جیمی فلوید هاسلبینک با کناره‌گیری کریس پاول به تیم انگلستان می‌پیوندد | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جیمی فلوید هاسلبینک قرار است به عنوان جانشین کریس پاول که تصمیم به کناره گیری از سمت خود گرفته است به کادر مربیگری گرت ساوتگیت انگلیس بپیوندد.

هاسلبینک از دوران درخشانی در بازی‌های خود لذت برد و 23 بازی ملی برای هلند به دست آورد و نماینده بسیاری از باشگاه‌های بریتانیایی از جمله لیدز و چلسی بود. از زمان بازنشستگی، او به عنوان مربی و سرمربی پیشرفت هایی داشته است و هدایت رویال آنتورپ، برتون آلبیون (دو بار)، کوئینزپارک کیو پی آر و نورثهمپتون را بر عهده گرفته است. آخرین نقش او در برتون بود که سپتامبر گذشته آن را ترک کرد.

این بازیکن 50 ساله مشتاق است تا با ساوت‌گیت برای رقابت‌های یورو 2024 پیوند بخورد، رقابت‌هایی که انگلیس روز پنجشنبه آینده در ناپل مقابل ایتالیا و سه روز بعد در ومبلی با اوکراین برگزار می‌کند. ساوتگیت بعدازظهر پنجشنبه اسامی تیمش را اعلام کرد که انتظار می رود مشابه تیمی باشد که به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی قطر رفت.

پاول، 53 ساله، یکی از اعضای محبوب کارکنان ساوت گیت در قطر و در مسابقات قهرمانی اروپا در تابستان 2021 بود، زمانی که انگلیس به فینال رسید. او سرپرست مربیگری آکادمی تاتنهام است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اروپا چگونه می تواند جایگاه قطبی را در نوآوری به دست آورد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نوآوری به عنوان کلیدی برای حل …