با وجود ترس از مصدومیت، اوون فارل در فینال ایرلند برای فراخوان انگلیس آماده شد | تیم اتحادیه راگبی انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انگلیس قصد دارد از همان ابتدا در فینال شش ملت مقابل ایرلند در دوبلین با اوون فارل بازی کند، علیرغم پیشنهاداتی که این هفته در تمرینات این هفته از ناحیه مچ پا آسیب دیده است. Manu Tuilagi و Henry Slade نیز قرار است دوباره در خط هافبک متحد شوند، در حالی که هنری آروندل سخت تلاش می کند تا اولین شروع را در بال داشته باشد.

انتظار می رود دیوید ریبانز از نورثهمپتون به جای اولی چسوم مصدوم در رده دوم قرار گیرد تا انگلیس به دنبال جبران شکست 53-10 خود مقابل فرانسه باشد. اگر شک و تردیدهای ساعت یازدهم درباره فارل دوباره ظاهر شود، می توان فهمید که مارکوس اسمیت گزینه مورد علاقه برای حفظ جایگاه خود خواهد بود و جو مارچانت، هم تیمی هارلکینز، در صف فراخوان نیمکت قرار دارد.

سخنگوی تیم از تایید اینکه آیا فارل 100% آمادگی دارد یا نه خودداری کرد، اما انگلیس به وضوح به دنبال حضور این بازیکن 31 ساله است. غیبت او نه تنها تیم را از کاپیتان تیمش محروم می‌کند، بلکه مانع از رویارویی ساراسن با تیم ایرلندی که در حال تعقیب گرند اسلم است تحت مربیگری پدرش، اندی، قرار می‌گیرد.

اگر هیچ چیز دیگری نباشد، این فرصتی است برای همه دست اندرکاران تا از ناکامی فرانسه برگردند و غرور شکست خورده جمعی را بازگردانند. توئیلاگی تا به امروز در مسابقات حاضر نشده است اما اکنون از محرومیت بازگشته است و جای خالی اولی لارنس که از ناحیه همسترینگ آسیب دیده است را پر خواهد کرد.

دیوید ریبانز در طول یک جلسه تمرینی در پارک پنی هیل
دیوید ریبانز احتمالا جایگزین اولی چسوم مصدوم خواهد شد. عکس: دن مولان / RFU / مجموعه RFU / گتی ایماژ

جفت شدن توئیلاگی و اسلید تعادل خوبی از قدرت هافبک و مهارت های بازی سازی را ارائه می دهد و خاطرات چهار سال پیش در برابر ایرلند را زنده می کند، زمانی که انگلیس تحت هدایت ادی جونز از پیروزی خوب 32-20 مقابل مدافع عنوان قهرمانی شش ملت لذت برد. این بازی اولین شروع قهرمانی توئیلاگی از سال 2013 بود و آمار ارائه شده توسط اسپورت لنز همچنین نشان می‌دهد که اسلید و توئیلاگی در میان موفق‌ترین جفت‌های مرکزی انگلستان قرار دارند و این دو در طی آن شش ملت در سال 2019 پنج بار تلاش کردند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

انگلیس که بعد از ظهر پنجشنبه پس از سفر به دوبلین ترکیب خود را تایید خواهد کرد، ابتدا به مهاجمان خود نیاز دارد تا سکوی قوی تری نسبت به فرانسه ارائه دهند. با این حال، با فرض اینکه هیچ اتفاق ناگواری دیگری وجود نداشته باشد، به نظر می رسد ارتقاء ریبنز که در حال نقل مکان به فرانسه برای بازی برای تولون در فصل آینده است، تنها تغییر در بسته اصلی خواهد بود. در همین حال، آروندل 20 ساله تصور می شود که در صف شروع یک تست برای اولین بار به جای مکس مالینز باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شهروند آمریکایی زندانی به دلیل انتقاد از حاکمان عربستان سعودی آزاد شد | عربستان سعودی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پسرش گفت، یک شهروند آمریکایی …