استورمی دنیلز با دادستان ها دیدار می کند تا درباره نقش ترامپ در پرداخت صحبت کند | دونالد ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استورمی دنیلز، ستاره فیلم بزرگسالان، روز چهارشنبه با بازرسان ملاقات کرد تا درباره نقش رئیس جمهور سابق در پرداخت پولی که پیش از انتخابات 2016 در ازای سکوت او در مورد ادعای رابطه جنسی انجام شده، بحث کند.

این خبر در حالی منتشر شد که مایکل کوهن، وکیل سابق ترامپ که این پرداخت را تنظیم کرده بود، برای دومین روز شهادت خود را در برابر هیئت منصفه بزرگ نیویورک در حال بررسی این موضوع بود.

پرداخت 130000 دلار در سال 2016 انجام شد، زیرا اولین مبارزات انتخاباتی ترامپ در هفته‌های پایانی خود را پشت سر می‌گذاشت و دنیلز در حال مذاکره برای رفتن به تلویزیون برای بحث در مورد رابطه جنسی ادعایی خود با ترامپ یک دهه قبل بود. کوهن پرداخت را انجام داد و پرداخت دیگری را به زن دیگری ترتیب داد – به دستور ترامپ.

دنیلز که نام اصلی او استفانی کلیفورد است اما ترجیح می‌دهد از نام هنری خود استفاده کند، گفته است که در سال 2006 زمانی که ترامپ ازدواج کرده بود، با او رابطه جنسی داشته است. وکیل او، کلارک بروستر، در توییتی نوشت: دانیلز با دادستان های منهتن که در حال بررسی این پرداخت بودند ملاقات کرد و به سوالات آنها پاسخ داد و مایل است شاهد باشد. این بازیگر فیلم بزرگسالان در توییتی از او تشکر کرد که “به من در مبارزه مداوم برای حقیقت و عدالت کمک کرد”.

اواخر چهارشنبه، کوهن از آخرین روز شهادتش بیرون آمد. او گفت که به ارائه «هر گونه اطلاعات و همکاری که به دادستان ها نیاز داشته باشد» ادامه خواهد داد.

کوهن که اکنون از ترامپ جدا شده است، گفت که برای اثبات یا انتقام نمی خواهد.

“این در مورد او نیست. کوهن گفت: «این در مورد مسئولیت پذیری، حقیقت در برابر قدرت و هر چیز دیگری است.

ترامپ که رابطه نامشروع با دنیلز را رد کرده است، به دنبال نامزدی جمهوری‌خواهان برای ریاست‌جمهوری سال 2024 است. دفتر دادستانی منطقه منهتن به او این فرصت را داده است تا در مقابل هیئت منصفه بزرگی که در مورد پرداخت پول تحقیق می‌کند شهادت دهد، نشانه‌ای که دادستان‌ها ممکن است به ارائه آن نزدیک باشند. اتهامات علیه او

وکیل فعلی رئیس جمهور سابق گفت که ترامپ برای شهادت در مقابل هیئت منصفه دعوت شده است اما برنامه ای برای این کار ندارد. سخنگوی دادستان منطقه منهتن، آلوین براگ، از اظهار نظر به رویترز خودداری کرد.

دادستان های فدرال در سال 2018 کوهن را به جرایم مالی مبارزات انتخاباتی مرتبط با پرداخت به دنیلز و کارن مک دوگال، مدل پلی بوی متهم کردند و استدلال کردند که این پرداخت ها به منزله هدایای غیرمجاز برای تلاش های انتخاباتی ترامپ است.

مک دوگال که 150000 دلار دستمزد دریافت می کرد، مدعی شد که در سال های 2006-2007 با ترامپ متاهل رابطه داشته است. او آن را تکذیب کرد.

کوهن به جرم خود اعتراف کرد، دوران زندان را گذراند و از خدمت محروم شد. دادستان های فدرال هرگز ترامپ را به هیچ جرمی متهم نکردند.

دادستان های منهتن در حال بررسی این موضوع بوده اند که آیا قوانین ایالتی در ارتباط با پرداخت ها یا نحوه پرداخت غرامت شرکت ترامپ به کوهن برای ساکت نگه داشتن اتهامات زنان، نقض شده است.

کوهن و دادستان های فدرال گفتند که این شرکت 420000 دلار به او پرداخت کرده است تا او را بابت پرداخت به دانیلز بازپرداخت کند و پاداش ها و سایر هزینه های فرضی را پوشش دهد. این شرکت این پرداخت‌ها را به‌عنوان هزینه‌های قانونی طبقه‌بندی کرد.

جعل سوابق تجاری می تواند طبق قوانین ایالتی یک جنایت باشد، یا اگر جعل اسناد در ارتباط با یک جرم جدی تر انجام شود، جرم است.

ترامپ و وکلای او گفته اند که او برای پرداخت این پول به دانیلز اخاذی شده است و باید در تحقیقات به عنوان قربانی در نظر گرفته شود. دانیلز و وکلایی که به ترتیب پرداخت کمک کردند، اخاذی از کسی را رد کرده اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …