سرطان می تواند من را بکشد، اما من با جریمه NHS به دلیل نسخه ها روبرو هستم | امور مصرف کنندگان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اخیراً از جریمه شدن زنان باردار به دلیل درخواست نسخه رایگان بدون دریافت گواهی معافیت خبر دادید. من بسیار نگران هستم، زیرا در اوایل سال 2020 تشخیص داده شد که به سرطان سینه التهابی مرحله 3 مبتلا هستم و به من گفته شد که به مدت پنج سال حق دریافت نسخه رایگان دارم (اگر این مدت عمر کنم!).

بنابراین از آن زمان برای یکی پولی پرداخت نکرده ام، اما اکنون متوجه شده ام که هرگز گواهی دریافت نکرده ام. سایر زنان در گروه حمایت از سرطان من نیز می گویند که هرگز به آن مبتلا نشده اند. درمان 16 ماه شامل شیمی درمانی، ماستکتومی و رادیوتراپی به طول انجامید. من یک بیماری همراه دارم و هر 30 روز یکبار نسخه می گیرم، به اضافه نسخه های دیگر گهگاهی.

اداره خدمات کسب و کار NHS (NHSBSA) به من گفت که فرمی از پزشک عمومی خود دریافت کنم و پس از دریافت گواهی، نسبت به هرگونه جریمه اعتراض کنم. با این حال، به نظر می‌رسد که من دیگر واجد شرایط برای یکی نیستم، زیرا درمان من به پایان رسیده است و در حال بهبودی هستم. اگر از همان ابتدا گواهی را به من می دادند، دو سال دیگر نسخه رایگان داشتم.

به نظر می رسد از بیماران سرطانی انتظار می رود که فرم و امضاکنندگان را تعقیب کنند، زیرا برخی از بیمارستان ها در این مورد کمک می کنند اما اکثر آنها این کار را نمی کنند. این امر عمداً دریافت چیزی را که به آنها گفته می شود حق دارند برای بیماران دشوار می کند. میزان زنده ماندن سرطان سینه التهابی 50 درصد است، بنابراین به احتمال نیمی از این سرطان من را می کشد. من نیازی به این دردسر و نگرانی ندارم.
بی بی، لایم رجیس، دورست

شما فکر می کنید که در تشخیص، یک مشاور یا پرستار بیمارستان می تواند یک بیمار را برای یک گواهی آنلاین ثبت کند. اینطور نیست. یک پزشک مناسب NHS باید فرمی را امضا کند و آن را به NHSBSA ارسال کند، که سپس گواهی صادر می کند. اینها اکنون دیجیتال هستند، اما روند درخواست اینگونه نیست. طبق گفته وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی، این متخصص مراقبت های بهداشتی باید باشد که درخواست را تکمیل و ارسال می کند. در عمل، به نظر می‌رسد که بیمارستان‌ها فرم‌ها را به بیمارانی که هنوز از تشخیص ناامید هستند، می‌دهند و از آن‌ها می‌خواهند که برای دریافت امضا به پزشک عمومی خود مراجعه کنند.

شما می گویید که به شما این دارو داده نشده است و حتی اگر به شما داده شده باشد، تشخیص شما در اولین قرنطینه کووید بوده است، زمانی که به بیماران سرطانی گفته شد که در خانه خود محافظت کنند. NHSBSA هر ماه دسته‌های تصادفی ادعاهای نسخه رایگان را بررسی می‌کند و نامه‌های استعلام و جریمه‌هایی را برای کسانی که گواهینامه ندارند صادر می‌کند.

ممکن است از پس آن بربیایید. اما از آنجایی که شما دیگر واجد شرایط دریافت گواهینامه نیستید، ممکن است با هزینه های گذشته نگر تا 100 پوند برای هر نسخه، به اضافه هزینه نسخه مواجه شوید. اگر این اتفاق بیفتد، من می خواهم در مورد آن بشنوم. قوانین به این واقعیت علاقه ندارند که شما بتوانید درمان واجد شرایط خود را ثابت کنید. این یک رسوایی است. در عین حال، اگر هنوز برای بیماری دیگر خود داروی معمولی مصرف می‌کنید، بهترین شرط شما یک گواهی پیش‌پرداخت برای کاهش هزینه است.

ایمیل your.problems@observer.co.uk. آدرس و شماره تلفن را وارد کنید. ارسال و انتشار تابع شرایط و ضوابط ما است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

منچسترسیتی – چلسی: سوپر لیگ زنان – زنده | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …