خلاصه مسابقات قهرمانی: برنلی راهپیمایی می کند، شفیلد یونایتد برای پیروزی می جنگد | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هت تریک ناتان تلا تضمین شد برنلی به راهپیمایی خود به سمت لیگ برتر ادامه دادند زیرا رهبران قهرمانی به پیروزی رسیدند بدنە ضد آب شناور. تیم وینسنت کمپانی پس از پیروزی 3-1 در ورزشگاه MKM، تنها به سه برد دیگر نیاز دارد تا بتواند صعود خود را تضمین کند.

نیمه اول یکنواخت با حضور میهمان به پایان رسید که تلا ضربه ای زد، قبل از یک ضربه والی و یک پایان هوشمندانه، اوزان توفان یک تسلی دیرهنگام برای هال زد.

شفیلد یونایتد با فاصله 13 امتیازی در رده دوم پس از اینکه از پشت به پیروزی 2-1 رسید، در رده دوم قرار گرفت ساندرلند. پایان جالب ادوارد میشوت، بازیکن قرضی پاری سن ژرمن، دروازه ورزشگاه نور را باز کرد.

با این حال، یونایتد جمع می‌شد، جیمز مک‌آتی در وقت‌های تلف شده نیمه اول، گل تساوی را به ثمر رساند، قبل از اینکه ضربه ایستگاهی تامی دویل در همان ساعت به پیروزی بازگشت.

لوتونامیدهای صعود خود پس از کسب پیروزی 1-0 در خانه تا میانه جدول دست نخورده باقی می مانند. شهر بریستول.

میزبان تنها به 4 دقیقه زمان نیاز داشت تا تک گل بازی را به ثمر برساند تا سه برد متوالی برای تیم راب ادواردز رقم بخورد. کارلتون موریس یک سانتر خوب کودی درامه را با ضربه سر به خانه فرستاد تا رقابت را به نفع لوتون، که با یک امتیاز از میدلزبورو در رده سوم فاصله دارد، حل کند.

سوختگی سیاه با دو امتیاز کمتر از لوتون، پس از 10 نفره به رده پنجم رسید خواندن 2-1 در ایوود پارک. برنده دیررس رایان هجز پس از گل اول چزاره کاسادی برای بزرگسالان، تعیین کننده بود، در حالی که شکست ردینگ با کارت قرمز برای مامادو لوم پنج دقیقه قبل از پایان همراه شد.

هادرزفیلد با ناامید شدن دیوید واگنر سرمربی سابق خود و امیدهای پلی آف او از جدول خارج شدند. نوریچ. گابریل سارا تیم میهمان را پیش انداخت اما هادرسفیلد که به ندرت تهدید می کرد، با گل به خودی گرانت هانلی به تساوی 1-1 دست یافت، در حالی که مارکینیوس، بازیکن قرضی آرسنال دیروقت برای نوریچ اخراج شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

کاردیف با تساوی 1-1 در خانه یک امتیاز بیشتر از مکان های سقوط فاصله گرفت وست بروم پس از اینکه گل تساوی سوری کابا، گل تساوی داریل دایک را برای آلبیون لغو کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …