شرایط آب و هوایی شدید سواحل شرقی و غربی ایالات متحده را تحت تاثیر قرار داده است

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرایط آب و هوایی شدید سواحل شرقی و غربی ایالات متحده را فراگرفته است، زیرا باران و برف شدید روز سه شنبه مناطق شمال شرقی این کشور را ویران کرد.

نیویورک و نیوجرسی برای آزاد کردن منابع اضافی، وضعیت اضطراری اعلام کردند، زیرا طوفان ساحلی قدرتمندی به نام “نور عید پاک” در منطقه و نیوانگلند در حال عبور است.

بیش از 15 میلیون نفر در سراسر سواحل اقیانوس اطلس شمالی تحت هشدارهای طوفان زمستانی بودند و سرویس ملی هواشناسی درباره سیل جزئی ساحلی و خسارت درختان هشدار داد.

به گزارش وب سایت PowerOutage.us، بارندگی و بادهای شدید برق بیش از 260000 خانه را در نیویورک، ماساچوست، نیوهمپشایر و ورمونت از بعدازظهر سه شنبه قطع کرده است.

برکشایر در شمال غربی ماساچوست با ثبت 71 سانتی متر در شهر ویندزور، سنگین ترین برف را داشته است.

پلیس محلی از ساکنان خواسته است در داخل خانه و خارج از جاده ها بمانند.

به گزارش وب سایت FlightAware، تقریبا 300 پرواز روز سه شنبه در فرودگاه بین المللی لوگان بوستون لغو شد و بیش از 250 پرواز در فرودگاه لاگواردیا شهر نیویورک لغو شد.

در همین حال، در آن سوی کشور، کالیفرنیا همچنان تحت تاثیر باران شدید قرار می گیرد و هشدارهایی برای سیل زده می شود.

انتظار می‌رود که بدترین مناطق آسیب‌دیده، سواحل مرکزی و داخلی به سمت رشته کوه سیرا نوادا باشد، جایی که پیش‌بینی می‌شود برف بیشتری به توده برفی که قبلاً سپر بوده اضافه شود.

پیش‌بینی‌ها گفتند که شرایط در کوه‌ها “بسیار خطرناک” با خطر بالای بهمن است.

رژه طوفان‌ها در زمستان امسال کالیفرنیا را به لرزه درآورده است که منجر به خسارتی که میلیاردها دلار تخمین زده می‌شود، جوامع را از بین برد، خطوط برق را خراب کرد و باعث رانش زمین شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …