کارکنان جان لوئیس پاداش خود را از دست می دهند زیرا گروه گزارش ضرر 234 میلیون پوندی دارد | جان لوئیس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جان لوئیس و کارکنان Waitrose امسال پاداشی دریافت نخواهند کرد زیرا گروه خرده فروشی 234 میلیون پوند سقوط کرد – بدتر از حد انتظار و دومین ضرر آن در تمام سال.

این گروه گفت که در مقایسه با انتظارات تحلیلگران 50 میلیون پوند، 78 میلیون پوند زیان قبل از مالیات داشته است، اما کاهش ارزش فروشگاه های Waitrose پس از معاملات ضعیف، ضرر را بسیار بیشتر کرد.

شارون وایت، رئیس شراکت جان لوئیس، در مورد از دست دادن شغل در آینده هشدار داد زیرا او گفت که سود ناشی از افزایش 180 میلیون پوندی هزینه ها ناشی از افزایش قیمت کالاها، قبوض انرژی و دستمزد کارکنان بوده است.

فروش این گروه 2 درصد کاهش یافت و به 12.25 میلیارد پوند رسید زیرا فروش قوی در فروشگاه های زنجیره ای آن تنها تا حدی کاهش 3 درصدی فروش در Waitrose را جبران کرد. وایت گفت که Waitrose 800000 مشتری بیشتر جذب کرده است اما هر کدام کمتر خرج کرده اند.

او گفت که این گروه با سه برابر کردن هدف خود برای صرفه جویی در هزینه به 900 میلیون پوند تا ژانویه 2026 به مشکلات خود پاسخ می دهد.

این ارقام یک روز پس از آن منتشر شد که گروه مادر جان لوئیس و ویتروز، رئیس سابق هوویس، نیش کانکیوالا را به عنوان اولین مدیر اجرایی گروه خود منصوب کرد، زیرا در میان افزایش هزینه ها تلاش می کند تا تجارت را تغییر دهد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

رئیس فروشگاه های زنجیره ای آن، پیپا ویکس، ماه گذشته به طور غیرمنتظره ای را ترک کرد و مدیر خرده فروشی، نائومی سیمکاک، جایگزین او شد، در حالی که رئیس Waitrose، جیمز بیلی، پس از کاهش فروش در سوپرمارکت های زنجیره ای به دلیل هزینه های زندگی، تحت فشار است. بحران

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …