وزیران مشاور خود را در مورد اهداف ضعیف برای احیای طبیعت انگلیسی نادیده گرفتند | حفاظت

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اسناد جدید نشان می‌دهد که دولت بریتانیا هشدارهای علمی از انگلستان طبیعی مبنی بر اینکه هدف احیای طبیعت ناکافی است و به تعهداتش عمل نمی‌کند نادیده گرفته است و تلاش‌ها برای حفاظت از گونه‌های در معرض تهدید را تضعیف می‌کند.

در ماه دسامبر، وزیر محیط زیست، ترز کافی، اهدافی را در Cop15 تنوع زیستی در کانادا برای معکوس کردن زوال طبیعت در انگلستان معرفی کرد. آنها شامل برنامه هایی برای بهبود کیفیت مناطق حفاظت شده دریایی، کاهش آلودگی و رواناب نیتروژن در سیستم رودخانه، و بازسازی بیش از نیم میلیون هکتار زیستگاه غنی از حیات وحش خارج از مناطق حفاظت شده تا سال 2042 بودند.

اما اسنادی که توسط Unearthed، واحد روزنامه نگاری تحقیقی صلح سبز به دست آمده است، نشان می دهد که مشاور خود دولت، Natural England، گفته است که وزیران باید با هدف بازگرداندن 1.5 میلیون هکتار زیستگاه خارج از سایت های حفاظت شده موجود، سه برابر بیشتر از هدف نهایی موافقت کنند. به تعهد حفاظت از 30 درصد خشکی و دریا عمل کنید. آنها در ادامه حداقل هدف 750000 هکتار را پیشنهاد کردند.

مذاکره کنندگان بریتانیا نقش اصلی را در تلاش برای یک هدف جهانی برای حفاظت از 30 درصد از خشکی و دریا تا سال 2030 ایفا کردند، که به عنوان 30×30 شناخته می شود، اما حافظان محیط زیست می گویند که اسنادی که از طریق درخواست قانون آزادی اطلاعات به دست آمده است، نشان می دهد که دولت توصیه های علمی در مورد چگونگی را نادیده گرفته است. برای دستیابی به آن در داخل کشور در حالی که از آن در جاهای دیگر حمایت می کند.

در Cop15، بریتانیا به دلیل اینکه هدف 30 درصدی را از نظر قانونی الزام آور نکرد و در متن نهایی برای رسیدن به آن تلاش کرد، به ریاکاری متهم شد، که به گفته حافظان محیط زیست فرصتی از دست رفته برای حفاظت و احیای جنگل های بارانی بریتانیا، صخره های مرجانی آب سرد، رودخانه های گچ و ذغال سنگ نارس بود. باتلاق ها

«همه ما سال گذشته زمانی که دولت هدفی برای مناطق حفاظت شده تعیین نکرد، کاملاً فوق العاده بود. کاملاً عجیب بود که دولت بریتانیا با شوق 30×30 به مونترال رفت اما هدفی در خانه نداشت. اکنون از این سند کاملاً مشخص است که آنها با انجام این کار، مشاوران علمی خود را نیز نادیده گرفته یا اخراج کرده اند.»

«دولت با مردم ارتباط ندارد. بریتانیا کشور دوستداران طبیعت است. ما در یکشنبه شب با تماشای آخرین سریال دیوید آتنبرو الهام می گیریم. و با این حال، می بینیم که دولت به اندازه کافی کاری انجام نمی دهد [on nature]،” او گفت.

جیم مک ماهون، وزیر محیط‌زیست سایه، گفت که اهداف قانون محیط‌زیست کافی نیست و گفت که در صورت انتخاب شدن، حزب او برنامه‌ای بلندپروازانه برای احیای طبیعت در بریتانیا خواهد داشت.

«این واقعیت که دولت مشاور قانونی خود را در هنگام تولید اهداف ناکافی و تأخیرشده خود در قانون محیط زیست نادیده گرفت، همه آنچه را که باید در مورد نگرش محافظه‌کاران به محیط زیست ما بدانید به شما می‌گوید. اهداف وزیر محیط زیست، هوا و فاضلاب سمی بیشتری را برای مدت طولانی تری به کشور تحمیل می کند. واضح است که حزب محافظه کار از حکومت کردن دست کشیده است.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سخنگوی دفرا گفت: “ما به اهداف قانون محیط زیست خود که از طریق مشاوره فشرده با مشاغل، مدیران زمین، سازمان های محیط زیستی از جمله انگلستان طبیعی ایجاد شده است، اطمینان کامل داریم.

مجموعه نهایی اهداف – از جمله تعهد ما برای بازسازی یا ایجاد بیش از 500000 هکتار زیستگاه غنی از حیات وحش تا سال 2042 – در حال گسترش است و برای تحویل به تلاش مشترک نیاز دارد. از طریق قانون محیط زیست، ما یک چارچوب قانونی قوی را تضمین کرده‌ایم تا دولت‌های فعلی و آینده را در قبال این اهداف پاسخگو کنیم و از طبیعت برای نسل‌های آینده محافظت کنیم.»

پوشش بیشتر سن انقراض را در اینجا بیابید و خبرنگاران تنوع زیستی را دنبال کنید فیبی وستون و پاتریک گرینفیلد در توییتر برای همه آخرین اخبار و ویژگی ها

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …