ویکتوریا در حال بررسی مسدود کردن ادعاهای قلدری و آزار و اذیت برای غرامت کارگران است | ویکتوریا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

غرامت کارگران برای صدمات بهداشت روانی می تواند به اختلال استرس پس از سانحه محدود شود و قلدری و آزار و اذیت تحت برنامه هایی که برای مهار هزینه های رو به رشد طرح WorkCover ویکتوریا ارائه می شود را حذف کند.

هفته گذشته دولت اعلام کرد که این طرح “به طور اساسی شکسته شده است” – با مزایای پرداختی به کارگران آسیب دیده بیش از حق بیمه پرداخت شده توسط مشاغل برای تامین مالی این طرح حدود 1.1 میلیارد دلار در سال. دولت همچنین امکان افزایش حق بیمه برای مشاغل را برای کمک به پوشش هزینه های پرداخت مطالبات نشان داد.

روز پنجشنبه، یک سخنگوی دولت تأیید کرد که محدود کردن معیارهای ادعاهای سلامت روان گزینه ای است که در جلسات با اتحادیه ها و مشاغل مورد بررسی قرار می گیرد.

این می‌تواند شامل محدود کردن پرداخت‌های آسیب روانی فقط به کارگرانی باشد که از اختلال استرس پس از سانحه رنج می‌برند، یا اینکه ادعاهای مربوط به آزار و اذیت و قلدری را واجد شرایط نمی‌دانند.

کارگران همچنین ممکن است مجبور باشند ثابت کنند که آسیب سلامت روان تقریباً به طور کامل مربوط به کار است و ناشی از عوامل خارجی نیست. در حال حاضر، یک کارگر آسیب دیده فقط باید یک رابطه علت و معلولی بین آسیب خود و اشتغال خود را نشان دهد.

سخنگوی دولت گفت که طرح WorkCover “دیگر برای هدف مناسب نیست و نیازهای مدرن کسانی را که در ابتدا برای کمک به بیش از 30 سال پیش طراحی شده بود را برآورده نمی کند.”

سخنگو گفت: «دولت ویکتوریا با گروه‌های تجاری، اتحادیه‌ها و مدافعان کار می‌کند تا همه گزینه‌ها را بررسی کند و اقدامات فوری برای ادامه پایداری طرح WorkCover انجام دهد.»

“اولویت ما کمک به مردم برای بازگشت به کار پس از آسیب است – و اطمینان از پایداری این طرح تا هر ویکتوریایی این فرصت را داشته باشد که پس از آسیب به نیروی کار بازگردد.

“دولت در حال بررسی همه گزینه ها و استقبال از پیشنهادات مشاغل و کارگران برای مدرن کردن این طرح است. ما می دانیم که اهرم های متعددی مورد نیاز است و افزایش حق بیمه به تنهایی مشکلات پایداری درازمدت را برطرف نمی کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

هنگامی که WorkCover – که در اصل به عنوان WorkCare شناخته می شد – برای اولین بار توسط دولت Cain Labor در اواسط دهه 1980 راه اندازی شد، تا حد زیادی برای رسیدگی به آسیب های فیزیکی طراحی شد.

با این حال، تغییرات در محل کار و نگرش های اجتماعی افزایش قابل توجهی در ادعاهای آسیب روانی داشته است. آنها در حال حاضر 16٪ از کل ادعاهای WorkCover را تشکیل می دهند و هر سال حدود 3.5٪ افزایش می یابد.

کارگران بیشتری نیز برای مدت طولانی‌تری در این طرح می‌مانند، با نسبت تمام مطالبات به 130 هفته و رسیدن به 18 درصد در سال 2022. در حال حاضر 3930 ادعا وجود دارد که از 130 هفته گذشته ادامه داشته است و 1116 مورد از آنها مربوط به آسیب‌های روانی است.

چندین گزینه در حال ارائه توسط دولت برای رسیدگی به “دم طولانی” افرادی که در مدت زمان طولانی پرداختی دریافت می کنند، از جمله محدود کردن ارزش مزایا برای این افراد، مدت زمان دریافت آنها و کاهش مبلغ دریافتی هر کدام. هفته

حق بیمه ها نیز کمتر از بسیاری از ایالت های دیگر است و تنها 1.27 درصد از حقوق و دستمزد است و از سال 2015 بدون تغییر باقی مانده است. افزایش به بیش از 2 درصد منتفی نیست.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گروه های طرفدار کرملین ویدئویی از حمله سربازان اوکراینی به زن و نوزاد را ضبط کردند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، گروه‌های طرفدار کرملین در حال نمایش …