مشروبات الکلی “ضربه تاریخی” به صنعت شراب و ویسکی را افزایش می دهد | بودجه 2023

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از اینکه صدراعظم تصمیم گرفت مالیات آبجو را مسدود کند، اما هشدار داد که برای شراب و ویسکی افزایش می یابد، قیمت یک بطری شراب ممکن است تا 44 پوند افزایش یابد.

جرمی هانت در بودجه خود وعده “ضمانت میخانه های برگزیت” را داده است، با این تخفیف که از 5٪ به 9.2٪ افزایش یافته است، اگرچه صدراعظم جزئیات کمی در مورد تعهد طولانی مدت “ضمانت میخانه برگزیت” ارائه کرد.

کاهش وظیفه در مقایسه با آبجوی فروخته شده در سوپرمارکت ها، 11 درصد آبجوی آب پز را کاهش می دهد. صدراعظم با کنایه گفت: «آل بریتانیایی گرم است، اما وظیفه یک پیمانه یخ زده است».

تولیدکنندگان شراب و ویسکی نتوانستند جنبه خنده‌دار آن را ببینند، زیرا آنها درگیر فشارهای زیاد وظایف بودند و هشدار دادند که برنامه‌های صدراعظم “تجارت بریتانیا را خفه خواهد کرد”.

تعلیق عوارض مشروبات الکلی در 1 اوت پایان می یابد، به این معنی که عوارض مطابق با تورم 10.1 درصد افزایش می یابد. این تأثیر بر قیمت‌ها با افزایش عوارض برای نوشیدنی‌های مقوی بالاتر که به عنوان بخشی از اصلاحات مالیات الکل در سال 2021 رونمایی شد، همراه خواهد بود.

طبق گفته انجمن تجارت شراب و ارواح (WSTA) این به معنای افزایش 44p در قیمت یک بطری شراب با ABV بیش از 12.5٪ است، در حالی که یک بطری ودکا ممکن است تا 76p افزایش یابد و دوستداران بندر پوند خواهد بود. 1.30 از جیب در هر بطری.

قیمت تعداد کمتری از نوشیدنی‌ها کاهش می‌یابد، از جمله 14 پوند تخفیف برای قوطی G&T پیش‌مخلوط 5 درصد و شراب گازدار با 12 درصد تخفیف.

با این وجود، مایلز بیل، مدیر اجرایی WSTA، هشدار داد که افزایش “فلج کننده” قیمت بیشتر نوشیدنی ها باعث افزایش تورم می شود.

“این بدبختی بیشتری را متوجه مصرف کنندگان خواهد کرد. و به تجارت بریتانیا آسیب می رساند، به ویژه آنهایی که در زنجیره تامین مهمان نوازی هستند، که هنوز در تلاش برای بهبودی از همه گیری هستند.

دانیل لمبرت، واردکننده شراب، گفت که تأثیر کلی آن درآمد کمتری برای خزانه داری از فروش شراب خواهد داشت.

این مشکل زمانی است که به افرادی که الکل نمی‌نوشند اجازه می‌دهید کنترل خود را در دست بگیرند. این سطح از افزایش مالیات، بازده کلی دریافت‌های مالیاتی دولت برای شراب را کاهش می‌دهد. بنابراین برای مصرف کننده بد است، برای تجارت بد، برای تورم بد و برای دولت بد است.

– دانیل لامبرت (شراب). 🇪🇺🇫🇷🏴👠 15 مارس 2023

انجمن ویسکی اسکاتلند اعلام کرد که افزایش عوارض تورمی یک “ضربه تاریخی” به صنعت وارد می کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مدیر اجرایی SWA گفت: «ما با دولت بریتانیا به صراحت گفته‌ایم که افزایش وظیفه تصمیمی اشتباه در زمان نامناسب خواهد بود، بنابراین بسیار ناامیدکننده است که با یکی از بزرگترین و طولانی‌ترین صنایع اسکاتلند به این شکل رفتار شده است. ، مارک کنت.

کنت با صدور یک فریاد اعتراضی به نمایندگان اسکاتلندی دوست این افزایش را “رد” کرد و افزود: “این افزایش مالیات فقط به فشارها بر این بخش می افزاید و تعهد دولت بریتانیا برای حمایت از اسکاچ را زیر پا می گذارد.”

در حالی که هانت نتوانست شرکت‌های شراب و مشروبات الکلی را به خود جلب کند، از تکرار اشتباه آبجو توسط صدراعظم وقت ریشی سوناک و نخست‌وزیر بوریس جانسون در سال 2021، زمانی که برای اولین بار پیش‌نویس تخفیف آبجو اعلام شد، اجتناب کرد.

در طی یک تماس عکاسی برای تبلیغ این برش، این جفت با بشکه‌های 30 لیتری که در آن زمان واجد شرایط کمک نبود، ژست گرفتند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …