نگرانی اتحادیه در مورد بودجه برای تعمیرات ساختمان مدرسه در انگلستان | بودجه مدرسه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

با وجود افشای اخیر وزارت آموزش مبنی بر وجود خطر “بسیار محتمل” ریزش ساختمان ها، رهبران مدارس در انگلیس نگران هستند که دولت در حال کاهش تعمیر و بازسازی ساختمان مدرسه است.

اتحادیه NASUWT گفت که بودجه این هفته محدودیت های مخارج سرمایه ای DfE را 400 میلیون پوند از 6.3 میلیارد پوند تخصیص یافته در بیانیه پاییز نوامبر گذشته به 5.9 میلیارد پوند کاهش داده است.

نگرانی دیرینه ای در مورد ایمنی مدرسه انگلستان وجود دارد، به طوری که ساختمان های دهه 1960 و 1970 به پایان عمر ساختاری خود نزدیک می شوند و بسیاری از آنها مملو از آزبست و سایر مواد خطرناک هستند.

پاتریک روچ، دبیر کل NASUWT، گفت: «اکنون زمان سرمایه‌گذاری بیشتر در ساختمان‌های مدارس است، نه کمتر، با هشدارهایی که برخی از ساختمان‌های مدرسه در معرض خطر ریزش هستند. مدارس در حال حاضر افزایش فشار درآمد را گزارش می‌کنند، زیرا هزینه کمتری برای تعمیر و نگهداری ساختمان‌ها دارند.»

جولی مک کالوچ، مدیر سیاست در انجمن رهبران مدارس و کالج ها، گفت که به نظر می رسد کاهش بودجه نتیجه عدم انجام هزینه های برنامه ریزی شده باشد و نیاز به توضیح از سوی DfE دارد.

با توجه به اینکه ارزیابی خود اداره این است که 11.4 میلیارد پوند تعمیرات و کارهای اصلاحی مورد نیاز است و اینکه برخی از ساختمان‌های مدرسه در معرض خطر هستند، انجام هر کاری برای بهبود وضعیت املاک مدرسه بسیار مهم است. مک کالوچ گفت: سقوط کرد. این یک وضعیت شرم‌آور است و دولت نتوانسته است سرمایه‌گذاری کافی در املاک مدرسه انجام دهد.»

یک سخنگوی DfE گفت که سرمایه گذاری دولت در املاک مدرسه پس از بودجه چهارشنبه بدون تغییر باقی مانده است و تحلیل NASUWT نادرست است.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: «تغییر در مجموع کنترل بودجه بین بیانیه پاییز و سند بودجه چهارشنبه یک تعدیل فنی است که پیش‌بینی‌هایی را برای نحوه هزینه‌کردن کمک‌های دولتی توسط بخش آکادمی‌ها نشان می‌دهد – اما میزان در دسترس این بخش را تغییر نمی‌دهد». گفت.

تحقیقات منتشر شده توسط کتابخانه مجلس عوام نشان داد که بین سال‌های 10-2009 و 2021-2022، کل هزینه‌های سرمایه در املاک مدارس دولتی انگلیس حدود 50 درصد به صورت واقعی کاهش یافته است.

DfE اخیراً تأیید کرده است که حداقل 39 مدرسه دولتی در سه سال گذشته مجبور به تعطیلی جزئی یا کامل شده اند زیرا یک یا چند ساختمان ناامن تلقی شده اند.

در ژانویه امسال، یک زن در حالی که منتظر جمع آوری فرزندانش در مدرسه ابتدایی در شفیلد بود، بر اثر سقوط یک قطعه روکش به شدت مجروح شد.

درخواست‌های آزادی اطلاعات توسط ITV News نشان می‌دهد که حداقل ۶۸ مدرسه دارای ساختمان‌هایی هستند که با استفاده از نوعی بتن مسلح ساخته شده‌اند که در حال حاضر بدون هشدار در معرض فروریختن هستند.

این مشکل می‌تواند گسترده‌تر باشد، زیرا تحقیقات نشان می‌دهد که تقریباً 1500 مدرسه ساخته شده بین دهه‌های 1960 و 1980 – زمانی که معمولاً از بتن هوادهی تقویت‌شده اتوکلاو استفاده می‌شد – بررسی نشده‌اند تا ببینیم آیا آنها با استفاده از مواد خطرناک ساخته شده‌اند یا خیر.

در سال 2018، سقفی که با استفاده از همان نوع بتن مسلح ساخته شده بود در یک مدرسه ابتدایی در کنت فرو ریخت. ریزش در یک تعطیلات آخر هفته، زمانی که مدرسه خالی بود، رخ داد و از هر گونه آسیبی جلوگیری کرد.

منیرا ویلسون، سخنگوی آموزش و پرورش لیبرال دموکرات ها، گفت: «کودکان سعی می کنند یاد بگیرند در حالی که ساختمان های مدرسه آنها در اطراف آنها فرو می ریزد. این کاملا غیرقابل قبول است و نمایش دیگری از غفلت تکان دهنده این دولت محافظه کار است.»

آخرین گزارش سالانه DfE ایمنی ساختمان مدرسه را به عنوان یکی از شش خطر کلیدی که این بخش با آن مواجه است برجسته کرد. مقامات خطر فروریختن ساختمان‌ها را به «بسیار محتمل» ارتقا دادند و این مشکل توسط هیئت منشی‌های دائمی بین‌بخشی نظارت می‌شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پیروزی بر داروخانه بزرگ درها را به روی داروهای ارزان تر سل می گشاید | توسعه جهانی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افراد مبتلا به سل مقاوم …