برایتون اج به لطف اعتصاب اولیه سولی مارچ از کریستال پالاس گذشت | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مراقب ایده های ماه مارس باشید. سولی مارس یعنی. در آستانه اینکه گرت ساوتگیت ترکیب تیم ملی انگلیس را برای بازی های مقدماتی یورو 2024 مقابل ایتالیا و اوکراین اعلام کرد، گل هفتم این بازیکن 28 ساله در این فصل سرانجام به انتظار چهار ساله برایتون برای پیروزی مقابل رقیب سرسخت خود پایان داد و کریستال پالاس را همچنان ترک کرد. بدون برد در سال 2023 و به طور نامطمئنی نزدیک به منطقه سقوط شناور است.

از لحظه ای که پاتریک ویرا مجبور شد اولین بازی خود را در دروازه جو ویتورث به نوجوان تحویل دهد، مدیر کاخ ممکن است مشکوک باشد که این شب او نیست. اما در حالی که ویتورث چندین سیو عالی انجام داد تا تیم میهمان را با شانس مبارزه تا انتها حفظ کند، شکاف فزاینده بین آنها و تیم روبرتو دزربی که اکنون با لیورپول در رده ششم برابری می کنند، پنهان نمی ماند. بازی در دست پالاس با گذراندن 73 روز در رده دوازدهم اما اکنون تنها سه امتیاز از سه رده آخر فاصله دارد، به وضوح نگرانی های دیگری برای مقابله با پالاس وجود دارد.

ممکن است تنها 46 مایل این رقبا را از هم جدا کند، اما کنتراست در حالات مربوطه نمی توانست در ساخت این مسابقه متفاوت تر از این باشد. در حالی که هواداران برایتون رویای حضور بالقوه اروپا در فصل آینده را زیر نظر سرمربی ایتالیایی خود در سر می پرورانند، هواداران پالاس چندین هفته است که با نگرانی از روی شانه های آنها چشم دوخته اند زیرا خطر سقوط به دسته پایین تر و بزرگتر شده است.

ویرا تمام تلاش خود را کرد تا اعصاب رو به رشد را آرام کند و این هفته اصرار داشت که آنها سخت تلاش کرده اند تا جلوی دروازه “بی رحم تر” شوند و به اولین تیم لیگ برتری در 20 سال اخیر تبدیل شده اند که موفق به ثبت شوت در چارچوب نشده اند. سه مسابقه متوالی این آمار ناخواسته حداقل در همان دقیقه ابتدایی در اینجا به پایان رسید، زمانی که ویلفرد زاها جیسون استیل را در پست نزدیک خود به بازی فراخواند.

شانس پالاس برای تمدید 7 بازی شکست ناپذیری خود در برابر برایتون مطمئناً با غیبت دروازه بان ویسنته گوایتا به دلیل مصدومیت کمکی نکرد و ویتورث – که در پایان فوریه 19 ساله شد – به جوانترین دروازه بانی تبدیل شد که در یک بازی برتر ظاهر شد. بازی لیگ از زمان بن آلنویک از ساندرلند در دسامبر 2005. «او در استادیوم یک پسر توپ بوده و یک طرفدار واقعی کاخ است. ویرا پیش از این گفت: روز بزرگی برای او است.

اولین طعم ویتورث از این عمل پس از اینکه اودسون ادوارد یک فرصت طلایی را با ضربه سر ارسالی مایکل اولیز از دست داد، این بود که با سرعت 40 یارد از دروازه خود خارج شود تا یک حمله امیدوارکننده برایتون را از بین ببرد. اما او نتوانست کاری کند که ضربه دقیق مارس از لبه محوطه در دقیقه 15 متوقف شود، زمانی که کائورو میتوما پس از اینکه وینگر ژاپنی ناتانیل کلاین را پشت سر گذاشت، او را به بازی گرفت.

مارس دو سال را در آکادمی جوانان پالاس بین سنین 11 تا 13 سپری کرد، اما او اکنون به 250 بازی برای برایتون نزدیک شده است و زمانی که ساوتگیت روز پنجشنبه تیم خود را برای بازی با ایتالیا و اوکراین اعلام کرد، از سوی دزربی به تیم ملی انگلیس دعوت شده است. بر اساس این شواهد، او می تواند بسیار بدتر عمل کند.

فقط ادوارد می‌داند که چگونه نتوانست از یک فرصت عالی برای گل تساوی برای پالاس استفاده کند، زمانی که او 10 دقیقه قبل از استراحت بازی کرد، زیرا بار دیگر Vieira به خاطر عدم توانایی آنها در مقابل دروازه ناراحت شد. اما Cheick Doucouré می تواند خود را خوش شانس بداند که کارت زرد دوم را به دلیل سرنگون کردن Moises Caicedo دریافت نکرد و سپس مارس در حالی که برایتون در جستجوی یک ثانیه به جلو حرکت کرد.

هافبک مالی برای نیمه دوم عاقلانه توسط ویرا کنار گذاشته شد، اگرچه او نمی توانست کار دیگری برای جلوگیری از موج انجام دهد. میتوما چند اینچ تا ارتباط با کراس مارس فاصله داشت تا اینکه ویتورث با یک سیو در پست نزدیک، پرویس استوپینان را رد کرد. تاخیری کوتاه زمانی که چراغ‌های ورزشگاه خاموش شد و بازیکنان برای مدت کوتاهی توسط داور پیتر بنکس به کنار زمین منتقل شدند و سرانجام به مدافعان پالاس مهلت داد، اگرچه این کار زیاد طول نکشید.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

یک سیو فوق‌العاده با یک دست از سوی ویتورث برای رد الکسیس مک آلیستر از یک کرنر، نزدیک‌ترین ضربه‌ای بود که برایتون توانست درخشش شایسته‌ای را به پیروزی خود اضافه کند. اما پس از انتظار از مارس 2019 برای شکست دادن یک بر پالاس، سوت پایانی پس از اینکه مارس زمین را به شدت تشویق کرد و نائویرو آهامادا جایگزین، فرصت بزرگی را برای گل تساوی در 9 دقیقه وقت اضافه از دست داد و در عمق شب ساسکس جشن گرفته شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

در صورت پیروزی اپوزیسیون در انتخابات، توافق ترکیه با اتحادیه اروپا برای مهاجران چه خواهد شد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، ترکیه در حال شمارش معکوس برای …