جرمی هانت می‌گوید «عجیب» توصیف بودجه به‌عنوان هدایایی برای افراد ثروتمند در میان نگرانی‌های مالیات بازنشستگی – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هانت ادعا می کند که توصیف بودجه به عنوان هدایایی برای ثروتمندان “عجیب” است

در اینجا چند خط دیگر از جرمی هانتدور مصاحبه صبحگاهی

  • هانت ادعا کرد که توصیف این بودجه به عنوان یک هدیه برای ثروتمندان با توجه به همه حمایت هایی که از مردم با هزینه های زندگی می شود، “عجیب” بود. او در پاسخ به این سوال در رادیو تایمز پاسخ داد:

من فکر می‌کنم این یک چیز نسبتاً عجیب است که بگوییم وقتی این مجموعه اقداماتی است که به این معنی است که در مدت دو هفته ما در مجموع 94 میلیارد پوند امسال هزینه خواهیم کرد.

مبلغ هنگفتی که حدود 3000 پوند حمایت از هزینه های زندگی را به یک خانواده معمولی ارائه می کند، از جمله افزایش مزایا با تورم، پرداخت های یکباره به افراد با درآمد پایین تا 900 پوند.

دیروز وزارت خزانه داری یک تحلیل تاثیر توزیعی برای همراهی با بودجه منتشر کرد. این شامل هفت نمودار بود که همه آنها اقداماتی را نشان می داد که بیشترین سود را برای فقیرترین خانوارها دارد (طبق تعریف آنها را مترقی می کند). اما هیچ یک از آنها فقط تغییرات اعلام شده در بودجه دیروز را تحلیل نکردند. در عوض، آنها همه اقدامات مربوط به بیانیه پاییز سال گذشته، همه اقدامات مربوط به بررسی هزینه های سال 2019، یا تأثیر سیستم مالیات و مزایا را به طور کلی شامل می شوند.

  • هانت ادعا کرد که دانستن اینکه چه تعداد پزشک در نتیجه لغو کمک هزینه بازنشستگی مادام العمر به کار خود باز می گردند یا به کار ادامه می دهند، «غیرممکن» است. او گفت که برآورد دفتر مسئولیت بودجه مبنی بر اینکه در نتیجه تنها 15000 نفر دیگر در نیروی کار باقی خواهند ماند را نمی پذیرد. (ساعت 9.01 صبح را ببینید.)

[Streeting] به نظر می رسد یک شبه نظر خود را در مورد آن تغییر داده است. او گفت این دیوانه است و خلاص شدن از شر آن کلاه باعث نجات جان انسان ها می شود. خوب، او در سپتامبر این را گفت.

حزب کارگر امروز گفت که “با ایجاد یک طرح هدفمند همانطور که دولت برای قضات انجام داده است، به جای ایجاد رایگان برای همه افراد ثروتمند، پزشکان را تشویق می کند تا در محل کار خود بمانند.”

این بزرگترین تحول در مراقبت از کودک در طول زندگی من است.

این یک تغییر بزرگ است و ما به هزاران مهدکودک دیگر، هزاران مدرسه دیگر که در حال حاضر ارائه نمی‌دهند و هزاران پرستار دیگر نیاز داریم.

ما با حداکثر سرعتی که می‌توانیم به دنبال افزایش عرضه در بازار هستیم.

  • او این ادعا را رد کرد که تصمیمش در بودجه برای گنجاندن کارگران ساختمانی در لیست مشاغل کمبود، که باعث تسهیل در دریافت ویزای کار برای کارگران ساختمانی خارجی برای کار در بریتانیا می‌شود، خیانت به افرادی است که برای کاهش مهاجرت به برگزیت رای داده‌اند. . وقتی این را برای او گذاشتند، پاسخ داد:

افرادی که به برگزیت رای دادند به عدم مهاجرت رای ندادند. آنها به کنترل مهاجرت رای دادند…

اما چیزی که آن دسته از افرادی که به برگزیت رای دادند، یک مدل اقتصادی و اقتصادی است که به مهاجرت نامحدود و غیر ماهر وابسته نباشد. چیزی که آن‌ها می‌خواهند این است که بدانند دولت برنامه‌ای برای رفع موانعی دارد که مانع از کار مردم در بریتانیا می‌شود… این طرحی بود که من دیروز اعلام کردم.

جرمی هانت
جرمی هانت عکس: اسکای نیوز

اتفاقات کلیدی

هانت می گوید امیدوار است با اتحادیه ها بر سر دستمزد پرستاران و سایر کارکنان NHS به توافق برسد.

به عنوان همکارانم اوبری آلگرتی و دنیس کمبل گزارش، وزرا و اتحادیه های صحی در آستانه پیشرفت در مذاکرات برای حل و فصل اختلافات حقوقی طولانی مدت خود هستند که باعث ایجاد یک سری اعتصابات NHS در انگلیس شده است و انتظار می رود بعداً امروز اعلام شود.

در مصاحبه صبح امروز خود در برنامه امروز، جرمی هانت برای مقابله با پیشنهادات مبنی بر قریب الوقوع بودن توافق، چیزی نگفت. او گفت:

ما در حال بحث و گفتگو هستیم، من فکر می کنم بحث های بسیار خوبی با اتحادیه ها.

ما در مورد آنچه که برای ارائه آماده شده ایم بسیار انعطاف پذیر بوده ایم. تنها شرطی که ما در این گفتگوها گذاشتیم این است که نمی‌توانیم پیشنهادی بدهیم که خود به تورم دامن می‌زند و به این معناست که سال آینده همین بحث‌ها را در این زمان انجام خواهیم داد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دولت به کارکنان بهداشتی پول بیشتری می دهد، پاسخ داد:

ما هنوز توافقی نداریم، بنابراین نمی توانم به شما بگویم که کوانتوم چیست.

امیدوارم به توافق برسیم. من فکر می‌کنم ما بحث‌های بسیار مثبتی داشته‌ایم، اما بیایید ببینیم امروز به کجا ختم می‌شود.

اما او افزایش 3.5 درصدی افزایش دستمزد کارکنان بهداشتی را برای سال‌های 2023-2424 در ارائه خود به نهاد بررسی حقوق رد نکرد. وی در پاسخ به این سوال که آیا دولت پیشنهادات بیشتری ارائه خواهد کرد، گفت:

تنها چیزی که می گویم این است که اگر دولت بگوید ما معامله متفاوتی انجام خواهیم داد، راهی برای پرداخت آن پیدا خواهیم کرد. بله، ما می خواهیم این اختلافات را حل کنیم.

بنیاد رزولوشن در تحلیل بودجه می‌گوید بریتانیا در مسیر یک دهه فاجعه‌بار رکود درآمدی قرار دارد.

بریتانیا علیرغم کاهش خدمات عمومی، همچنان در مسیر یک “دهه فاجعه بار” درآمدهای راکد و مالیات های بالا قرار دارد. بنیاد قطعنامه در تحلیل صبح امروز خود گفت. در ادامه گزارش کامل اتاق فکر را مشاهده می کنید. و اینجا همکار من است فیلیپ اینمنداستان

جرمی هانت از اعطای مالیات بازنشستگی برای ثروتمندان دفاع می کند و می گوید که این امر باعث می شود افراد سریعتر عملیات NHS را دریافت کنند.

صبح بخیر. بودجه کوچک لیز تراس در سال گذشته به دلایل زیادی خود ویران شد، اما اولین عنصری که انتخاب نشد، لغو نرخ بالای 45p مالیات بود، کاهش مالیات برای افراد بسیار ثروتمند. کارگر حمله می کند جرمی هانتبودجه او به همین شیوه، به طرح او برای لغو کمک هزینه مادام العمر بازنشستگی (محدودیتی در میزان صرفه جویی بدون مالیات) به عنوان کاهش مالیات برای افراد بسیار ثروتمند حمله کرد.

دیشب، در مصاحبه ای با برنامه ITV پستون، ریچل ریوزصدراعظم در سایه گفت حزب کارگر تلاش خواهد کرد تا با رأی گیری در عوام در هفته آینده مانع از این امر شود.

من فکر می کنم این می تواند به همان سرعتی که شروع شد از بین برود. اگر به یاد داشته باشید سپتامبر گذشته، لیز تراس تلاش کرد تا بالاترین نرخ مالیات را از 45p به 40p کاهش دهد، همه در مورد آن شروع کردند.

هفته آینده در این مورد رأی گیری خواهد شد، حزب کارگر هفته آینده رای گیری در این مورد را اجباری خواهد کرد. و من به نمایندگان محافظه کار در جاهایی مانند اشفیلد، بولسوور، یا استوک-آن-ترنت می گویم، شما طرف چه کسی هستید؟ آیا با کارگران معمولی در حوزه انتخابیه خود طرف هستید که شاهد افزایش مالیات خود هستند یا قرار است با ریشی سوناک و جرمی هانت به کاهش مالیات برای ثروتمندترین افراد جامعه رأی دهید؟

امروز صبح حزب کارگر گفت که اگر در انتخابات بعدی پیروز شود، حرکت هانت را معکوس خواهد کرد.

ریوز و هانت هر دو امروز صبح مصاحبه کرده اند و شکار از این سیاست دفاع کرده و گفته است که این امر به نفع NHS خواهد بود زیرا از بازنشستگی زودهنگام پزشکان ارشد جلوگیری می کند زیرا قوانین بازنشستگی یک عامل بازدارنده است. وی به برنامه امروز گفت:

ما در NHS مشکل خاصی داریم. ما تعداد زیادی پزشک داریم که ساعات کاری خود را کاهش می دهند یا زودتر بازنشسته می شوند. کالج سلطنتی جراحان می گوید که 69 درصد از اعضای آنها ساعات کاری خود را به دلیل نحوه عملکرد مالیات بازنشستگی کاهش داده اند. ما عقب ماندگی زیادی در NHS داریم و همه ما به NHS وابسته هستیم.

ما باید هر کاری که می توانیم انجام دهیم. این اقدامی است که می توانیم به سرعت آن را انجام دهیم. انجمن پزشکی بریتانیا… می گوید که این بدان معناست که پزشکان NHS را به دلیل قوانین مالیات بازنشستگی ترک نمی کنند. به نظر من این خیلی مهم است.

دفتر مسئولیت بودجه دیروز گفت این سیاست تنها منجر به ماندن 15000 نفر اضافی در محل کار می شود. وقتی این رقم به هانت داده شد، او گفت که آن را قبول ندارد. او از ارائه آماری مبنی بر ماندن تعداد پزشکان بیشتر در نیروی کار در نتیجه تغییرات کمک هزینه بازنشستگی خودداری کرد. اما او گفت که گروه‌هایی که پزشکان را نمایندگی می‌کنند اصرار داشتند که این تفاوت ایجاد می‌کند. او گفت:

ما سالانه 3 میلیارد پوند در NHS برای پزشکان و پرستاران آژانس به دلیل کمبود پزشک هزینه می کنیم. اگر از پزشکان بپرسید، می گویند این یکی از بزرگترین دلایلی است که مشاوران در دسترس نیستند.

اگر می‌پرسید چه چیزی بر خانواده‌های معمولی در بالا و پایین کشور تأثیر می‌گذارد، عملیات NHS آنها با سرعت بیشتری انجام می‌شود. و این ساده ترین و سریع ترین راه برای حل این مشکل است.

به زودی امروز صبح مطالب بیشتری از مصاحبه های پس از بودجه را منتشر خواهم کرد.

در اینجا دستور کار روز است.

9 صبح: بنیاد قطعنامه یک جلسه توجیهی برای ارائه ارزیابی خود از بودجه برگزار می کند.

9.30 صبح: تونی بلر به کمیته امور ایرلند شمالی در مورد نهادهایی که توسط توافق جمعه خوب ایجاد شده است، شواهدی ارائه می دهد.

10:30 صبح: موسسه مطالعات مالی جلسه توجیهی بودجه خود را برگزار می کند.

11 صبح: کیر استارمر در حال بازدید از یک شرکت علوم زیستی در ادینبورگ است.

11:30 صبح: نمایندگان مجلس بحث خود را در مورد بودجه از سر می گیرند.

من سعی خواهم کرد نظرات زیر خط (BTL) را زیر نظر بگیرم، اما خواندن همه آنها غیرممکن است. اگر سؤال مستقیمی دارید، “اندرو” را در جایی در آن قرار دهید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. من سعی می کنم به سؤالات پاسخ دهم، و اگر آنها مورد علاقه عمومی هستند، سؤال را پست می کنم و در بالای خط (ATL) پاسخ می دهم، اگرچه نمی توانم قول بدهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید سریع توجه من را جلب کنید، احتمالا بهتر است از توییتر استفاده کنید. من هستم @AndrewSparrow.

از طرف دیگر، می توانید به آدرس andrew.sparrow@aban.news.com به من ایمیل بزنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …