همکاران برای جزا دعا می کنند تا وقتی چهار Es او موفق به ضربه زدن نشدند، ضررهای خود را کاهش دهد جان کریس

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Yبرای انجام یک ترفند خوب به کاریزما نیاز دارید. برای اینکه مخاطبان خود را به تعلیق در بیاورید. حیله‌گری که باعث می‌شود همه به جای دیگری نگاه کنند، در حالی که اقتصاد متوقف می‌شود و کشور بدترین سقوط خود را در استانداردهای زندگی از زمان شروع رکوردها متحمل می‌شود.

و جرمی هانت هیچ حضوری ندارد. بیشتر غیبت خلاء که در آن شخصیت به طور معمول یافت می شود. بنابراین برای یک ساعت روی پاهای خود در صندوق اعزام مرد. خوشبختانه، به نظر می رسید که او چیزی در مورد آن نمی دانست.

همسر و فرزندان هانت در گالری بازدیدکنندگان حضور داشتند و لی اندرسون، نماینده پارلمان، برای اولین بودجه صدراعظم از زمان بیانیه مالی اضطراری او در نوامبر گذشته، در نظر داشت. بیایید امیدوار باشیم که آنها برای زندگی زخمی نشوند.

آن بودجه اضطراری قبلی برای افشای بازارها پس از بودجه اضطراری Liz Truss و Kwasi Kwarteng یک ماه یا بیشتر قبل از آن بود. پیگیری کردن سخت می شود. محافظه‌کاران مدتی است که در حال بازی کردن هستند.

هانت درست پس از سؤالات نخست وزیر از جای خود بلند شد. از حالت خاموش، به نظر می رسید لمس کنید و بروید که آیا او می خواهد آن را تا آخر برساند. صدایش نازک بود. ضعیف، حتی

ریشی سوناک و همکارانش روی میز جلو با هم گریه کردند. مایل به انجام آن است. به لعنت و نا امید کردن آنها. نیمکت نشینان بین خودشان حرف می زدند یا چشمانشان را بسته بودند و چرت می زدند. ممکن است آنها فکر کرده باشند. اگرچه این برای برخی اولین بار خواهد بود.

هانت شروع کرد، چالش های بزرگی برای اقتصاد وجود داشت. بله، و اکثر آنها توسط حزب محافظه کار خودآزاری شده بودند. این ما بقیه نبودیم که اقتصاد را با کاهش مالیات بدون بودجه مخدوش کردیم. اگرچه ما در حال برداشتن برگه بوده ایم.

اما جزا نمی خواست در مورد کامیکواسی صحبت کند. او می خواست در مورد اینکه چگونه ما هرگز آن را به این خوبی نداشتیم صحبت کند. چگونه فقط یک دولت محافظه کار می تواند آشفتگی حزب محافظه کار را پاک کند. تورم تا پایان سال بیش از نصف خواهد شد. اما نه به خاطر کاری که انجام داده بود. من یا شما می توانستیم آن را مدیریت کنیم.

ما نمی دانستیم که چقدر خوش شانس بودیم که او را به عنوان صدراعظم داشتیم. و نه فقط به عنوان یک درمان برای بی خوابی. او مردی بود که می‌توان به او اعتماد کرد تا تماس‌های بزرگ در استخرها را انجام دهد. او همه چیز برای آنها بود.

به دلایلی صورت سوناک تبدیل به رعد و برق شد. او دوست ندارد به او یادآوری کنند که چقدر برای استخر سرپوشیده خود هزینه کرده است. یا هزینه ارتقاء کل شبکه برق یورکشایر برای گرم کردن آن چقدر است. پس از همه، ریش! میلیاردر مردم است. او درد ما را حس می کند. استخرها در خانه دیگر او در کالیفرنیا بسیار ارزان تر هستند.

در حال حرکت یک جایزه برگزیت وجود خواهد داشت. میخانه ها در ایرلند شمالی آزاد خواهند بود که کاهش عوارض آبجو را به مشتریان خود منتقل نکنند، همانطور که در بقیه بریتانیا می توانند. دستاوردهای دیگری از برگزیت وجود داشت که او به خود زحمت ذکر آن را نداد. این تجارت به دلیل برگزیت 15 درصد آسیب خواهد دید. ما فقط از رکود اجتناب می‌کردیم، زیرا مهاجرت به 245000 نفر در سال افزایش یافته بود. سوئلا براورمن وقتی متوجه می شود وحشت زده می شود. او هنوز یک خارجی را که نمی خواست اخراج کند پیدا نکرده است. سپس چیزهای زیادی وجود داشت که هانت ترجیح داد نگوید. مانند اینکه چرا پول برای معافیت های مالیاتی وجود دارد اما برای حقوق کارگران بخش دولتی نه.

برای لحظه‌ای کوتاه، احساس می‌شد که هانت ممکن است با ارائه یکی از بودجه‌های کوتاه‌تر در تاریخ، خود را جبران کند. آرامشی برای او و ما. اما معلوم شد که او به تازگی وارد گام هایش شده است.

او گفت: “من چهار Es دارم.” فقط او این کار را نکرد. آنها حداقل قرار است به شما احساس خوبی بدهند. این سخنرانی یک افت طولانی بود. شاید ما اشتباه شنیده بودیم شاید چهار در مقابل بود. چهار والیوم. این حداقل توضیح می دهد که چرا همه به شدت آرام به نظر می رسیدند.

اما نه. E بود. آموزش، اشتغال، شرکت و همه جا. هر کجا؟ اگر مجبور بودید چیزی به‌طور تصادفی مانند Everywhere اضافه کنید، احتمالاً بهتر بود یک E کمتر مصرف کنید.

با این حال، به نظر می رسید معنایش این بود که او می خواست مکان هایی را به اسکله جدید قناری تبدیل کند. او می‌خواست بگوید سیلیکون ولی، اما بعد از اینکه بانک در اوایل هفته دچار مشکل شد، فکرش را بهتر کرده بود.

او امیدوارانه گفت: «این در حال افزایش است. هیچ کس آنقدر مشتاق به نظر نمی رسید. به خصوص مایکل گوو نه. او به خود زحمت نداده بود که حاضر شود. کشور بدون او می‌توانست به روند صعودی خود ادامه دهد.

برای E بعدی من … صدای ناله ای شنیدنی از دو طرف اتاق شنیده شد. همه امیدوار بودند که او فقط ضررهای خود را کاهش دهد. اما جزا خودآگاهی برای خواندن اتاق را ندارد. بنابراین او انباشته شد. عدم عقب نشینی از افزایش مالیات شرکت ها به 25٪.

محافظه‌کاران بازار آزاد وحشت‌زده به نظر می‌رسند. تراس و کوارتنگ در جایی دیده نمی‌شدند، اما سایمون کلارک، پیشتاز وفادار، در نزدیکی انتهای دوردست ایستاده بود تا گزارش دهد. در دنیای موازی خود، کامیکواسی ممکن است همچنان معتقد باشد که صدراعظم است. او هنوز به خانواده اش نگفته که اخراج شده است. او مانند هلندی پرنده هر روز خط جوبیلی را طی می کند. بنابراین این بودجه برای آنها غافلگیر کننده خواهد بود.

بیشتر اقدامات قبلاً فاش شده بود، بنابراین شگفتی های کمی وجود داشت و سخنرانی به یک آزمون استقامت تبدیل شد. تنها گنگ ها کم و بیش ناخواسته بود. وقتی هانت گفت استقلال بهتر از وابستگی است، SNP به طور قابل توجهی خوشحال شد.

و جزا نیز با ذکر سن النور لینگ موفق شد به نایب رئیس مجلس توهین کند. این برای هیچ کس در اتاق خوشایند نبود. مکثی ناخوشایند و شرم آور وجود داشت. صحبت های کوچک نقطه قوت هانت نیست. سپس هیچ صحبتی نیست.

تنها فاش شد که محدودیت بازنشستگی برداشته شد. عالی. معافیت مالیاتی بزرگ برای ابرثروتمندان. مردان و زنانی که به سادگی نمی توانند بدون کمک های دولتی بیشتر زندگی کنند. ریش! بلافاصله گوشی خود را دراز کرد تا به حسابدارش بگوید که کمک هایش را افزایش دهد. در نهایت او این شانس را داشت که بتواند بازنشستگی خود را تامین کند.

به نظر می‌رسید که هانت از این که بهترین بخش از یک میلیارد پوند را برای متقاعد کردن چند پزشک برای ادامه کار صرف کرده بود، ناراحت نبود. برای تشویق دیگران. و تنها چند مشاور بیمارستانی، این کار بسیار زیاد است.

وقتی جزا بالاخره به پایان رسید، تشویق های کمی شنیده شد. و آنها بیشتر تسکین دهنده بودند. یا این یا یک پاسخ عجیب پاولوی. یک غریزه مدفون هانت تا حدودی سرگردان به نظر می رسید. اما خوب او ممکن است.

جداسازی مالیات بازنشستگی، بودجه ای بود که حزب کارگر اگر می خواست در انتخابات شکست بخورد، ممکن بود آن را تحویل دهد. اگر از عمق خود خارج شده بود و سعی می کرد آب را زیر پا بگذارد. بودجه دولتی که زمانش تمام شده بود. خارج از ایده. حتی برنامه های مراقبت از کودکان تا پس از انتخابات بعدی معرفی نمی شوند. بنابراین حزب کارگر برگه را انتخاب می کند.

حتی قبل از اینکه کیر استارمر بلند شود تا پاسخش را بدهد، نیمکت‌های محافظه‌کاران شروع به خالی شدن کردند. آنها طاقت شنیدن برخی از حقایق خانگی را نداشتند. وقت خوردن، نوشیدن و شادی است. برای فردا میمیریم این پایان بود. دوست زیبا. پایان.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …