“تعریف مجدد بیسبال استرالیا”: مسابقات کلاسیک جهانی بیسبال با شکست مقابل کوبا به پایان رسید | بیسبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ماجراجویی بیسبال استرالیا در ژاپن به پایان رسیده است – اما، تا پایان، بازیکنان تیم ملی ثابت کردند که می توانند آن را با بهترین های جهان کنار بگذارند.

این پیام مدیر دیو نیلسون پس از اینکه تیم مبارزانش در نهایت در چهارشنبه شب در گنبد توکیو غافلگیر شدند و در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جهانی بیسبال کلاسیک با نتیجه 4-3 مقابل یکی از کشورهای قدرتمند این ورزش کوبا تسلیم شدند، بود.

و تاثیر موفقیت آنها به حدی بوده است که بازیکنان آنها معتقدند ممکن است چهره بازی را در سرزمین مادری خود تغییر داده باشند.

داریل جورج، یکی از ستارگان کمپین که به تیمش این شانس را داد که کمی بیشتر رویاپردازی کند، زمانی که دوبل دوم او یک بازی نزدیک را ارائه کرد، گفت: «این سفر اساساً بیسبال استرالیا را به خانه بازتعریف می کند و امیدواریم که گفتگو را تغییر دهد. -شروع عالی

لجن کشی الهام گرفته از ریکسون وینگروو سپس نمایش را برای استرالیا ربود زیرا تک آهنگ RBI او از ضربه اولیه جورج که به طرز خطرناکی نزدیک به هومر شدن بود، استفاده کرد و استرالیا را 1-0 جلو انداخت.

پس از اینکه کوبایی‌ها با نتیجه 4-1 پیش افتادند و پس از سه ران اینینگ پنجم، وینگرو، بازیکن احتمالی فیلادلفیا فیلیز، در ششمین مسابقه، یک هومر دو ران را شکست داد که استرالیایی‌ها را مستقیماً به مسابقه بازگرداند.

در نهایت، اگرچه، علیرغم تهدید به بازگشت به شرایط بالای هشتم با دو نفر در پایه، قدرت بولپن کوبایی باعث شد که آنها خود را از مشکل رهایی بخشند و با پرتاب کننده رایدل مارتینز که قرارداد را از نظر بالینی در صدر جدول بسته بود، پیروزی را قطعی کردند. نهم.

این یک تورنمنت فوق‌العاده برای تیم نیلسون به پایان رسید، تیمی که موفق شد در مرحله حذفی حتی با برد نیمه‌نهایی مقابل ژاپن و مدال نقره المپیک 2004 به عنوان بهترین دستاورد یک تیم بیسبال استرالیا رقابت کند.

اما بازیکن سابق میلواکی برورز، نیلسون، که با محبت در سراسر لیگ به عنوان “Dingo” شناخته می شود، با اندوه اعتراف کرد که آنها بیشتر از این پیش نرفته اند.

او گفت: “در حال حاضر، من بسیار ناامید هستم.” ما یک شانس داشتیم، موقعیت هایی داشتیم که در آن بازی پیروز شویم و فقط نتوانستیم آن را انجام دهیم.”

با این حال، نیلسون در مورد آینده تیم مطمئن بود.

یک چیز که در آن تیم استرالیا بسیار منحصر به فرد است، ما تعداد بازیکنان بسیار کوچکی داریم و این یک نقطه قوت است. ما می‌توانیم برنامه‌ای بسازیم و از قبل شناسایی کنیم که بازیکنان طی سه تا پنج سال آینده چه کسانی خواهند بود.»

برخلاف کشورهای دیگر که صدها بازیکن برای انتخاب دارند، اگر نه هزاران بازیکن، من واقعاً می‌توانم آن را در یک دوره سه یا چهار ساله ترسیم کنم.

این فقط به این نیست که اکنون خوب بازی کنیم، بلکه مطمئن شویم در سال 2026 که برمی گردیم، در آنجا خوب بازی می کنیم و من تمام قطعات را درست در اختیار دارم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …