“بلندترین جوکی جهان” امیدوار است با اولین برد چلتنهام، شانس های طولانی را شکست دهد | جشنواره چلتنهام

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جک اندروز با 6 فوت 4 اینچ (1.93 متر)، عادت دارد بر روی همکارهای خود که حداقل یک فوت کوتاهتر از او هستند، بالا برود.

اما در حالی که او این هفته برای اولین برد خود در جشنواره چلتنهام رقابت می کند، مردی که از او به عنوان بلند قدترین جوکی جهان یاد می شود مصمم است اجازه ندهد قد نامتعارفش سرعت او را کم کند.

هیچ محدودیتی برای قد برای جوکی ها وجود ندارد، اما از آنجایی که آنها با دقت وزنه های خود را برای کمک به مسابقه خود تماشا می کنند، اکثر آنها به طور قابل توجهی کوتاهتر از اندروز هستند. این بازیکن 24 ساله قبل از اولین مسابقه خود در جشنواره به آبان نیوز گفت: نگه داشتن ترازو در 10 پوند (65.3 کیلوگرم)، همانطور که او در روز پنجشنبه وزن کرد، “یک مبارزه روزانه” بود.

اندروز گفت: “احتمالاً با افزایش سن بهتر شده است، من یاد گرفته ام که رژیم غذایی خود را مطابق با خودم تنظیم کنم و کاری را انجام دهم که برای من مفید است.”

اندروز در خانواده‌ای مسابقه‌دهنده در دانچرچ، در نزدیکی رابگی در وارویک‌شر بزرگ شد – دو خواهر، جینا و بریجت، جوکی هستند و والدینش به صورت آماتور سوار می‌شوند. او گفت که او همیشه عاشق این ورزش بود و از حدود 15 یا 16 سالگی شروع به مسابقه کرد، زمانی که حدود 5 فوت 10 اینچ بود.

با این حال، همانطور که او بزرگ شد، «وزن من در 18، 19 سالگی کمی افزایش یافت و پس از آن مجبور شدم واقعاً خودم را نگه دارم و رژیم غذایی ام را مرتب کنم. اون موقع سخت ترین بود از آن زمان به بعد، هر سال یاد گرفتم که بهتر با آن کنار بیایم.»

مطمئناً زندگی یک جوکی – به ویژه یک جوکی بسیار بلند – برای افراد ضعیف نیست. هر روز صبح، قبل از بیرون رفتن و سواری زودهنگام، اندروز یک قهوه می خورد، سپس ماست با میوه و گرانولا می خورد – «انصافاً حتی اگر رژیم نمی گرفتم، چون واقعاً آن را دوست دارم، آن را می خوردم». ناهار “یک بار بلویتا با یک موز و شاید یک قابلمه ماست” است. برای شام او یک نوار دیگر و مقداری پروتئین – مرغ یا ماهی – میل خواهد کرد.

هر روز هم همینطور است – «آره، سعی می‌کنم همه چیز را خیلی شبیه به هم نگه دارم» – و اصلا الکل وجود ندارد، اگرچه او به خودش اجازه می‌دهد شب‌ها هابنوب شکلاتی با یک فنجان چای بخورد. همچنین یک بار در هفته یک “غذای تقلب” وجود دارد – “من کاملاً نسبت به کاری در شنبه شب هستم”.

او گفت: «این یک مبارزه دائمی است. من یک ساعت در روز را نمی گذرانم که به وزنم فکر نکنم یا بعداً چه چیزی بخورم. بنابراین تنها دلیلی که این کار را انجام می دهم این است که آن را دوست دارم. و لحظه‌ای که قطع می‌کنم، قطعاً رژیم را قطع می‌کنم.»

شاید تعجب آور بود که اندروز گفت که او باور نمی کرد که وقتی روی زین قرار گرفت، کادر او یک نقطه ضعف بود. “در هر صورت، من یک مزیت دارم در این که می توانم بهتر از برخی افراد پاهایم را دور اسب ها بپیچم.” او گفت که این می تواند به تعادل و کنترل کمک کند.

“اگر خیلی کوتاه قد هستید، گاهی اوقات بالای پشت آنها نشسته اید و آنها می توانند از شما بهتر استفاده کنند. در حالی که اگر شما یک پسر بزرگ هستید، نمی توانید … اسب را کنترل کنید، اما قطعاً در یک زمین بازی با آنها بیشتر هستید.

“مثل برخی سوارکاران دیگر، تمیز و مرتب به نظر رسیدن سخت تر است، اما من به خودم افتخار می کنم که سعی می کنم تا حد امکان مرتب و مرتب باشم و نامناسب به نظر برسم.”

با 34 برد در 297 سواری در طول پنج سال گذشته، “من می خواهم فکر کنم که سواری من اکنون توانایی من را ثابت می کند.” “امیدوارم مردم من را به عنوان یک سوارکار خوب ببینند، نه کسی که فقط قد بلندی دارد.” مجموع درآمد او در فصل 2021-22، بهترین دوران حرفه ای، 249950 پوند بود.

اندروز چندین بار در فستیوال چلتنهام سوار شده است اما بر خلاف خواهرانش هرگز در آنجا برنده نشده است. متأسفانه اولین سواری او در روز پنجشنبه روی شوت 20-1 Anightinlambourn در تعقیب نقص کیم مویر شانس او ​​را تغییر نداد. او یک شانس دیگر در روز جمعه خواهد داشت و در ساعت 4:10 بعدازظهر سوار Not That Fuisse خواهد شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …