دیوی راسل با افزایش تعداد بردهای چلتنهام برای دو شیب زنده آماده می شود | جشنواره چلتنهام 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ندیوی راسل خیلی طولانی پس از بازنشستگی ناگهانی خود از مسابقه مسابقه در تورلز در ماه دسامبر، با جو مولوی از ایستگاه رادیویی ایرلند Newstalk موافقت کرد. یک گوینده خوب که با یک شنونده بهتر می‌نشیند، همیشه یک گپ جالب ایجاد می‌کند. بلافاصله پس از خفاش، جوکی سابق توضیح داد که برای مدتی قصد ترک کار را داشت، اما مجبور شده بود چند روز صبر کند تا برنده‌ای که می‌خواست برود در Liberty Dance محقق شود.

در پایان یک گذشته‌نگر حرفه‌ای گسترده که اوج و فرودهای بیش از دو دهه گذراندن در زین را به همراه داشت، مولوی کار را به پایان رساند و به شوخی گفت که دیدن مصاحبه‌شونده‌اش در صحنه دیگری تعجب‌آور نیست. جشنواره چلتنهام در مقطعی در آینده. “آه نه، همین است!” راسل اصرار کرد و روشن کرد که تصمیم او گرفته شده است و او می‌خواست «قبل از اینکه عاشق بازی شود بیرون برود». در سن 43 سالگی و با بازگشت از شکستگی گردنی که سه سال پیش در زمین خوردن شدید در لیمریک به وجود آمد، انتظارات را نادیده گرفت، تصوری که ایجاد شد این بود که این بزرگ‌تر اتاق وزنه هیچ فایده‌ای برای اصرار بر شانس خود نمی‌دید.

در این چند ماه، زندگی برای راسل خوب بوده است، اگرچه این حقیقت معروف را ثابت کرده است که وقتی در حال ساختن آن هستید یا قبلاً برنامه‌های دیگری را انجام داده‌اید، این اتفاق می‌افتد. پس از بازنشستگی که کوتاه‌تر از تعطیلات بسیاری از مردم بود، او اعلام کرد که برای کمک به مربی گوردون الیوت و صاحبانش به دنبال اخباری مبنی بر شکستن پای خود، جک کندی، سربازی بدشانسی این مربی، به کار روزانه بازخواهد گشت.

راسل پس از کشیدن دو جای خالی در Fairyhouse در روز اول بازگشت، روز بعد در Punchestown، قبل از چند پیروزی برجسته تر در طول جشنواره مسابقه دوبلین در ماه فوریه در Leopardstown، به محوطه برندگان بازگشت. ناکامی کندی در بهبودی قبل از مهلت تعیین شده چلتنهام، راسل را با چندین انحراف دیگر در شکوه پیش از آن که یک بار دیگر تلاش کند پرده حرفه داستانی خود را پایین بیاورد، به همراه داشت.

راسل یک جوکی قهرمان سه بار ایرلندی که طعم قهرمانی در جام گلد را در لرد ویندرمر در سال 2014 چشید و برای همیشه به خاطر همراهی خود با تایگر رول قهرمان گرند ملی مشهور خواهد بود، راسل در حال حاضر 25 برنده جشنواره به نام خود دارد. او هنوز بعد از 9 تلاش در دو روز گذشته به آنها اضافه نکرده است، اما با چند شانس زنده کارت پنجشنبه را تکل می کند.

در مایتی پاتر، راسل به چیزی که احتمالاً برای افتتاحیه بعدازظهر با قیمت‌های کوتاه مورد علاقه خواهد بود، یعنی تعقیب تازه‌کاران Turners، پای می‌گذارد، در حالی که در یک چرخش جذاب‌تر از رویدادها، او برای سوار شدن به Fury Road در Ryanair رزرو شده است. تعقیب. متعلق به مایکل اولری، که راسل با او رابطه طولانی و گهگاهی پرخاشگرانه داشته است، اگر Fury Road او را به پیروزی در این مسابقه حرفه‌ای برنامه‌ریزی‌نشده هدایت کند، سرنوشتی فراتر خواهد رفت.

تصمیم راسل برای خروج از بازنشستگی که در سال 2013 توسط اولری به دلیل نوشیدن یک فنجان چای در مسابقات پانچ‌تاون اخراج شد، موضوع انتقادهای تند و کمی تحقیرآمیز مدیرعامل رایان ایر در روز سه‌شنبه بود. او در مصاحبه ای با ITV Racing گفت: “شخصاً من آرزو می کنم که او بازنشسته می ماند.” او یک خانواده جوان با فرزندان خردسال دارد و در یک نقطه خاص باید خانواده خود را در اولویت قرار دهید نه شغل سوارکاری. وقتی در اوایل 40 سالگی در آن سن بیرون می روید، جهش نمی کنید، روش قبلی را اصلاح نمی کنید. او حرفه ای طولانی داشته و با بازگشت چیزی برای دستیابی ندارد و فکر نمی کنم باید از دوران بازنشستگی خارج می شد.”

راهنمای سریع

نکات پنجشنبه گرگ وود

نمایش دهید

چلتنهام 1.30 Mighty Potter 2.10 The Changing Man (nap) 2.50 Shishkin 3.30 Flooring Porter 4.10 So Scottish (nb) 4.50 Magical Zoe 5.30 Beauport

هگزام 1.50 Caithness 2.30 Dysania 3.10 Vandemere 3.50 Prince Dundee 4.30 Mr Harp 5.10 Tom Creen

ساوت ول 5.05 Habanero Star 5.40 Thomas Equinas 6.10 Daafy 6.40 High Ovation 7.10 Shining Crystal 7.40 Wadacre Grace 8.10 Ustath

چلمسفورد سیتی 6.00 Lilkian 6.30 Class Member 7.00 Zealot 7.30 Kessar Power 8.00 Dawn Vega 8.30 Angle Land

از بازخورد شما متشکرم.

برای لحظه‌ای کوتاه در روز چهارشنبه، خیلی آشکار شد که چرا اولری نمی‌خواست راسل را دوباره در یک میدان مسابقه ببیند، زیرا جوکی سوار بر کوه خود گالوین، دلتا ورک، مدافع قهرمانی را در مراحل پایانی تعقیب کراس کانتری سوار کرد. در نهایت، اسب اولری بسیار قوی بود و نتوانست تاج آواز قو را حفظ کند که او سال گذشته آنقدر بی‌رحمانه همکار سابق خود تایگر رول را محروم کرد و در این روند برای راسل یک برنده فستیوال بازگشت هزینه کرد. در دو روز مانده به پایان، برنده ممکن است قبل از فشار دادن لوله و دمپایی دوباره به خدمت بیاید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ناامیدی واضح است”: فصل یورکشایر بار دیگر زیر ابر شروع می شود | یورکشایر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، دبلیویک هفته قبل از شروع فصل …