بودجه «بازگشت به کار» جرمی هانت | اخبار

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جرمی هانت اولین بودجه خود را به عنوان صدراعظم ارائه کرد و گفت که “به شک کنندگان ثابت می کند که اشتباه می کنند” و چشم انداز اقتصادی بدی را از سلف خود در پاییز گذشته به ارث برده بود.

اما، علیرغم بهبود، اقتصاد بریتانیا همچنان در سال جاری منقبض خواهد شد و شهروندان با بیشترین ضربه به درآمد قابل تصرف خود در طول عمر خود مواجه هستند.

خبرنگار ویژه آبان نیوز هدر استوارت می گوید هانا مور این که بازگرداندن مردم به سر کار محور بیانیه هانت بود. او از طرحی برای ارائه مراقبت از کودکان رایگان به والدین کودکان زیر دو سال به عنوان بخشی از یک استراتژی برای جذب آنها به نیروی کار پرده برداری کرد.

همچنین تلاش‌هایی برای اصلاح مزایای ناتوانی و تشدید تحریم‌ها برای کسانی که از مزایا استفاده می‌کنند و به نظر نمی‌رسد به‌اندازه کافی به دنبال اشتغال هستند، صورت گرفت. در انتهای دیگر مقیاس درآمد، مشوق‌های مالیاتی برای کسانی که صندوق بازنشستگی بزرگ داشتند وجود داشت تا آنها را تشویق کند که بازنشسته نشوند.

اما آیا برای بیرون کشیدن بریتانیا از رکود اقتصادی کافی است؟ و مهمتر از آن برای هانت، آیا برای حفظ اعتبار حزبش برای مدیریت اقتصادی به موقع برای انتخابات عمومی بعدی کافی است؟صدراعظم جرمی هانت در حالی که اولین بودجه خود را تحویل می دهد در صندوق اعزام می ایستد.

عکس: اندی بیلی/پارلمان بریتانیا/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

از آبان نیوز حمایت کنید

آبان نیوز از نظر سردبیری مستقل است. و ما می خواهیم روزنامه نگاری خود را باز و در دسترس همه نگه داریم. اما ما به طور فزاینده‌ای به خوانندگان خود نیاز داریم که کار ما را تامین کنند.

از آبان نیوز حمایت کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …