جیانی اینفانتینو بار دیگر تا سال 2027 به عنوان رئیس فیفا انتخاب شد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

جیانی اینفانتینو روز پنجشنبه در هفتاد و سومین کنگره فیفا در کیگالی پایتخت رواندا بار دیگر به عنوان رئیس فیفا تا سال 2027 انتخاب شد.

او در جریان رای گیری بدون مخالفت بود.

این بازیکن 52 ساله ایتالیایی-سوئیسی که در سال 2019 با همین شرایط توسط نمایندگان 211 فدراسیون عضو تمدید شد، می تواند تا سال 2031 در راس فوتبال جهان بماند و اولین اجاره نامه سه ساله او ناقص در نظر گرفته شود.

انتخاب مجدد اینفانتینو موضوعی بوده است مخالفت های مکرر اتحادیه های عضو فیفابه دلیل حمایتش از جام جهانی قطر.

سیستم رای گیری مورد استفاده این بار امکان شمارش آرای مخالف را فراهم نمی کرد.

در دفاع از خود، این بازیکن 52 ساله می تواند ترازنامه مالی جامد فیفا را نشان دهد، با افزایش 18 درصدی درآمد و 45 درصدی در ذخایر در دوره 2019-2022 نسبت به دوره قبلی، که به بدن اجازه می دهد تا یارانه های خود را افزایش دهد. به کنفدراسیون ها و فدراسیون ها.

در سمت حاکمیت، آخرین مأموریت او با اصلاحات گسترده در نقل و انتقالات و مرخصی زایمان برای بازیکنان حرفه ای همراه با قوانین محافظتی بیشتر در مورد رویه انضباطی برای قربانیان خشونت جنسی مشخص شد.

پروژه های اصلی برای چند سال آینده قبلاً تصویب شده است: با گذر از جام جهانی مردان از 32 به 48 تیم در نسخه 2026 که بین ایالات متحده، کانادا و مکزیک مشترک خواهد شد.

در سال 2017 تصمیم گرفته شد، قالب آن در روز سه شنبه تنظیم شد.

با انتخاب یک مرحله گروهی با دوازده گروه چهار تیمی، مسابقات از 64 مسابقه به 104 مسابقه خواهد رسید، که یک غول بزرگ برای افزایش درآمد فروش بلیط و جذب تعداد بیشتری از پخش کنندگان است.

با ظرافت بیشتر، فیفا در 16 دسامبر تصمیم گرفت جام باشگاه های جهان را گسترش دهد از یک فرمت سالانه هفت تیمی تا یک رقابت چهارساله با 32 تیم از تابستان 2025 – پروژه ای که اینفانتینو سال ها در تلاش برای به ثمر نشستن آن برای رقابت با لیگ قهرمانان اروپا سودآور است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سوئیس و فرانسه به عدم اقدام اقلیمی در جلسه دادگاه حقوق بشر اروپا متهم شدند | بحران آب و هوا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دولت‌های سوئیس و فرانسه در …