جشنواره چلتنهام: به‌روزرسانی‌های مسابقه در روز Stayers’ Hurdle – زنده | جشنواره چلتنهام 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

این موارد را از لیست شرط‌بندی‌های احتمالی خود حذف کنید – آنها اجرا نخواهند شد

غیر دونده امروز

1:30 بعدازظهر Turners Novice Chase

3 بنبریج (رفتن)
4 کریستوفر وود (خود گواهینامه، رفتن)

2:10 بعدازظهر پرتمپس هندیکپ مانع

16 جت جادویی (خود گواهی، آبسه)

5:30 بعدازظهر Fulke Walwyn Kim Muir Chase معلولیت

13 چمبارد (گواهی دامپزشکی، آبسه)

اندرو گاتاسه، مسابقه‌باز، قبل از مسابقه در روز سوم جشنواره چلتنهام، یک کت بلیزر شبدری پوشیده است.
اندرو گاتاسه، مسابقه‌باز، قبل از مسابقه در روز سوم جشنواره چلتنهام، یک کت بلیزر شبدری پوشیده است. عکس: هری مورفی/فایل ورزشی/گتی ایماژ

این سوال بزرگ امروز این است که چقدر می‌خواهد بی‌نقص باشد. این مقام رسمی حاکی از آن است که آزمایش کمتری نسبت به دیروز خواهد داشت زیرا حکم صادر شده است… نرم، در جاهایی خوب تا نرم … چهار میلی متر باران در 24 ساعت گذشته رخ داده است و پنجشنبه پیش بینی می شود که عمدتاً خشک باشد و احتمال بارش باران / رگبارهای خفیف (1-2 میلی متر) وجود دارد. برای آخرین گزارش رفتن TurfTrax اینجا را کلیک کنید.

یکی از نکات کلیدی این است که اکشن امروز به مسیر جدید حرکت می‌کند تا اسب‌ها در زمین تازه در حال دویدن باشند.

مقدمه

گرگ وود

گرگ وود

مدتی طول کشید تا پنج شنبه هفته چلتنهام به نقش جدید خود به عنوان سومین روز چهارم تبدیل شود، اما در سال های اخیر از نظر تعداد تماشاگران تنها پس از روز جام طلایی دوم بوده است و بعد از ظهر باشکوه سال 2019 که پیزلی پارک و فرودو بسیاری از این رویدادها را به عنوان یکی از بهترین روزهای جشنواره در دهه های اخیر به یاد می آورند.

بنابراین جالب خواهد بود که ببینیم آیا اعتصاب قطارهای امروزی تأثیری بر محبوبیت روز سوم خواهد داشت و در ترازنامه جشنواره در این روند ضربه ای ایجاد می کند یا خیر. البته برخی از مسافران عادی که با قطار سفر می‌کنند، ممکن است به سادگی رانندگی کنند، اما دورنمای تحمل Carmaggedon در داخل و خارج از مسیر نیز می‌تواند دیگران را متقاعد کند که آن را روی مبل بنشینند.

اگر جمعیت ضربه بخورد، لحظات “لعنتی، من آنجا نبودم” برای طرفداران خانه نشین می تواند به طور بالقوه شامل تکرار پیزلی پارک چهار سال پیش موفقیت آمیز بود، زیرا این بازیکن همیشه سبز برای پنجمین کرک در این رویداد ویژه بازگشته است و طبق گفته های بوکی ها که او را در حدود 20-1 قرار دادند، کاملاً از آن خارج نشد.

مسابقه‌باز ویو جنر، پیش از مسابقه در روز سوم جشنواره چلتنهام، پرتره می‌گیرد.
مسابقه‌باز ویو جنر، پیش از مسابقه در روز سوم جشنواره چلتنهام، پرتره می‌گیرد. عکس: سب دالی/فایل ورزشی/گتی ایماژ

با این حال، این یک میدان قدرتمند در برابر او است و یک میدان بین المللی تر از حد معمول است طلا توییت، از حیاط گابریل لیندرز در فرانسه، تلاش می کند تا موفقیت خود در Cleeve Hurdle را در ژانویه در اینجا دنبال کند. کفپوش پورتر بازگشته است تا تلاش کند هت تریک کند، در حالی که فنجان چای، که اولین اسبی بود که در اوایل سال برنده اسبق قهرمان مانع، Honeysuckle را شکست داد، می تواند بهترین نسل جوان باشد.

در جای دیگر کارت، شیشکین اگر نیکی هندرسون بتواند شکست سال گذشته در مسابقات قهرمانی ملکه مادر را پشت سر بگذارد و موفق شود سومین جشنواره را در مسابقات Ryanair Chase به دست آورد، اشک در چشمان نیکی هندرسون جاری خواهد شد. پاتر توانا، در همین حال، زمانی که او در اولین بازی Turner’s Novice Chase به میدان می‌رود، تلاش خواهد کرد تا برای سومین روز دویدن، بازیکنان را مستقیماً روی پای جلویی قرار دهد.

مثل همیشه، می‌توانید تمام فعالیت‌ها را در طول روز در اینجا در وبلاگ زنده دنبال کنید، بنابراین چه در خانه اعتصاب کرده باشید و چه بدون توجه به سربازی، امیدواریم پنج‌شنبه جشنواره دیگری باشد که به یادماندنی باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

Panera سیستم های پرداخت با خواندن کف دست را به کار می گیرد که باعث ترس از حریم خصوصی می شود | بیومتریک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نانوایی‌ها و کافه‌های زنجیره‌ای Panera …