت فشار بود، اما دائمی نبود، این پست شاید هشداری بود که آنها نیاز داشتند.

بتیس یک بار دیگر راه خود را پیدا کرد، زمانی که پاس زاویه‌دار رویبال، خوانمی را فراتر از چهار عقب آزاد کرد، دخیا برای مهار، بازوهای باز، بدن بزرگ به بیرون رفت. اما کازمیرو و فرناندز مسئولیت و کنترل را بر عهده گرفتند، اولی توانایی خود را در زمان و وزن دادن به یک پاس نشان داد. پلیستری پر جنب و جوش بود و همیشه مایل بود به طرف مردش برود. و راشفورد راهی ثابت باقی ماند، مردی که بیشتر از همه از آنها می ترسیدند، البته در آستانه آفساید.

فرناندس ضربه ای را زد، سپس شوتی را دید که توسط ادگار گونزالس سرنگون شد، و درست قبل از نیمه، یک ضربه آزاد کوتاه به پلیستری رسید که ضربه او از تیرک برگشت و وگهورست برای رسیدن به آن شیرجه زد. در سوت، بنیتو ویامارین با تشویق بلند شد. تیم آنها این دور را برنگردانده بود، اما آنها رقابت کرده بودند و تا زمانی که یونایتد در چاقو افتاد، به این کار ادامه می داد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

یونایتد نیز از این که چگونه پیش می‌رفت، احساس رضایت می‌کرد، شکاف هنوز قابل توجه است، این حس که آنها همچنان می‌توانند در صورت نیاز بیشتر شوند. اگر رشفورد یک فرصت زودهنگام توسط پلیستری و کازمیرو برای او ایجاد کرده بود، آنها خوشحالتر بودند. اروگوئه ای همه را به سمت خود کشاند و سپس برزیلی را پیدا کرد که آن را برای رشفورد رها کرد. تنها در مقابل دروازه بان، اما سیلوا نجات داد. لحظه‌ای بعد، راشفورد یک ضربه دیگر داشت، اما او یک شوت وحشیانه را از بالای دروازه به بیرون زد. بین این دو تلاش، آیوزه شاهد ضربه سر بود که توسط دخیا دفع شد.

این دوازدهمین تلاش بتیس بود، یونایتد 9 تا در آن نقطه داشت و تعداد بیشتری نیز به دنبال خواهد داشت. دیوانه‌وار و بسیار سرگرم‌کننده بود و درست زمانی که فکر می‌کردید چطور هنوز 0-0 بود، اینطور نبود. درست زمانی که فکر می‌کردید چطور راشفورد از دو بازی قبلی گل نزده بود، او این کار را از جایی انجام داد که احتمال کمتری داشت. بیست و پنج یاردی بیرون، بدون هشدار، با این تفاوت که حضور او یک هشدار است، ناگهان او را رها کرد، توپ به گوشه دور پرواز کرد و یونایتد را از بین برد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وای مردم: بوبرت جمهوری خواه، شاهد دی سی در مورد ادرار کردن عمومی است | جمهوری خواهان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در صحنه‌های عجیب و غریب …