Deignan از “از دست دادن بزرگ” تور زنان می ترسد زیرا مسائل مالی نژاد را تهدید می کند | تور بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لیزی دیگنان، قهرمان دو دوره تور زنان، هشدار داده است که اگر در ماه ژوئن برگزار نشود، این مسابقه حفره بزرگی در تقویم تور جهانی ایجاد خواهد کرد.

سازمان دهندگان Sweetspot هفته گذشته گفتند که باید شرکای جدیدی پیدا کنند تا کمبود بودجه 500,000 پوندی را پر کنند تا بتوانند مسابقه ای را برگزار کنند که شهرت زیادی در بریتانیا و خارج از آن ایجاد کرده است.

دیگنان قهرمان سابق جهان به خبرگزاری PA گفت: “روش اجرای مسابقه بسیار حرفه ای است و احتمالاً حرفه ای ترین مسابقه ای است که در تقویم داشته ایم.”

از نظر فرصت برای تیم‌های بریتانیایی که چنین مرحله‌ای برای مسابقه داشته باشند، ضرر بزرگی خواهد بود، اما همچنین در سطح بین‌المللی این مسابقه واقعاً مهمی است زیرا ماه ژوئن مسابقات مرحله‌ای زیادی ندارد، بنابراین آماده‌سازی درخشانی برای مسابقات ملی است. مسابقات قهرمانی و تور دو فرانس.”

Deignan که در ماه مه پس از به دنیا آوردن فرزند دومش به مسابقات بازخواهد گشت، قصد دارد به موقع برای مسابقه ای به اوج برسد که در صورت ادامه، یک استیج کوئین در زادگاهش یورکشایر برگزار می شود. “[The Women’s Tour] این چیزی است که در طول سفرهای آموزشی در ذهن من بوده است. “اگر این اتفاق بیفتد، باید در کل تقویمم تجدید نظر کنم.”

درخواست Sweetspot برای حمایت مالی جدید زمانی انجام شد که آنها اعلام کردند مسیری از شش روز به پنج روز کاهش یافته است. هفته گذشته گفتگوهای امیدوارکننده ای با شرکای بالقوه به همراه داشت، و Sweetspot نیز در حال بررسی برخی سرمایه گذاری های جمعی است، اما مدیر اجرایی، هیو رابرتز، گفت که هیچ چیز از نظر مادی تغییر نکرده است.

من می‌گویم که احتمالش بیشتر از احتمال کمتر است [the race goes ahead] اما این یک تماس بسیار نزدیک است. “اگر تا عید پاک خبرهای خوبی دریافت نکنیم، به طور جدی در توانایی خود برای برگزاری مسابقه ای که برای ما منطقی است، شک خواهیم کرد.”

الیزا لونگو بورگینی (مرکز) پیروزی خود را در رویداد 2022 جشن می گیرد، همراه با مقام دوم گریس براون (چپ) و کاتارزینا نیویادوما (راست) که سوم شد.
الیزا لونگو بورگینی (مرکز) پیروزی خود را در رویداد 2022 جشن می‌گیرد، همراه با مقام دوم گریس براون (چپ) و کاتارزینا نیویادوما (راست) که سوم شد. عکس: جاستین سترفیلد/گتی ایماژ

سه هزینه اصلی عبارتند از: پلیس و اسکان، هر دو حدود 50000 پوند در روز، و تولید تلویزیون، که هزینه آن 175،000 پوند در هفته است. هنگامی که تامین کننده خودرو اشکودا قبل از کریسمس یک بند شکست را در قرارداد شراکت خود اعمال کرد، 60000 پوند دیگر به مبلغی که باید پیدا شود اضافه کرد.

این مسابقه همچنین به شوراهای محلی متکی است که برای میزبانی مراحل در مناطق خود پول اختصاص می دهند، چالشی روزافزون در زمانی که بودجه ها تحت فشار قرار می گیرند.

تردید در مورد تور زنان در سالی به وجود می آید که Sweetspot مجبور شد سری تورها را لغو کند، مجموعه تلویزیونی آن از معیارهای مرکز شهر، و در آن دوچرخه سواری بریتانیا نیز تعداد دورهای سری جاده های ملی را کاهش داده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اگرچه رابرتز گفت که هیچ سوالی در مورد دوام تور بریتانیا در ماه سپتامبر وجود ندارد، اما این مسیر هنوز نهایی نشده است زیرا مذاکرات با مقامات محلی در مورد جزئیات سه مرحله از هشت مرحله ادامه دارد.

بر اساس موفقیت دهه گذشته، بریتانیا سوارکاران بیشتری در مسابقات جهانی تورهای مردانه و زنانه نسبت به قبل دارد. اما، با از دست دادن تور دو یورکشایر، بریتانیا 26 درصد از روزهای مسابقه بین المللی خود را از سال 2019 از دست داده است و تصویر نگران کننده ای برای صحنه مسابقات داخلی وجود دارد.

جاناتان دی، مدیر حمل و نقل دوچرخه سواری بریتیش سیکلینگ، گفت: «در زمانی که محیط تیم حول حامی مالی و سرمایه گذاری چالش برانگیز است، فرصت را برای سوارکاران داخلی برای مسابقه دادن در یک سری کامل داخلی کاهش می دهد، این جایی است که واقعاً تأثیرگذار است. از یک نکته مثبت تر، مسابقات در سطح نوجوانان و جوانان ادامه دارد، اما نگرانی این است که اگر ما شروع به چرخش نکنیم، آن سوارکاران به کجا پیشرفت می کنند.

Sweetspot در حال توسعه برنامه‌هایی برای بازگشت سری تورها در سال آینده در قالبی جدید است و از وقفه امسال به عنوان فرصتی برای ارائه راه‌اندازی مجدد متمرکز بر بزرگترین شهرهای بریتانیا و گرفتن ایده‌هایی از کریکت The Hundred استفاده می‌کند. تأثیر یک تقویم کاهش یافته توسط آن دسته از تیم ها و سوارکارانی که فرصت کمتری برای مسابقه در جاده های خانگی می بینند احساس می شود.

اما ریچی پاسکو، مدیر تیم تیم سنت پیران مستقر در کورنوال، گفت که تلاش می‌کند با گسترش عملیات خود در آستانه راه‌اندازی یک تیم زنان در سال 2024، درباره آینده مثبت فکر کند. او گفت: «برای ما شخصاً زمان هیجان‌انگیزی است. . ما روی تیم خود سرمایه گذاری می کنیم، روی افراد سرمایه گذاری می کنیم و به دنبال تغییر در ورزش هستیم. البته من نگران صحنه داخلی هستم، اما ما باید بخشی از راه حل باشیم تا اینکه درباره مشکل ناله کنیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …