گزارش: مصرف بیش از حد فنتانیل در کودک نوپا توسط ماموران احیا شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک خبرگزاری گزارش می دهد که افسران پلیس در اورگان یک دختر 2 ساله مظنون به مصرف بیش از حد فنتانیل را زنده کردند.

پورتلند، سنگ معدن. — یک رسانه خبری گزارش داد که افسران پلیس در اورگان این هفته یک دختر 2 ساله مظنون به مصرف بیش از حد فنتانیل را زنده کردند.

مت هندرسون، سخنگوی پلیس بیورتون، به The Oregonian/OregonLive گفت که افسران دوشنبه به دختر CPR و دو نوبت نالوکسون دادند، اسپری بینی نجات بخش که مصرف بیش از حد را معکوس می کند. هندرسون گفت که دختر چند دقیقه بعد به هوش آمد و به بیمارستان منتقل شد، جایی که وضعیت او “بسیار بهتر” بود.

هندرسون گفت، مردی که پلیس معتقد است نگهبان کودک نوپا است، بعد از ظهر دوشنبه بعد از اینکه متوجه شد دختر بیهوش بیش از حد مصرف کرده است، به داخل خانه ای در حومه پورتلند کشیده شد. او از کوره در رفت و یکی در همسایگی که او را دید با 911 تماس گرفت.

این مرد که هویتش مشخص نشد در بازداشت نیست. هندرسون گفت که تحقیقات در حال انجام است و احتمالاً اتهامات جنایی تشکیل خواهد شد.

به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده، فنتانیل 50 برابر قوی تر از هروئین است. دو میلی گرم از این ماده مخدر بی رنگ و بی بو می تواند برای بزرگسالان کشنده باشد.

هندرسون گفت: “اگر اولین پاسخ دهندگان ما نبودند که سریع عمل کردند، این دختر 2 ساله مرده بود.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …