الکس متیوز اصرار دارد که انگلیس عذاب جام جهانی زنان را پشت سر گذاشته است | شش ملت زنان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته الکس متیوز، تیم ملی انگلیس مصمم است که شکست نهایی خود در جام جهانی مقابل نیوزلند را در نوامبر گذشته در آینه دید عقب نشان دهد، زمانی که آنها دفاع از عنوان قهرمانی زنان شش کشور خود را آغاز کردند.

رزهای سرخ، که مبارزات خود را در برابر اسکاتلند در 25 مارس آغاز کردند، در یک بررسی تیمی از فینال در فوریه به شکست جام جهانی پرداختند و متیوز می گوید انگلیس آماده است تا فصل جدیدی را آغاز کند.

متیوز در مراسم رونمایی از شش ملت زنان در روز چهارشنبه گفت: “ما در آغاز سال یک اردوی بازبینی بزرگ داشتیم که بازخورد داد، اما در واقع در مورد پیشرفت بود.” ما چه کاری می توانیم انجام دهیم تا شکاف را افزایش دهیم زیرا همه کشورها حرفه ای هستند؟ در چند سال آینده یا حتی امسال آنها در همان استاندارد خواهند بود [as us] بنابراین این در مورد این است که چگونه می‌توانیم به پیشرفت خود ادامه دهیم و بهتر باشیم.

«وقتی برگشتیم [from the World Cup] ما چهار هفته مرخصی داشتیم که اجباری بود و فکر می کنم دخترها باید خاموش می شدند. از زمان بررسی آخر هفته ما، و بازخورد بازیکنان و کارکنان در مورد اینکه چگونه می‌توانیم ادامه دهیم، دیگر به آن اشاره نکرده‌ایم. همه چیز در مورد افزایش شکاف است.

«برای شروع خیلی دلخراش بود، وقتی که وقت زیادی را با هم سپری کردید، به خانه آمدید. ما از ژوئن تقریباً با هم بودیم، فکر می کنم برخی از دختران احساس می کردند کاملاً گم شده اند.

متیوز در میان لیستی از بازیکنان انگلیس قرار دارد که برای اولین بازی شش ملت زنان در دسترس نیستند و بازیکن گلاستر-هارتپوری به دلیل مصدومیت از میادین دور شده است. او بازگشت به بازی مقابل ولز در 15 آوریل را هدف قرار داده است. متیوز اضافه کرد که مصدومیت های پیش روی تیم به دیگر بازیکنان فرصت بیشتری می دهد تا خود را با پیراهن رز سرخ ثابت کنند.

او گفت: «دختران هفته گذشته به تمرین آمدند و خطوط دویدن و بازی‌هایی که می‌خواهند بیاورند، من را در کنار زمین تماشاگر هیجان زده کرده است. این به دختران حاضر در لیگ برتر نشان می دهد که دست یافتنی است. تا زمانی که آنها هفته به هفته برای باشگاه هایشان بازی می کنند، می توانند برای کشورشان بازی کنند.”

در بازی افتتاحیه خود، انگلیس با رقبای آشنا در اسکاتلند روبرو می شود، که کاپیتان آنها، ریچل مالکوم، می گوید که تیمش در حال تطبیق بازی خود برای بالینی بیشتر در حمله است. این تیم کریس لیدلاو را به عنوان مربی جدید حمله خود منصوب کرده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مالکوم گفت: “ما تیمی سخت برای گلزنی هستیم، اما فکر نمی کنم امتیاز کافی به دست آوریم.” ما امتیاز کافی در جدول نمی‌گذاریم که ما را در موقعیتی قرار می‌دهد که بازی‌ها بسیار فشرده هستند. از نظر حمله ما، در مراحل اولیه است، اما ما به دنبال تطبیق آن هستیم تا تهدیدی برای تیم ها باشد و دفاع ها را کمی بیشتر گسترش دهیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شرکت‌های آب در انگلیس با جریمه‌های سخت‌تر تحت طرح «آلای‌دهنده‌ها بپردازند» مواجه می‌شوند | خدمات رفاهی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، شرکت های آب در انگلیس …