با آغاز اولین اعتصاب از چهار اعتصاب راه آهن در سراسر بریتانیا، مسافران با اختلال جدیدی روبرو می شوند | اقدام صنعتی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک روز دیگر از خدمات ریلی آسیب دیده در بریتانیا آغاز شده است زیرا اعضای RMT در 14 شرکت فعال قطار در اولین موج چهار اعتصاب 24 ساعته شرکت کردند.

مسافران در سراسر انگلستان به طور کلی بیشترین آسیب را از آخرین اقدام می بینند. از مسافران خواسته شده است قبل از سفر بررسی کنند و در برخی مکان‌ها فقط در صورت لزوم از قطار استفاده کنند، زیرا اکثر اپراتورهای آسیب دیده خدمات نهایی را تا اوایل عصر انجام می‌دهند.

اپراتورهای قطار گفتند که با کارکنان اضطراری “تمام ایستگاه ها را کنار خواهند زد” تا خدمات را ادامه دهند، اما انتظار می رود کمتر از نیمی از آنها به طور کلی اجرا شوند و برخی از مسیرها به طور کامل بسته شوند.

اعتصاب پنجشنبه شامل اعضای RMT در شبکه راه آهن، از جمله سیگنال دهندگان مهم، نمی شود، که به این معنی است که خدمات حمل و نقل ولز، اسکات ریل و مرسی ریل به طور مستقیم تحت تأثیر قرار نمی گیرند. اعتصاب برنامه ریزی شده شبکه راه آهن در انتظار برگزاری همه پرسی در مورد پیشنهاد پرداخت، که روز دوشنبه پایان می یابد، به حالت تعلیق درآمد.

با این حال، خدمات برون مرزی کاهش می یابد، به ویژه در LNER، جایی که آخرین قطار لندن-ادینبورگ در اوایل بعدازظهر حرکت می کند. سایر اپراتورهای راه دور، از جمله آوانتی، GWR و ایست میدلندز، خدمات بین شهری را به صورت ساعتی اجرا خواهند کرد.

سایرین، از جمله Northern، TransPennine و Chiltern، قطارها را در شبکه عادی خود تردد نخواهند کرد. C2C تا حد زیادی بی‌تأثیر باقی می‌ماند.

پس از اعتصاب RMT و توقف قطارهای متروی لندن در روز چهارشنبه، انتظار می رفت که برخی اختلالات اولیه در خدمات متروی لندن امروز ادامه یابد. بخش هایی از خط الیزابت نیز تحت تأثیر اعتصابات راه آهن سراسری قرار خواهد گرفت.

انتظار می‌رود که اختلالات ناشی از اعتصاب‌های راه آهن سراسری در سراسر کشور تا اوایل صبح جمعه ادامه یابد، در حالی که اعتصاب دوم در روز شنبه برگزار خواهد شد. دو اعتصاب دیگر توسط کارکنان قطار RMT برای 30 مارس و 1 آوریل برنامه ریزی شده است.

استیو مونتگومری، رئیس گروه تحویل ریلی، که برای صنعت صحبت می‌کرد، گفت این اعتصاب‌ها باعث ناراحتی مشتریان می‌شود و «هزینه بیشتری برای مردم ما در زمانی که حداقل توان پرداخت آن را دارند، خواهد داشت».

مسافرانی که از قبل بلیت‌های امروز یا شنبه را در دست دارند، می‌توانند تا سه‌شنبه آینده از آن استفاده کنند یا در صورت لغو، تأخیر یا تغییر زمان قطار رزرو شده، وجه آن را بازپرداخت کنند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اپراتورهای قطار افزایش دستمزد را به ارزش 9 درصد در طول دو سال، با ضمانت در برابر تعدیل های اجباری تا پایان سال آینده ارائه کرده اند – مشابه پیشنهاد شبکه ریل که به رای کامل اعضای RMT گذاشته شده است.

14 شرکت قطار که کارکنان آنها اعتصاب می کنند عبارتند از: آوانتی ساحل غربی; C2C; چلترن; کراس کانتری؛ راه آهن ایست میدلندز; GTR (Thameslink، Great Northern and Southern)؛ راه آهن بزرگ غرب؛ آنگلیای بزرگ؛ LNER; غرب میدلندز، از جمله راه آهن شمال غربی لندن؛ شمالی؛ راه آهن جنوب غرب؛ جنوب شرقی؛ و TransPennine Express.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …