آرسنال – اسپورتینگ لیسبون: مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، بازی برگشت – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

یک توییتر عصبانی اشاره کرده است که آرسنال در حال بازی است باشگاه اسپورتینگ پرتغال و نه اسپورتینگ لیسبون که خودم و دیگران گفته‌اند.

“آیا آنها با آرسنال لندن بازی می کنند؟” خبرنگار بدخلق ما می پرسد. به اندازه کافی منصفانه است، رفیق. از حرکت رو به جلو آگاه خواهد بود.

هر طرفدار دیگری از هر تیم ورزشی دیگری از چیزی مشابه عصبانی می شود. به عنوان یکی از طرفداران تیم راگبی Lions در ژوهانسبورگ، وقتی شیرهای بریتانیایی و ایرلندی به تور رفتند، من را عصبانی کرد. مطمئن نیستم که مهم است یا نه، اما این عصبانی ترین چیزی است که من تا به حال به دلیل نامگذاری ورزشی داشته ام.

مطمئن باشید، هواداران آرسنال، میکل آرتتا این را می خواهد. او آن را بد می خواهد. فوتبال اروپا در امارات است و او مشتاق است ثابت کند که پسرانش در جدول اصلی جای دارند.

7.5/10. اگر روسری را دور پوست خرس نگهبان پادشاه ببندند و روسری دیگری را روی سینی رول سوسیس گرگ می‌بندند، نمره بالاتری دریافت می‌کنند.

در حالی که برای این یکی آماده می شوید، بیایید کمی ذهن خود را به این قطعه دوست داشتنی برگردانیم نیک ایمز جایی که او گابریل عیسی را ستایش می کند، مردی که توسط هواداران توپچی ها تحسین می شود. اگر امشب برنده را ببرد، خیلی بیشتر دوستش خواهند داشت:

عیسی برمی گردد

ژسوس که بعد از یک مصدومیت طولانی مدت مورد انتظارش بود، برای اولین بار از نوامبر برای آرسنال بازی می کند.

انبار مهمات: رامسدیل، تومیاسو، سالیبا، گابریل، زینچنکو، جورجینیو، ژاکا، ویرا، نلسون، مارتینلی، عیسی

زیرمجموعه ها: ترنر، هیلسون، تیرنی، هلدینگ، کیویور، وایت، پارتی، اسمیت رو، اودگارد، ساکا، تروسارد.

🔴 تیم نیوز ⚪️

🧱 تومیاسو در پشت
©️ ژاکا کاپیتان کنار
❤️ گابی خط مقدم است

بیایید این کار را انجام دهیم – با هم! pic.twitter.com/oq6MSoLNRO

– آرسنال (@Arsenal) 16 مارس 2023

اخبار تیم ورزشی

میهمانان تیم خود را جلوتر از میزبان خود آزاد کردند.

ورزش: آدان (ج)، اسگایو، ایناسیو، دیوماند، سنت ژوست، ریس، اوگارته، کانکالو، ترینکائو، ادواردز، پائولینیو

زیرمجموعه ها: اسرائیل، سوتیریس، سانتوس، نتو، روچینها، فتاوو، تانلونگو، آرتور، جووان، چرمیتی، ماتئوس، اسوگو.

Premable

دانیل گالان

دانیل گالان

در حال شکل دادن به یکی از آن ها فصل ها، اینطور نیست؟ فصلی که به نوه هایتان می گویید. نوعی که در حافظه شما کرم می‌خورد و روی دیوار میخانه‌هایی که فقط مؤمنان قبل از شروع بازی سوت‌هایشان را خیس می‌کنند، می‌چسبند. اگر آنها همچنان دی وی دی می فروختند “Super Great Gunners 2022-23” [working title] در حال حاضر پیش سفارش می گیرد.

البته لیگ برتر ماهی بزرگ واقعی است و تصویر میکل آرتتا که جام را بلند می کند کم کم مانند یک سراب در گرمای دور یک بیابان به واقعیت تبدیل می شود. اما بیایید لیگ اروپا را تخفیف ندهیم. این یک جام قاره ای است و آرسنال از سال 1994 که جام برندگان جام اروپا را به دست آورد، یکی از آنها را به دست نیاورده است.

آنها پس از تساوی هفته گذشته در پرتغال، بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی خود را با اسپورتینگ لیسبون با نتیجه 2-2 آغاز کردند.

این لیگ قهرمانان نیست، اما اجازه ندهید که دید شما را تار کند. هیچ چیز جز برد امشب کفایت نمی کند.

نام من دانیل است، یا اگر شما ترجیح می دهید دن. با خیال راحت تماس بگیرید. باید آدم بدجنس باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …