کالج کنتاکی پس از اینکه کشتی گیر قبل از مرگ گرما “التماس آب” کرد 14 میلیون دلار پرداخت کرد | کشتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این موسسه در بیانیه ای اعلام کرد که یکی از دانشگاه های کنتاکی با پرداخت بیش از 14 میلیون دلار به دلیل مرگ یک کشتی گیر دانشجو در حین تمرین موافقت کرده است.

توافقی که روز چهارشنبه در مورد مرگ گرانت بریس 20 ساله از لوئیزویل، تنسی حاصل شد، شامل توافقی برای دانشگاه کامبرلند برای شرکت در یک برنامه آموزشی بیماری گرما و کمک به افزایش آگاهی در مورد آسیب های ناشی از گرما است.

در این دادخواست آمده است که مرگ بریس در 31 اوت 2020 بر اثر گرمازدگی پس از التماس آب و امتناع او، “غم انگیز و کاملاً قابل اجتناب بود”.

بریس با نارکولپسی و ADHD تشخیص داده شد و طبق دادخواست، برای او Adderall تجویز شد که نیاز به حفظ هیدراتاسیون دارد.

او در اولین روز تمرینی تیم کشتی در این فصل درگذشت. پس از تمرین، تیم مجبور شد چندین بار از یک تپه شیب دار بالا و پایین بپرد و بریس چندین دور را قبل از اینکه از شدت خستگی بنشیند، تکمیل کرد. مربی بریس او را تهدید به اخراج از تیم کرد، بنابراین او دوباره از تپه دوید و طبق دادخواست، بعدا شنیده شد که گفت: «تمام کردم. من دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم.»

او برای آب التماس کرد و وضعیتش همچنان رو به وخامت بود، اما مربیان بر اساس دادخواست، آب ندادند یا با مربی یا پرسنل فوریت های پزشکی تماس نگرفتند. بریس رفت و سعی کرد از یک آبنمای بیرونی که کار نمی کرد آب بنوشد. او همچنین سعی کرد وارد ساختمان شود اما نتوانست و سقوط کرد. طبق کت و شلوار، حدود 45 دقیقه بعد، مربیان او را با دست های گره کرده در چمن و خاک مرده یافتند.

دو نفر از مربیانی که در شکایت به عنوان ایجاد “جو ترس از ارعاب” نام برده شده اند، دیگر در کالج استخدام نمی شوند.

دانشگاه در بیانیه ای گفت که معتقد است می تواند از ادعاهای مطرح شده در دادخواست دفاع کند، اما “روند قانونی طولانی، دشوار و پرهزینه بود و سال ها بعد در یک محاکمه با نتیجه نامشخص به پایان می رسید.”

در این بیانیه آمده است که ایمنی دانش‌آموزان و ورزشکاران اولویت اصلی است و از فرصت همکاری با مشاور خانواده بریس برای اطمینان از ارائه امن‌ترین محیط ممکن برای دانش‌آموزان ورزشکار در تمام رشته‌های ورزشی استقبال می‌کند.

بریس همچنین یک بازیکن فوتبال با استعداد و یکی از اعضای انجمن افتخارات ملی بود.

جری جکسون، رئیس دانشگاه، در بیانیه‌ای گفت: «گرانت مرد جوانی با استعداد و محبوب بود که با آینده‌ای درخشان وارد دوره‌ی متوسطه‌اش شد. “جامعه دانشگاه ما همچنان به سوگواری از دست دادن نابهنگام او ادامه می دهد. ما صمیمانه امیدواریم که حل زودهنگام این موضوع در مراحل قانونی، آرامش و شفا را به خانواده بریس ارائه دهد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

متهم به قتل پس از مرگ عابر پیاده در پلیموث | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مردی در پی مرگ یک …